Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.10.2009, 19:20   #1
dejyi1
 
Zarejestrowany: 05.10.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Post Historie ze Świata Zwierząt - czarne tło

Hej ratunku zainstalowałam the sims historie ze świata zwierząt na moim kompie i zrobiłam muj dom rodzine no i osiedliłam te rodzine w moim domu wszystko było ok a gdy zaczełam grać w tę gre zrobiło się wszystko czarne tylko widać mojego sima co ja mam zrobić by moje tło było normalne a nie czarne niewidać psów , kotów innych simów naprawde wszystko czarne tylko widze mojego sima nawet niewiem gdzie drzwi a ten zielony djamęcik mam czerwony ale nawet prawie bordowy to źle prawda ? POMOCY !!!!!

Ostatnio edytowane przez Caesum : 30.07.2023 - 13:11
dejyi1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.10.2009, 22:28   #2
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: czarne tło

Po 1: Spokojnie
Po 2: Twoja gra jest oryginalna? Bo jeśli nie no to przykro bo na tym forum sie nie gada o piratach
Po 3: Możliwe że to problem z kartą graficzną czy twoj komputer spełnia wymagania gry? Może spróboj w ustawieniach gry zmiejszyc wydajnosc grafiki na mniejszy. A jak nie to reinstal polecam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2009, 14:20   #3
dejyi1
 
Zarejestrowany: 05.10.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Sad Odp: czarne tło

Tak mam orginał Kupowałam w Rumi w sklepie ,, Auchan " czy tam ,,Oszoł" jak za pierwszym razem zainstalowałam te gre to nie chciała odpalić więc moja mama zadzwoniła do jakiegoś faceta od komputerów no i on zrobił tak że ta gra odpaliła no ale gdy zrobiłam dom i rodzine to wszystko czarne tylko muj sim widoczny a tak bardzo chciałam zobaczeć klejnotka !!!!! No to sprawdze karte GRAFICZNĄ i mam nadzieje że będzie ok !!!! A co mam robić jak to by nie chodziło o tą karte graficznoł ????
dejyi1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2009, 19:17   #4
sevi
 
Zarejestrowany: 04.10.2009
Skąd: hel
Płeć: Kobieta
Postów: 24
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: czarne tło

A moim zdaniem usuń tę gre i zainstaluj ją na nowo a nie słuchaj jakiegoś MiNuTkA15 racja jest taka że on ma troszkę racji ale ja i tak wiem swoje jak ja niemam racji to może kto inny ci pomorze ale sprawdź to co tobie napisałam a morze ten MiNuTkA15 będzie wiedział co robić ?? ZAPYTAJ ???
sevi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2009, 21:21   #5
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: czarne tło

Cytat:
Napisał sevi Zobacz post
A moim zdaniem usuń tę gre i zainstaluj ją na nowo a nie słuchaj jakiegoś MiNuTkA15 racja jest taka że on ma troszkę racji ale ja i tak wiem swoje jak ja niemam racji to może kto inny ci pomorze ale sprawdź to co tobie napisałam a morze ten MiNuTkA15 będzie wiedział co robić ?? ZAPYTAJ ???

Ty sie zamknij lepiej i nie wypowiadaj jeśli nie wiesz o co chodzi.


Napisz parametry komputera, możliwe że nie spełniasz wymagań a konkretnie karta graficzna. Najprawdopodobniej jest za słaba i niestety gra Ci nie pójdzie dopóki nie kupisz lepszego sprzętu. Póki co napisz parametry.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
czarne, pomocy, sim, tło, źle


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023