Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Co ci się najczęściej rodzi?
Dziewczynka 222 29.80%
Chłopiec 239 32.08%
Po równo 115 15.44%
Nie licze! 140 18.79%
Moje simki (simowie ) nie zachodzą w ciąże 29 3.89%
Głosujących: 745. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.12.2004, 20:25   #11
Artusek
Guest
 
Postów: n/a
Smile

U mnie jak facet ,,stara sie o dziecko" to rodzi sie chlopiec, a jak kobieta, to rodzi sie dziewczynka! Co do blizniakow, to moja simka miala zielona aspiracje, a jadla spaghetti i ,,cheeseburger".

EDIT: Jak sie robi ciasteczka?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.12.2004, 20:27   #12
Sensiqúe
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mojej koleżanki simka zażerała sie łososiem i miała bliźniaki..ze 3 czy 4 razy...ja tego jeszcze nie próbowałam.., bo żeby sim łososia moł robić, trzeba się trochę nameczyc z jego umiejętnością gotowania...Ale tak czy siak..mojej kumpeli ten sposób działa..., sama widziałam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2004, 20:42   #13
Cocaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Heh, ja nie znam sposobu ani przepisu, ale żeby chyba mieć ciasteczka to trzeba nieco rozwinąć zainteresowania kulinarne sima. A co do przepisu na płeć dziecka...eee nie jestem pewna.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2004, 20:43   #14
Lillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cóż,ja sądzę,że bliźniaki to jak zajście w ciążę.Raz się da a raz nie.Po prostu,traf.A może by przez ciążę tylko platynową aspirację utrzymywać??Nieeee.....Dina tak ciążę donosiła....Spytam się mity co zrobiła że się jej bliźniaki urodziły.No bo tak po jedzeniu wybierać płeć dziecka????Co ma piernik do wiatraka???A samym spaghetti sim nie wyżyje .JA mam tak,że na zmianę mam płeć dziecka.Dziewczynka u np.Klanów,a chłopiec u Alfo.



Ej nooo....:\ludzie,nie załamujcie mnie.Ciasteczka bierze się z opcji "zjedz przekąskę",ma się wtedy do wyboru "sok","chipsy" i "ciasteczka".

Ostatnio edytowane przez Lillian : 25.12.2004 - 20:46
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2004, 20:47   #15
Oazis
Admin Emeryt
 
Avatar Oazis
 
Zarejestrowany: 18.12.2004
Skąd: Holy City
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 1,806
Reputacja: 10
Domyślnie

Niesety nie zawsze sie udaje. Grałam sobie rodzinka mojego brata i babka nie urodziła blixniaków choc prawie non stop jadłam ciastka i spaghetti. potrzbe apewniejdzego sposobu
Oazis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2004, 20:55   #16
Iggga
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wiecie... Cos w tym jest ze jak sie klika Simem na Simke to sie rodza dziewczynki! Bo ja tak zawsze robilam i mialam same dziewuszki ;] A blizniaki chcialabym zeby sie trafily, ale nie udalo sie jeszcze.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2004, 20:55   #17
Shèène
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Sposób na bliźniaki:

Śniadanie- ciasteczka
Drugie śniadanie- sałatka lub kanapka z szynką
Obiad- Spagetthi
Ja tak zawsze robie i mam same bliźniaki.
A co do sposobu na płeć. Odkryłam go miesiąc temu, i powiem szczerze nie lubie go. Wolę ślepy traf.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2004, 22:19   #19
Moonia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ech, z tym jedzeniem to jest jedna wielka bzdura. Jedni mówią o ciasteczkach i spagetti, inni o łososiu a pozostali o kanapkach z szynką :/
Aby przyrządzić ciasteczka, nie trzeba mieć żadnych umiejętności kulinarnych - są dostępne w przekąskach.
A dla zdesperowanych simsomaniaków, którzy załamują się z powodu braku bliźniaków, polecam zmutowaną fabrykę czekolady z modthesims2, dzięki której oprócz załatwienia sobie bezproblemowo ciąży (bliźniaki lub jedno dziecko, do wyboru ) można zmieniać aspiracje, imię i nazwisko i wiele innych opcji, które wyfrunęły mi w tej chwili z głowy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2004, 00:00   #20
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Amethyst
Drabina no ja niestety miałam bliźniaki! I przydałby mi się sposób, jak ich nie mieć nigdy!
Popieram. U mnie też już za dużo razy były bliźniaki. Czy jest sposób? Moonia, a ja mówię - spróbujcie pić Sok z lodówki, gdy nosi brzuch i ćwiczyć przy TV. Pewnie i tak nie zadziałą, bo na 99% to się losuje, ale ja tak robiłem, ale niewiem czy to zbieg okoliczności, czy też nie. Jeśli się sprawdzi napiszcie do mie na PM i potwierdzcie, będę wdzięczny.
A co do wychodzenia z gry i wchodzenia ponownego żeby mieć inną płęć dziecka - to oczywiste. Gra przecież losuje dziecko mieszając geny rodziców. Zawsze jest inny "los".
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
chantalle


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Gdzie wgrać obraz dziecka Pałka The Sims 1: Rozszerzenia 6 29.07.2003 23:52


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023