Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.12.2004, 16:14   #1
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Seks simów

Witam po raz kolejny, tym razem chcę przedstawić, jak wygląda seks simów pod pierzynką, czyli to, czego normlanie widzieć nie powinniśmy. Takiego tematu chyba nie było?
Oto jak świetnie bawią się nasi simowie:
Simka bez głowy, ręce i nogi powykręcane chyba z 10 razy w osi, 'głowa do góry nogami', po prostu świetne... :\



Się postarali, żeby zmieścić całe postacie pod taką ciastą pierzyną... Dla nieuświadomionych 'wyjąłem' simów z łóżka kodem "moveobjects on". Fajnie się można uśmiać jak się na nich patrzy gdy nie są w tym łóżku. Wygibasy jak niewiem.

Ps. Oczywiście to kolejny mój eksperyment, nie jestem żadnym erotomanem.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.12.2004, 16:20   #2
Z-I-E-L-A-K
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

WOW fajnie to wyglada!!!!!!!!naprawde nie wiedzialem o tym dzieki za informacje musz to zrobic sam to zobacze jak to wyglada z roznych ustawien widoku

no ale co sie czepiasz do glowy tejj babki wyglada na pierwszy rzut oka jakby miala wlosy spuszczone do ramion i jak by usta zamienic oczy

Ostatnio edytowane przez Z-I-E-L-A-K : 28.12.2004 - 16:23
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2004, 16:21   #3
Rosaly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Pamietam, jak wyjęłam simów z łóżka w jedynce. To dopiero się uśmiałam! Całe łóżko się telepie, a oni leżą skuleni nieruchomo pod kołdrą, jakby się ukrywali przed czymś! Ale w dwójce jeszcze nie patrzyłam. Tu dopiero jest swietnie! Tam prznajmniej normalnie wyglądali.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2004, 16:36   #4
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hihi. Nom, tylko że nie można długo ich oglądaćbo się "teleportują" do łóżka. :\
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2004, 16:41   #5
Erin91
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jestem w szoku Moje biedne simy.. Co one wyprawiają?
A mi za pomoca kody moveobjects on się nie dało:/ Jak chciałam ich wyjąć z łózka, to całe łóżko się przenosiło
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2004, 16:41   #6
Nisinën
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hehe, dobre Jakby jakieś małe dziecko rozwaliło ich na części, a potem próbowało poskładać "do kupy", ale coś mu to chyba nie wyszło

PS. Widzicie gdzie ten facet ma głowe?!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2004, 16:53   #7
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Erin91
Jestem w szoku Moje biedne simy.. Co one wyprawiają?
A mi za pomoca kody moveobjects on się nie dało:/ Jak chciałam ich wyjąć z łózka, to całe łóżko się przenosiło
Tak, bo to musisz dać PAUZĘ, gdy tam gdzie poduszki wystają im nogi podczas tego Bara-Bara i wtedy chwytasz ich za nogi i 'wyciągasz'.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2004, 17:02   #8
Wampirencja
 
Avatar Wampirencja
 
Zarejestrowany: 09.01.2004
Skąd: Pudełko po chińszczyźnie
Wiek: 34
Postów: 437
Reputacja: 10
Domyślnie

mam wrażenie że z tym łóżkiem to maxisowcy zrobili specjalnie, aby dzieci nie wyjmowały swoich simów i nie podglądały. W końcu w ts1 simy "bawily się" ubrane w samą mozaikę panoramiczną

dodatkowo: na razie simy mi kaput, ale może ktoś doda zdjęcie "wyciągniętych" z jacuzzi simów (w wiadomych okolicznościach). Przeniosłam je swego czasu do basenu i upełnie jak delfinki! kółka, skoki... ładnie wygląda!!
__________________
nie wiem kiedy będzie koniec świata, ale na pewno go przegapię.

All hail the hypnotoad!
Wampirencja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2004, 17:04   #9
koslawy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nisinën
Hehe, dobre Jakby jakieś małe dziecko rozwaliło ich na części, a potem próbowało poskładać "do kupy", ale coś mu to chyba nie wyszło

PS. Widzicie gdzie ten facet ma głowe?!
na jej ekhmm na jej bieliźnie
to wygląda jakby on jej cośw tej bieliźnie robil a ona sie gapila co on robi ;D
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2004, 17:05   #10
patenka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nisinën
Hehe, dobre Jakby jakieś małe dziecko rozwaliło ich na części, a potem próbowało poskładać "do kupy", ale coś mu to chyba nie wyszło

PS. Widzicie gdzie ten facet ma głowe?!
Tak widzimy (przynajmiej ja widzę). Hehehehehe śmiesznie to wygląda. Nieźle musieli sie napracować żeby zrobić "takie coś". Hehehehehehe
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023