Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.01.2005, 16:59   #11
Kubeczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

te opiekunki to nie opiekunki, tylko SADYSTKI! U mnie jest tak - gdy dziecko chce spać, ona je wsadza do fotelika i na odwrót. albo jak miałem bliźniaki(jeszcze były niemowlakami) to wzięła jedno, nakarmiła, położyła przy lodówce, wzięła drugie i nie mogła dojść do lodówki, i kładła drugiego, i podnosiła, i kładła... na szczęście mój sim zaraz wrócił z pracy
:bomb: :wacko:
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.01.2005, 17:01   #12
Bastila
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie opiekunka zawsze sprawdza się wzorcowo i moje dzieci sa zadowolone....nie mam co narzekac raz tylko glupia zaklinowala sie w ciasnej lazience i musialam grac od nowa :td:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2005, 17:45   #13
Erin91
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zawsze można ściągnąć obraz z http://modthesims2.com/showthread.ph...ht=simchaotics (z simchaotics.com coś się nie da..) i sterować opiekunką! To jest naprawdę przydatne szczególnie w przypadku kiedy zatrudni się opiekunkę i nie ma nikiogo w domu a ona zamiast opiekować się dziećmi oglada telewizję:\
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2005, 18:57   #14
Binek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ale rodzice pracuja od 8 00 do 16 00 a nastolatka w szkole!To co mam zrobić z dzieckiem? :\
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2005, 19:24   #15
kubasm
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

yhh...dzieki wam ja unikne takich sytuacji , bo prawde mowiac nigdy nie korzystalem z opiekunki tylko zawsze z mleka madrosci:p
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.01.2005, 15:59   #16
Binek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

i dobrze że nie morzystałeś!Jak przyuchodzi opiekuna to się nie umie zajmować.Moja biedna mała Anastazja jest domu opieki [rzez nią! ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.01.2005, 18:02   #17
Ayla
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wiecie co? Ja to mam różnie z tą opiekunką. Raz dobrze raz źle. Po zainstalowaniu patcha niewiele się zmieniło na lepsze. Sama wolę zajmować się swoimi maluchami. Najgorsze tipsy z opiekunką: zaczyna coś gotować, ale nie kończy. No i pożar gotowy! Cały czas ogląda TV. Chce jej się siku, wszystkie toalety wolne, a ona siusia pod siebie Przy bliźniakach: zajmuje się tylko jednym dzieckiem!!! Kładzie dzieci gdziekolwiek i idzie robić coś innego. Śpiącego malucha sadza w foteliku. Głodnego kładzie spać :\ Raz mi się zacięła przy łóżeczku i musiałam jej kodem "pomóc"
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.01.2005, 19:24   #18
Meliana
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown

Ta opiekunka jest jakaś dziwna!!! Kiedys do mnie przyszła i zamiast opiekować sie dzieckiem to usiadła sobie na kanapie i oglądała telewizje albo piła kawę. Biedne dziecko cały czas było głodne i niewyspane! xP Nie mogłam nic zrobic bo byłam w pracy. Nigdy więcej jej nie zatrudnię.Tylko marnuje mi pieniądze!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.01.2005, 21:50   #19
donika
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Opiekunka jest beznadziejna :wacko: nie umie zajmować sie dziecmi caly czas daje im jesc jakby mialy zołądki wieckości dyni moim zdaniem powinna uczyc dzieci chodzic, mowic i korzystac z toalety...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.01.2005, 14:21   #20
moniczka12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A mi u mnie w domu opiekunka umarla. an moim przyjeciu. Byla balanga i spadlo do katastrofa
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023