Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jaki jest najlepszy wiek u simów?
Bobas 42 5.62%
Dziecko 20 2.68%
Nastolatek 281 37.62%
Dorosły 378 50.60%
Staruszek 11 1.47%
Młody dorosły 15 2.01%
Głosujących: 747. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.07.2011, 15:45   #331
Fisia
 
Avatar Fisia
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Który wiek u simów jest najlepszy?

Ja najbardziej lubię nastolatków i dorosłych Bo nastolatki mogą się wymykać z domu, mieć sympatię (szkoda że w wieku dorosłego nie ma czegoś takiego jak dziewczyna/chłopak, tylko od razu zaręczyny i ślub ), obściskiwać się w szafie z OŻ, mieszkać sami w domu, jak rodzice umrą... Z wrażenia większość zapomniałam A dorośli mogą remontować samochody, lepić garnki (zresztą nastolatki chyba też...) Mogą mieć dzieci, fajną pracę, pomagać w odrabianiu lekcji, być w Klubie Ogrodników i mają wiele więcej opcji niż każda inna grupa wiekowa Najgorzej to emeryci. Może byliby fajni, gdyby nie mieli zmarszczek i się nie garbili xD. Jak dotąd w moim drzewie mam tylko 2 emerytki (samotne matki, emeryci mężczyźni to kompletna tragedia). No i ewentualnie dziecko, bo fajnie rysuje przy takiej zabawce, i może piec babeczki Mogą normalnie rozmawiać, bawić się z innymi simami, pływać i w ogóle :p
Fisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.07.2011, 17:17   #332
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Który wiek u simów jest najlepszy?

Myślę,że wiek dorosłego jest najlepszy w Sims 2,chyba najlepsze możliwości.Ale pozostałe grupy wiekowe też są bardzo ciekawe. ;-)
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.09.2011, 09:36   #333
Arisane
 
Avatar Arisane
 
Zarejestrowany: 29.04.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 395
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Który wiek u simów jest najlepszy?

Hm... Sama nie wiem. Niemowlęta troche nudne, ale czasem dajne, tylko, że nic nie robią, tylko śpią, srają i żrą Ale potem jest małe dziecko, któremu nie chce mi się uczyć um. podstawowy (łażenie, ględzenie i kibelek ). Potem jest dziecko... Lubię tą grupę, bo można bawić się na placu zabaw i być huśtanym, ale odrabianie lekcji to strata czasu. Nastolatki są fajne, bo to mój wiek, ale nie mogą zakłądać rodziny... Staruszkowie torchę nudi, a dorośli THE BEST!

Tyle z mojej strony. Papa
Arisane jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.09.2011, 20:50   #334
Pralinka
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 01.01.2011
Skąd: Wrocław
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 19
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Który wiek u simów jest najlepszy?

Najbardziej lubię grać dorosłymi Simami, nie muszą przynajmniej odrabiać lekcji ; )
Pralinka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.09.2011, 19:13   #335
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,954
Reputacja: 36
Domyślnie Odp: Który wiek u simów jest najlepszy?

Dorosły, największe pole manewru, poza tym przy innych grupach wiekowych wkurza mnie niesamowicie czoło simów, robi się albo za niskie albo za wysokie :<
__________________

Meryam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.09.2011, 11:53   #336
Avie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Który wiek u simów jest najlepszy?

To zależy, pod jakim kątek patrzeć. Każdy wiek u sima ma swoje wady i zalety... Bobasy i małe dzieci są urocze. Śmieję się jak głupia do monitora, kiedy je widzę. Za dziećmi w wieku szkolnym jakoś faktycznie nie przepadam, nie wiem czemu. Moimi ulubionymi są - podobnie jak większości - nastolatki i dorośli. Najbardziej to chyba lubię nastolatków, bo są podobni do mnie, mogą przeżywać swoje pierwsze rozterki miłosne itd. A dorosłych lubię, ponieważ mogą robić najwięcej. Najlepsi są młodzi dorośli, zdecydowanie! Zostali jeszcze emeryci - oni to jak bądź. Szczerze mówiąc, nigdy się o nich nie troszczyłam. Żyli. I tyle.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.04.2013, 10:08   #337
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Który wiek u simów jest najlepszy?

Ja lubię Emerytów są fajni i przydatni ma się, kto wnukami opiekować , Młodzi dorośli sa fajni mąga sobie poszaleć na studiach, dorośli też są fajni, Nastolatki i dzieci w wieku szkolnym też, zwłaszcza nastolatki są fajne bo mogą pomagać rodzicom w porwadzeniu przedsiębiorstwa domowego i zajmować się młodszym rodzeństwem.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.05.2013, 16:13   #338
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,090
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Który wiek u simów jest najlepszy?

Ja najbardziej lubię nastolatków i dorosłych. Młodzi dorośli też pewnie są fajni, ale nie mam "Na studiach"
Tak jak inni pisali - dorośli są fajni, mają najwięcej możliwości. Nastolatkowie też mają fajne opcje, np. wymykanie się z domu.
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.07.2013, 20:41   #339
Tenebris
 
Avatar Tenebris
 
Zarejestrowany: 16.07.2013
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 343
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Który wiek u simów jest najlepszy?

Ja uwielbiam grać nastolatkami. Pierwsze miłości, pocałunki. Ach.. i te nocne wymykanie się z domu .
Tenebris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023