Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.08.2006, 20:29   #671
shariq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Kod na wszystkie nagrody to: unlockcareerrewards
A ja mam pytanie czy można włamać sie do komputera i zmienić ocene na studiach? a jeżeli można to jak ? z góry dzięki za pomoc.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.09.2006, 10:31   #672
karolcia_1995
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał shariq
Kod na wszystkie nagrody to: unlockcareerrewards
A ja mam pytanie czy można włamać sie do komputera i zmienić ocene na studiach? a jeżeli można to jak ? z góry dzięki za pomoc.


dzieki ale nie wiesz jak zrobic to z aparatem............no nie ??????
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.09.2006, 15:55   #673
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał karolcia_1995
dzieki ale nie wiesz jak zrobic to z aparatem............no nie ??????
najprawdopodobniej KTOŚ musi jej zrobić zdjęcie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.09.2006, 16:50   #674
karolcia_11
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał pocia
najprawdopodobniej KTOŚ musi jej zrobić zdjęcie.


nie juz probowalam we wszustkich moich znajomych a mam ich ponad 25 ale nic z tego................
:con: :wacko: :1smutny: ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.09.2006, 17:26   #675
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał karolcia_11
nie juz probowalam we wszustkich moich znajomych a mam ich ponad 25 ale nic z tego................
:con: :wacko: :1smutny: ;(
a ktos z rodziny? moze on ma funkcje ,,zrob zdjecie'' czy cos takiego?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.09.2006, 21:02   #676
*ania500*
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Ja robię zdjęcia tak: klikam na Sima/Simkę, klikam na aparacik --> "pozuj". Potem klikam drugim/drugą Simem/Simką na aparat --> "Zrób zdjęcie" --> ... (potem wybieram portret czy widok, i tak dalej).
I zdjątka mi się normalnie robią A... Ty już tak próbowałas?

Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.09.2006, 10:32   #677
karolcia_1995
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał *ania500*
Ja robię zdjęcia tak: klikam na Sima/Simkę, klikam na aparacik --> "pozuj". Potem klikam drugim/drugą Simem/Simką na aparat --> "Zrób zdjęcie" --> ... (potem wybieram portret czy widok, i tak dalej).
I zdjątka mi się normalnie robią A... Ty już tak próbowałas?

Pozdrawiam
dzieki nie nie probowalam tak ponieważ mam tylko 1 simke odrey .................a wiecie moze jak sie laczy 4 zdjecia w 1 widzialam kilka takich juz............................................... .....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.09.2006, 12:30   #678
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał karolcia_1995
dzieki nie nie probowalam tak ponieważ mam tylko 1 simke odrey .................a wiecie moze jak sie laczy 4 zdjecia w 1 widzialam kilka takich juz............................................... .....
jezeli masz namysli 4 zdjecia na jednej ,,kartce'' to robi sie je w budce fotograficznej <budka fotograficzna jest w dodatku nocne życie>, a jesli chodzi ci o 4 zdjęcia każde w osobnej ramce to to jest tylko ,,obraz''.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.09.2006, 12:35   #679
karolcia_1995
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał pocia
jezeli masz namysli 4 zdjecia na jednej ,,kartce'' to robi sie je w budce fotograficznej <budka fotograficzna jest w dodatku nocne życie>, a jesli chodzi ci o 4 zdjęcia każde w osobnej ramce to to jest tylko ,,obraz''.


nie nie chodzilo mi o to pierwsze.. hmmm ja mam tylko ns ale niedlugo bede miala wb no coz takie jest zyucie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.09.2006, 14:55   #680
Woozie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Witam wszystkich.

Mam problem z grą:

Nabyłem dodatek The Sims 2: Na studiach, zainstalowałem, uruchomiłem. Wszystko działa cacy oprocz jednej fundamentalnej rzeczy, zapis i odczyt gry.
Na samym poczatku, na ekranie startowym, nie pokazują sie 3 pierwsze dzielnicy z originalnej gry The Sims 2, ani żadna rodzina/dom z mojej poprzedniej gry. Tak samo gdy zapisuje w TS2NS, po ponownym uruchomieniu gry, nie moge nigdzie znaleść tego co zapisałem.

Dodatek zainstalowalem w osobnym katalogu: EA Games/The Sims 2 University, obok jest /The Sims 2. Usunołem folder download w User Files w 'moje dokumenty', ale nie rozwiązało to problemu.

Aha, jeszcze jedna uwaga. Przy uruchomieniu TS2NS, nie tworzy nowego folderu w 'moich dokumentach' wraz z zapisami, muzyką itd, tak jak Sims 2 robił.

Pomocy? ;(
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Wielkie pytanie SimOla The Sims 1: Rozszerzenia 20 22.12.2003 13:28


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023