Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.07.2005, 20:03   #1
Bloom16
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Help!

Cześć! Za niedlugo skończy mi sie instalować thesims2! Nie grałam w tą gre nigdy.. I tak sie zastanawiam.. dacie mi jakieś dobre rady na poczatek? Tworzyć wlasna rodzine? Czy wziaść z parceli? Odrazu wychowywac dziecko? Wogule.. chodzi mi o jakieś dobre rady, zeby mi bylo latwiej grac
z góry thx
Ps. Jestem tutaj nowa.. wiec nie wiem, czy dobrze umiejscowilam temat
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.07.2005, 01:07   #2
Velixica
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Ja jak gralam po raz pierwszy to wchodzilam na gotowe domki z rodzinkami żeby sie troche oswoic jak już mi sie znudzilo zo zaczelam robic wlasna rodzinke.Z opieką nad dzieckiem nie jest trudne wrecz mi sprawila przyjemnosc.ale jak prowadzisz rodzinke z dwoma samotnymi doroslymi simsmi to lepiej mieć jak najwczesniej dziecko bo jak ja zaczynalam grac to z rodzice ledwo dożyli gdy ich dziecko stalo się doroslym.Now iesz ogolnie dużo by można pylo tych porad wymienić ale nie wiem co tu jeszcze napisac.W każdym razie życze ci milej gry a no i :witaj:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.07.2005, 20:06   #3
Vera
Guest
 
Postów: n/a
Smile Jak jak grałam po raz pierwszy...

... jeszcze nic nie wiedziałam, jak stworzyc sima, jak grac , budować. itp. ale miałam nie miłą niespodzianke bo nie mogłam budować domków ;( ale dostałam od rodziców orginalkę i już było ok ale wracam do początków... stworzyłam własną rodzinkę Jones Byli tam rodzice córka nastoloatka i małe dziecko 9też córka) Czyli takie grupy wiekowe jakich nie było w TS1 (Oczywiscie mam na mysli dzieci, a małe dzieci były tylko nie dało sie ich koapac ani karmic w tych krzesełkach) wychowywanie dzieci tez sprawia mi frajde tylko czasem jak zaprosze gości to mi to dziecko biora na rece i bawia sie z nim w nieodpowiednich momentach :fist: ogólnie gra jest SUPER!!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023