Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.02.2006, 17:21   #11
zab
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Z tego co wiem, on pojawia sie w jakims pathu albo razem z zainstalowaniem Nż, wiem bo jest u mnie miastową, i tez z nią sie ozeniłem

EDIT: To poprostu zrobiony sim, a potem zamieniony w miastowego, zresztą razem z przeniesieniem rodziny do innej okolicy nikną kontakty...
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.02.2006, 19:03   #12
Nindë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Bella pojawiła się u mnie ( w Dziwnowie) przed zainstalowaniem patcha, mój sim się z nią ożenił i nie było żadnych powiązać z Ćwirami z Miłowa..

Zab twoja teoria jest najbardziej prawdopodobna. Bellę UFO porwało, potem oddało, a później twórcy gry przenieśli ją do Dziwnowa..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2006, 19:56   #13
zab
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tyle ze ja własciwie żartowałem (w pewnym sensie)
Tyle ze jeszcze wymazali, i powstawiali kilka wspomnien twórcy
---
No ale tyle odemnie nie lubię knuć

P.S Ale przeciw E.A. zawsze knuje
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2006, 23:28   #14
semus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja spotkałem Bellę w Dziwnowie. Jako, że później zrobiłem z nią najlepszą przyjaźń ona wprowadziła się do mnie, a drzewo genaologiczne ma takie samo jak Mortimer, także zguba się odnalazła. I to było tak:
Bella od dawna planowała ucieczkę od tego starego, przebrzydłego Mortimera. Po pewnym czasie miała go już tak dość, że uknuła podstępny plan, który miał spowodować, że wszyscy uwierzą w bajkę o porwaniu Belli przez ufo, a ona sama dała strzałkę na dziwnowo. A Don był jej marionetką, która pomogła jej w ucieczce. Niestety później dostał od niej pożegnalny list, którego czytając uronił kilka łez.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2006, 16:31   #15
Sacline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał semus
Ja spotkałem Bellę w Dziwnowie. Jako, że później zrobiłem z nią najlepszą przyjaźń ona wprowadziła się do mnie, a drzewo genaologiczne ma takie samo jak Mortimer, także zguba się odnalazła. I to było tak:
Bella od dawna planowała ucieczkę od tego starego, przebrzydłego Mortimera. Po pewnym czasie miała go już tak dość, że uknuła podstępny plan, który miał spowodować, że wszyscy uwierzą w bajkę o porwaniu Belli przez ufo, a ona sama dała strzałkę na dziwnowo. A Don był jej marionetką, która pomogła jej w ucieczce. Niestety później dostał od niej pożegnalny list, którego czytając uronił kilka łez.
zgadzam si a bella a w dupce reniterka(no co)i wyjdzie za dona spotka siostry kaliente zrobią spisek don będzie mial kłopoty diana przestanie kochać reniterka zabije go a bella ko kochala i chciala ją zabić lecz zginyła od rąk niny
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2006, 16:50   #16
Darkviolet
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ale Bella z Miłowa różni się od tej z Dziwnowa,choćby karnacją i twarzą.Masz tu stronkę,na której jest dużo o Belli http://www.springhole.net/bella/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2006, 13:54   #17
Cocco
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Darkviolet
Ale Bella z Miłowa różni się od tej z Dziwnowa,choćby karnacją i twarzą.Masz tu stronkę,na której jest dużo o Belli http://www.springhole.net/bella/
A no.. ciekawa ta stronka. Naprawdę te Belle się różnią!
"My personal opinion is that Strangetown Bella is supposed to be the real Bella".
Warto przejrzeć.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.03.2006, 18:34   #18
kluseczka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wg mnie Bella jest królową kosmitów, i przybyła do miłowa przygotować je pod inwazję, a potem wróciła do swoich.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.03.2006, 15:11   #19
simonek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja jednak popieram to zdanie ża Bella jest w latającym balonie w widoku okolicy Miłowa, przyjżyjcie się uważnie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.03.2006, 15:26   #20
Robin
Guest
 
Postów: n/a
Excl bez sens totalny

Cytat:
Napisał simonek
Ja jednak popieram to zdanie ża Bella jest w latającym balonie w widoku okolicy Miłowa, przyjżyjcie się uważnie.
niekoniecznie. ja zaprosilem belle z milowa i kupilem balon. więc nie moze byc w domu i w balonie. xP

po drugie temat bez sensu.

ludzie. nie róbcie nie wiadomo czego z tych historyjek. tak samo przezywacie porwanie belli jak i poród balbiny. przeciez to wszystko jest robione specjalnymi przedmiotami. natomiast o balbinie o ktorej 1000 osob rozmawia na temat jej ciązy jest bez sensowne. ja w simpe umiem zrobic ze facet wzial slub z kobieta, potem rodzice nauczyli go chodzic, potem ze ma dziecko, potem ze rodzice faceta nauczyli go mówić, potem bara-bara, potem zaręczyny faceta itd. więc nie róbcie niewiadomo jakich scenek z dwóch glupich wydarzeń. zaraz temat będzie :closed: xP xP xP :wacko: :wacko: :wacko:

berata edit: A nie, nie będzie closed. Jeśli Twoim zdaniem topic jest totalnie bez sensu, to się w nim nie wypowiadaj, żadnen problem.

Ostatnio edytowane przez berata : 26.03.2006 - 15:48
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
simka, zagadka


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023