Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.03.2006, 16:13   #21
Sacline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

oj Robin nie jesten modem i niie gorączkuj sie jak ci cos w ty6m temacie nie pasi to po prostu NIEPISZ.A tak na marginesie spotkalam BELLE w MILOWIE...w tym parku trzeba pojachac tym morti(mi sie tak trafilo ale nie wiem jak u was)
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.03.2006, 16:52   #22
Darkviolet
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Robin
niekoniecznie. ja zaprosilem belle z milowa i kupilem balon. więc nie moze byc w domu i w balonie. xP
po drugie temat bez sensu.
Ale się uśmiałam.Bella tam jest ,nie jako simka ,ale jako "postać" .Bella tam będzie ,choćbyś nawet ją zabił i/lub całkowicie usunął z gry.
Jest tam wraz z tajemniczym brunetem w niebieskiej koszuli ,którego możemy zobaczyć w gondoli i na tylniej okładce czasopisma o modzie.Może to on ją porwał ?

Cytat:
spotkalam BELLE w MILOWIE...w tym parku trzeba pojachac tym morti(mi sie tak trafilo ale nie wiem jak u was)
Jak mozesz ,to daj fotkę,ja nie mogę sprawdzić ,bo Mortimer już mi dawno nie żyje a reszta Ćwirów przeprowadziła się.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.03.2006, 17:16   #23
Incognito
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Był już temat ze śledztwem. Nazywał się bodajże śledztwo w sprawie ćwirów.
Chyba do czegośtam doszli, już nie pamiętam Przeplatał się tam wątek z duchami... w końcu rzucili to w cholerę
I moim zdaniem dochodzenie takich rzeczy nie ma sensu. Można snuć teorie, jak naprawdę ta historia wyglądała, ale wiadomo jedno: są dwie Belle, pierwsza w Dziwnowie, drugą z Miłowa można przywrócić kodem. Ja tak zrobiłem i ułożyłem sobie jakąś historię. Wątpię, żeby poprzez jakieś kartony w mleku czy balony doszło się do zobaczenia jej - bez sztuczek - przechadzającą się po ulicach Miłowa...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.03.2006, 17:32   #24
Sacline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

sorki ale nie mam fotki ale morti z nią NA SERIO gadał...Uwierzcie mi moja kol tez tak miala i na forum zalogowana ,,Mania"
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.03.2006, 17:32   #25
krzysio95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja belle ćwir przyróciłem boolpropem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.03.2006, 12:30   #26
Kimberly :-)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Sprawdziłam!

Świetne te śledztwo, ale do rzeczy:
Sprawdziłam drzewo genealogiczne i ........... nie zgadza się ;( :1smutny: .
Kasia ma takie samo drzewo, co reszta stworzonych simów, czyli jest sama na nim. No więc Kasia Langerak raczej odpada. Trzeba niestety szukać dalej.....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.03.2006, 19:09   #27
Incognito
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mówię przecież, że nie ma żadnej tajemnicy. Do niczego nie dojdziecie. Bo to poprostu niemożliwe. Maxis sobie ułożył jakąś historyjkę... wy też możecie sobie zrobić porwanie i co? Zrobicie dochodzenie i dojdziecie do czegoś? Nie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.03.2006, 16:57   #28
Sesca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał plii
oj Robin nie jesten modem i niie gorączkuj sie jak ci cos w ty6m temacie nie pasi to po prostu NIEPISZ.A tak na marginesie spotkalam BELLE w MILOWIE...w tym parku trzeba pojachac tym morti(mi sie tak trafilo ale nie wiem jak u was)
TAAA, jasne. Po 1. Bella ma inny układ NPC w SimPE - tzn. że istnieje, ale nie jest aktywna.
A takie bajki kotku, to wciskaj dzieciaczkom. Mortimer jest zwykłym simem jak każdy inny, także gdybyś spotkał Belle to kazdym simem.
Znowu się zaczynają bajabongi i inne.
2 sprawa - Bella z Dziwnowa to żadna tajemnica, łazi sobie normalnie po parcelach publicznych - BA, nawet przylazła do mojego salonu fryzjerskiego.

Także sprawa Belli nie jest żadną tajemnicą, jak pisał Puv. Na tym forum było już kilka[naście] tematów dotyczących Ćwirów. Każde kolejne 'śledztwo' bedzie przyslowiowa musztardą po obiedzie.

I KŁAMCIE UMIEJĘTNIE, JEŻELI JUŻ MUSICIE.
ps. ja tez Belle z Milowa przywróciłam boolpropem Jest ładna, naprawdę ;D
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.03.2006, 19:09   #29
akaj
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Alejak grasz ktoras rodzina w dziwnowie po kilku minutach sobie idzie po hodniku bella i sprawdzilam i byla to bella
BELLA CWIR!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2006, 09:44   #30
Robin
Guest
 
Postów: n/a
Wink ucz sie ortografii

akaj. ucz się ortografii. w ogóle nie umiesz pisac. pisze sie chodznik a nie hodnik. xP :wacko: :wacko:
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
simka, zagadka


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023