Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.08.2007, 21:18   #21
Sandy
 
Avatar Sandy
 
Zarejestrowany: 30.01.2007
Skąd: Βιέννη
Płeć: Kobieta
Postów: 576
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Wasze rokordy !!

Cytat:
Napisał ..::lOvE::..
Ja najbardziej lubię tworzyć simów i grać nimi..nienawidzę trybu budowy i urządzania... xP
A u mnie to zalezy od nastroju. Czasem wole budowac, a czasem grac
__________________
Tragedy is when I cut my finger. Comedy is when you walk into an open sewer and die.
- Mel Brooks
Sandy jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.08.2007, 21:48   #22
Tittellë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze rokordy !!

Ja mam jedną stworzoną prze siebie rodzinkę i gram nią przez dobre trzy miesiące. Planuję zaludnić ją całe Miłowo
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2007, 13:18   #23
..::lOvE::..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze rokordy !!

Cytat:
Napisał Tittellë
Ja mam jedną stworzoną prze siebie rodzinkę i gram nią przez dobre trzy miesiące. Planuję zaludnić ją całe Miłowo
....No to powodzonka ;]

A gdzie najczęściej gracie ? Bo ja chyba w Dziwnowie...Potem w Miłowie ,a na końcu i najrzadziej gram w Weronie...Kiedyś miałam własne miasto "Zioomowo" ale musiałam odinstalować TS2.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2007, 16:22   #24
magda_17
Guest
 
Postów: n/a
Cool Odp: Wasze rokordy !!

Cytat:
Napisał ..::lOvE::..
Wiecie czego najbardziej nie lubię robić w Simsach ! Budować..lub urządzać domków
ja też tego nie znoszę!!

Ostatnio edytowane przez Eámanë : 19.08.2007 - 06:58
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2007, 10:59   #25
Miau
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze rokordy !!

Ja zawsze gram w Miłowie. W Dziwnowie gra mój brat, a Werony nikt nie chciał więc stoi spokojnie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2007, 12:02   #26
Jean
 
Avatar Jean
 
Zarejestrowany: 06.01.2006
Skąd: Brooklyn
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 276
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze rokordy !!

Cytat:
Napisał ..::lOvE::..
Ja najbardziej lubię tworzyć simów i grać nimi..nienawidzę trybu budowy i urządzania..
Cytat:
Napisał Sandra_16
A u mnie to zalezy od nastroju. Czasem wole budowac, a czasem grac
Ja mam tak samo. A co do "rekordu". To ja mam 3 rodzinki nowe w miłowie ( gram od nie dawna od nowa, bo mi sie cos z kompem dzialo ;/ ). Raz gram 1 - ktora ma 3 dzieci. Jak się wkurze opiekowaniem nimi to gram w druga - ktora ma jedno adoptowane dziecko, a potem w trzecia ktora ma jedno w drodze . Teraz gram w czwarta - starą matke z dorosła córką XD I tak w kólko macieja XD
__________________
Jean jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2007, 13:33   #27
Nasti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze rokordy !!

Ja gram wszystkimi rodzinami, za równo tymi maxisowymi jak i stworzonymi przeze mnie. Jak jakaś mi się znudzi, to przez jakiś czas robię sobie od niej "odpoczynek", ale potem znowu mam ochotę nią pograć Rekordów jeszcze nie mam, bo musiałam od nowa instalować simsy i mam je dopiero od ponad miesiąca.... A budować i meblować to na ogół nie lubię, jednak czasem jak mnie nabierze ochota to lubię to robić
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2007, 14:07   #28
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze rokordy !!

Cytat:
Napisał ..::lOvE::..
Ja najbardziej lubię tworzyć simów i grać nimi..nienawidzę trybu budowy i urządzania... xP
ja również... dlatego zawsze po zainstalowaniu jakiegoś dodatku lookam, czy są nowe domki;D.
a co do "miasta", to gram w tym, co doszło w 4 porach roku <nie pamiętam oryginalnej nazwy, bo ją zmieniłam>, a kiedyś w miłowie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2007, 22:24   #29
martc
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze rokordy !!

ja stworzyłam własne miasto (SunTown) i zaludniłam je całe potomkami pary Christina i Harry Forester ( żadnych skojarzeń z Modą Na Sukces ;D ) w sumie mieli 11 dzieci. 8 dzieciom juz założyłam rodziny i wibudowałam domy. w sumie geam nimi około pół roku i nie zamierzam skończyć!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2007, 22:53   #30
..::lOvE::..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze rokordy !!

Cytat:
Napisał Nasti
Ja gram wszystkimi rodzinami, za równo tymi maxisowymi jak i stworzonymi przeze mnie. Jak jakaś mi się znudzi, to przez jakiś czas robię sobie od niej "odpoczynek", ale potem znowu mam ochotę nią pograć Rekordów jeszcze nie mam, bo musiałam od nowa instalować simsy i mam je dopiero od ponad miesiąca.... A budować i meblować to na ogół nie lubię, jednak czasem jak mnie nabierze ochota to lubię to robić

Mnie jak czasem nabierze ochota to zrobie domek i urzade xD Wczoraj coś mnie naszło i zrobiłam xD
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023