Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.12.2011, 16:37   #101
Wiki99
 
Zarejestrowany: 31.10.2011
Skąd: koło Torunia
Płeć: Kobieta
Postów: 17
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwna opiekunka O_o

Moje opiekunki sprzątają dom, a czsami pielęgnują ogród. Raz w Miłowie miałam taką dziwną opiekunkę, u Biedaków. Wyszła sobie, a dzieciaka zgarnęła opieka społeczna. I nie chcący to zapisałam...
Wiki99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.12.2011, 06:04   #102
kessaris
 
Avatar kessaris
 
Zarejestrowany: 20.01.2011
Skąd: Rzeszów
Płeć: Kobieta
Postów: 88
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwna opiekunka O_o

w sumie to nie mam do opiekunek żadnych zastrzeżeń - wysprzątają, naprawią jak coś jest zepsute, zajmą się dzieckiem.
kessaris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.12.2011, 08:42   #103
TheSimka3
 
Avatar TheSimka3
 
Zarejestrowany: 21.08.2011
Skąd: Nie trafisz :D
Płeć: Kobieta
Postów: 133
Reputacja: 10
ThumbsDown Odp: Dziwna opiekunka O_o

Moja opiekunka kiedyś zostawiła jedzenie w kuchence, wybuchł pożar... Wszystko dookoła się spaliło a ja musiałam wydać tysiące na nowe... Zresztą ona wzięła tylko kasę poszła i wszystko zostawiła, łącznie z dzieckiem. Dziecko zabrała opieka społeczna.
TheSimka3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.12.2011, 13:46   #104
Aleksandra
 
Avatar Aleksandra
 
Zarejestrowany: 11.10.2011
Skąd: Zadupie
Płeć: Kobieta
Postów: 87
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwna opiekunka O_o

Zależy jaka opiekunka , Niektóre są Pracowite a inne znów leniwe .. Jedne opiekują się dziećmi a drugie sobie Tv oglądają ... Wydaje mi się że to zależy od ich cech .
Aleksandra jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2012, 22:41   #105
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Dziwna opiekunka O_o

Opiekunki w grze są naprawdę koszmarne! Leniwe, aroganckie, wiecznie głodne i czasem się zastanawiam, po co one w ogóle przychodzą, bo dzieciaki drą się jak opętane, podczas gdy one relaksują się w wannie z masażem czy śpiewają karaoke. o.O A gdy się już nimi łaskawie zajmą, to najczęściej kładą później na podłodze, co doprowadza mnie do białej gorączki (to zresztą jakieś nieporozumienie w tej grze, no bo kto w realu kładzie dziecko na ziemię?). Ogólnie niańka służy mi raczej jako "wyjściówka" na miasto i nic więcej, czasem jako alibi (jak ona jest i dziecko się pruje, to opieka się nie wtrąca).

Kiedyś u mnie w jednym domku mieszkała para dwóch uroczych facecików, adoptowali sobie dziecko i zatrudnili niańkę - Sergiusz Desperat. Ona strasznie nienawidziła jednego z tych mężczyzn, najbardziej krzywiła się z nienawiścią, gdy się całowali, a gdy tylko nadarzała się okazja, podchodziła do tego Sima i ciągle go szturchała albo wyzywała. o.O Nie mam pojęcia, skąd ta złość na niego, nigdy z nią nawet nie gadał, a gdy przyłączyłam ją na chwilę do rodziny, to miała z nim kontakty na minusie.

Ale raz ta wariatka porwała mi dziecko! Było to w rodzince, w której kobieta dobiegała już emerytury i była to jej ostatnia szansa na macierzyństwo, a strasznie mi wtedy zależało na jej potomku. Zatrudniłam niańkę i patrzę - oho, idzie Sergiusz Desperat, czyli nadchodzą kłopoty. No i rzeczywiście, pierwszego dnia chciała zabrać mi moje wyczekiwane dziecko! Oto dowód:



(Sorry za okropną jakość, ale to fotki z albumu; były to początki mojej gry i nie ustawiłam wtedy nawet odpowiednio wielkości zdjęć.)

Po prostu wzięła je na ręce, wsiadła do samochodu i z nim odjechała! Chciałam już wyjść z gry bez zapisywania, ale po chwili dziecko NA SZCZĘŚCIE pojawiło się koło skrzynki na listy.

A tutaj kolejna artystka, zapomniałam, jak ma imię, ale chyba też jak facet:

Ta znowu uparcie znosiła butelki dla dziecka, podczas gdy ojciec uczył je mówić. Dziecko było nakarmione i czuło się bardzo dobrze, ale ona na siłę chciała je dokarmiać i znosiła te butelki - kładła jedną na podłodze i szła po następną. Przy którejś z rzędu nie wytrzymałam i ją zwolniłam.

Ogólnie niańka Sergiusz Desperat jest moją najbardziej znienawidzoną opiekunką, ma okropny wyraz twarzy, ciągle krzywi się z nienawiścią i wygląda, jakby chciała się na kogoś rzucić o.O Jak ją widzę po wezwaniu opiekunki, to jestem pewna, że coś niedobrego mi się w grze zdarzy. Oj, napsuło mi krwi to babsko. ;/

Ostatnio edytowane przez Malin : 03.03.2012 - 23:46
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2012, 09:52   #106
Dżiglipaff
 
Avatar Dżiglipaff
 
Zarejestrowany: 12.11.2005
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,203
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwna opiekunka O_o

mi krowokwiat zjadł kilka opiekunek

tak to zazwyczaj mam zatrudnionego lokaja - on bardzo dobrze zajmuje się dziećmi, podnosi je z podłogi i w ogóle
__________________
Dżiglipaff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2012, 12:22   #107
muffindance
 
Avatar muffindance
 
Zarejestrowany: 05.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 1,059
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwna opiekunka O_o

Malin, muszę się podpisać pod twoim postem. Ostatnio ją wezwałam i zamurowałam - niech umiera. Zobaczymy czy się teleportuje czy coś w tym stylu.
Jest tez jedna taka opiekunka, naprawdę fajna, robi wszystko przy dziecku itp. - przede wszystkim nie zostawia go na podłodze. : D Nie wiem jak się nazywa, ale mam ją z zgodnie grafikiem pracy - i tutaj mam pytanie: zawsze będzie przyjeżdżać ta sama czy wygeneruje się inna?
__________________
PRZEPRASZAM, ŻE NIC NIE PISZĘ. PRZYSSAŁAM SIĘ DO MONITORA.
muffindance jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2012, 12:27   #108
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwna opiekunka O_o

Cytat:
Napisał muffindance Zobacz post
(...)mam pytanie: zawsze będzie przyjeżdżać ta sama czy wygeneruje się inna?
One się zmieniają Jeśli masz tylko takie życzenie, możesz na raz zatrudnić dwie (przy bliźniakach lub większej ilości dzieci, ta opcja wydaje się nawet rozsądna - o ile masz odpowiednie środki na koncie ). Inną sprawą natomiast jest to, w jaki sposób będą podchodziły do swych obowiązków...
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.06.2012, 17:56   #109
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Dziwna opiekunka O_o

Przepraszam, że odświeżę, ale jedna z moich Simek, samotna matka, zatrudniła opiekunkę i ta sprawuje się wzorowo, aż jestem zaskoczona. Serio, zachowuje się naprawdę inteligentnie jak na NPC. Karmi dziecko, kiedy trzeba, opróżnia po nim nocniczek, sprząta i nawet wynosi śmieci Szkoda tylko, że wyrzuca je do kubła zamiast do kompostu, ale tam. Klara Lawson nazywa się owa pani, jakby ktoś pytał.
Może zachowanie NPC-ów zależy od tego, na ile komputer spełnia wymagania gry?
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2012, 17:50   #110
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Dziwna opiekunka O_o

Cytat:
Napisał Master of Disaster Zobacz post
Klara Lawson nazywa się owa pani, jakby ktoś pytał.
Może zachowanie NPC-ów zależy od tego, na ile komputer spełnia wymagania gry?
Klara Lawson i u mnie sprawuje się idealnie. To najlepsza niańka, jaką miałam do tej pory w grze. Nie dość, że dziecko jest dla niej numerem jeden, to jeszcze w wolnym czasie zmywa mi brudne talerze, ścieli łóżka i sprząta ogólny syf w domu, jeśli się jakiś zrobi. Dla tych rzeczy jestem w stanie wybaczyć jej nawet zbyt częste kąpiele i gotowanie drogich potraw. Bardzo miła odmiana po wspomnianym wyżej Sergiuszu Desperacie.
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dzieci, dziwna opiekunka


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023