Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.06.2012, 20:02   #111
Savigge
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziwna opiekunka O_o

Klara Lawson jest najlepsza. Nie jakieś babsko, co mu się opiekować dzieckiem nie chce. Z resztą, moi simowie z reguły są w swojej rezydencji (xD) codziennie więc jest kto się dzieckiem zajmować.
Opiekunki wynajmuję WYJĄTKOWO!

@Master of Disaster - nie sądzę, aby wymagania miały coś wspólnego z charakterem NPC. Wymagania określają prawidłowe działanie gry, najlepsze ustawienia grafiki dostosowane do naszego sprzętu etc.
Mam komputer który sięga daleko poza wymagania gry, a niekompetentne opiekunki wciąż się zdarzają
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.07.2012, 22:14   #112
Psychosis
 
Avatar Psychosis
 
Zarejestrowany: 31.01.2010
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 383
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwna opiekunka O_o

Ja polecam Cecylię Ktokolwiek, bardzo dobrze opiekuje sie dziećmi, posprząta, nie podpali domu. Dobrze sobie radzi. Jest ciemnoskóra i ma szary, krótki kucyk.
__________________
Psychosis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.04.2013, 16:52   #113
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 867
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwna opiekunka O_o

Odświeżam, a co tam! :>

Sergiusz Desperat!!! Kolejny raz miałam tego pecha, że po zatrudnieniu opiekunki pojawiła się właśnie ona! Nie byłam zadowolona, jak ją ujrzałam, ale myślałam, że jakoś to będzie. Myliłam się i to bardzo... Ta niańka to autentycznie jakaś pomyłka!
Już kolejny raz urodziły mi się bliźniaki i moja simka nie dość, że nie dawała sobie totalnie rady z tymi dwoma rozdartkami, bo chodziła niedospana i ze stanem rozrywki na poziomie 0, to jeszcze musiała wrócić do pracy. Myślałam, że niańka unormuje trochę sytuację, ale to, co się działo na moich oczach, podczas gdy simka była w pracy, przeszło po prostu moje najśmielsze oczekiwania. Dzieci chodziły zaniedbane i głodne, zasypiały na siedząco, a gdy pilnie potrzebowały skorzystać z toalety (na piętrze), niańka w ogóle nie zanosiła ich na górę i nie wysadzała na nocniki, tylko grała na komputerze albo oglądała TV! Dzieci w końcu robiły pod siebie, zaczynały cuchnąć, a ona wciąż nic nie robiła! Nie mogłam uwierzyć w to, co widziałam! Simka wracała z pracy i taka ledwo żywa musiała doprowadzać wrzeszczące dzieci do porządku, kąpać i usypiać ;/ Po dwóch dniach byłam tak wściekła, że po prostu wywaliłam tego Sergiusza i zatrudniłam inną opiekunkę.
Mam nauczkę i już nigdy, przenigdy nie zaufam Sergiuszowi Desperat! Jak ją jeszcze raz zobaczę u siebie w grze, to z miejsca ją zwolnię, bo nie uwierzę, że będzie umiała zająć się moimi dziećmi ;/





Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.04.2013, 19:51   #114
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwna opiekunka O_o

No cóż ta opiekunka jest żeczywiście wnerwiająca. Dlatego u moich simów jak miałam już 3 pokolenie to Emeryci zajmowali się, wnukiem bo niektóre opiekunki w 2 to masakra.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.07.2013, 10:11   #115
Tenebris
 
Avatar Tenebris
 
Zarejestrowany: 16.07.2013
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 343
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwna opiekunka O_o

Moim zdaniem wszystko zależy od tego jaka opiekunka przyjdzie. Zgadzam się z Malin. Sergiusz Desperat nie nadaje się na opiekunkę. Moje małe simy również przeszły przez piekło kiedy ona się nimi "zajmowała".
Tenebris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.07.2013, 22:02   #116
Psychosis
 
Avatar Psychosis
 
Zarejestrowany: 31.01.2010
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 383
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwna opiekunka O_o

Haha, dzisiaj patrzę na nazwisko opiekunki - a tu nie kto inny jak Sergiusz Desperat! Trochę się zmartwiłam,ale dałam jej popracować jeden dzień, po czym ją zwolniłam, bo zwyczajnie się bałam co będzie dalej. Muszę jej zarzucić że cały czas grała na komputerze, a do dziecka podchodziła tylko gdy było bardzo głodne lub zmęczone. Dobrze, że chociaż załatwić się samo umiało.. Potem zatrudniłam Klarę Lawson i mimo że dobrze kojarzyłam to nazwisko, też długi czas zwlekała z położeniem dziewczynki do łóżka.. z resztą czynności nie było problemów, w dodatku posprzątała i naprawiła wszystkie sprzęty
__________________
Psychosis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.07.2013, 11:09   #117
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Dziwna opiekunka O_o

No Klara to chyba jedna z lepszych opiekunek. Jest nawet lepsza od niektórych rodziców, bo w przeciwieństwie do nich gdy weźmie dziecko na ręce położy je zaraz do kojca!
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2013, 15:06   #118
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Dziwna opiekunka O_o

Proszę państwa! Sergiusz Desperat zrobił(a) indyka i nie spaliła domu!
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.10.2014, 16:54   #119
Szybki H@
 
Zarejestrowany: 06.10.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 9
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwna opiekunka O_o

3w1 ! xD Też tak miałem! ba! i mam!
__________________
[TheBest]Mam wszystkie dodatki The Sims! Całe [TheBest]
Szybki H@ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.09.2015, 12:47   #120
Madame Marmolini
 
Avatar Madame Marmolini
 
Zarejestrowany: 09.11.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 157
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Dziwna opiekunka O_o

Mi te stare babska też niezłe numery wykręcają. Boże, jak ja tego nie znoszę!! Popatrzcie tylko:


Przebrzydłe sadystki!
Madame Marmolini jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dzieci, dziwna opiekunka


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023