Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.01.2009, 13:48   #31
Swampfire
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Stworzyłem sima,Tomka Węglarczyka
Osiągnięcia Tomka :
1.Wprowadziłem go do miłowa,koło domu ćwirów.
2.Jego marzeniem było być Szalonym Naukowcem.Ale zaczęłem karierę gastronomiczną
3.Brakuje mu 1 punktu hobby "kulinaria"
To tyle : ( BoolProp mnie uzależnił.
PS : Może zalożymy klub anonimowych boolpropowców XD
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.01.2009, 15:12   #32
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Ja miałam rodzinę Wilk:
Paulina- mama
Tom- tata
Ola- córka.
Mieszkali w domku sąsiadującym z domem Balbiny Biedak. Tom pracował w medycynie, a Paulina jako Kieszonkowiec (awansów nie mieli, no bo skąd miałam wtedy wiedzieć że potrzebne są punkty umiejętności?). Było to dużym osiągnięciem, bo jak tu wytrzymać, kiedy Paulina zasypia w drzwiach do sypialni (po powrocie z pracy) a tymczasem budzi się tom z pełnym pęcherzem? Ola nie odrabiała prac domowych- szkoła = minus zabawa, prace domowe to samo - uzbierała sie spora kupka zeszytów. Gdy zarobili troche pieniążków, zauważyłam, że Ola ma na czerwono rozrywkę. Kupiłam telewizor (w sypialni ). Przy okazji kupiłam też szafę i próbowałam upchnąć dwa łóżka, szafę i TV w sypialni no i sie udało. Pewnego razu Ola przypaliła jedzenie, co wywołało pożar. Wszyscy w trójke gasili pożar-> bez skutku. Ola zadzwoniła po straż. Wtym samym czasie kiedy strażak przyjechał, udało się ugasić kuchenkę (na szczęcie kary brak), i strażak gasił nie-pożar. Paulina chciała mieć dziecko, więc zrobiła z Tomem to co należy. Niestety nie wiem co się urodziło, bo przestałam nimi grać
Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.01.2009, 14:29   #33
_migotka_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Co za zbieg okoliczności, bo ja też miałam rodzinę Wilk . a właściwie nadal mam, tylko jak narazie rzadko do niej wchodzę. Porozdzielałam tą rodzinę, ponieważ było w niej za dużo ludzi . ;D troche sie ich namnożyło. Stworzyłam kilka pokoleń. ; DD teraz każdy mieszka osobno ze swoimi dziećmi . ; DD W tej rodzinie grałam bez kodów i szło mi całkiem nieźle. Powiem szczerze, że jest zapieprz. ; DD trzeba robić wszystko naraz, to było trudne, jak w innych rodzinach kody mi ułatwiały wiele rzeczy. Gdy narazie opuściłam tą rodzinę w innych gram już bez kodów i przynajmniej jest ciekawiej .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.01.2009, 16:09   #34
Abigail_Kocur
 
Avatar Abigail_Kocur
 
Zarejestrowany: 23.07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 129
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Więc raz miałam Sima,który osiągnął szczyt kariery Muzyka,ożenił się z Balbiną Biedak i mieli dość wypasioną chate i dużo dzieci.Niestety nie mam już tej rodziny...
Teraz para moich Simów skończyła studia z wyróżnieniem,facet ma maks pkt kreatywności i pnie się coraz wyżej w karierze artystycznej.Mają nastoletnie bliźniaki,dziedzko oraz zarodek ;].Wczoraj kupiłam im nowy dom,bo potrzebują miejsca na szóstke dzieci-pragnienie Simki.Gra bez kodów jest świetna.Nawet gdybym chciała użyć jakiś kod,to nie pamiętam nawet jak ;p

Ostatnio edytowane przez Abigail_Kocur : 22.01.2009 - 16:12
Abigail_Kocur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.01.2009, 22:57   #35
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Hahah no nie straszne popularne to nazwisko się zrobiło - ja też mam rodzinę Wilk w Miłowie heheh. Pozdrawia:
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.01.2009, 18:06   #36
Czerwona
 
Avatar Czerwona
 
Zarejestrowany: 23.01.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 27
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Moja rodzinka, którą obecnie gram zdobyła bez kodów trójke dzieci . Sim mąż - Adrian prawie całą kondycje , parcuje też w armi. Trzy razy zmieniali miejsce zamieszkania. z powodu wiekszej ilośći dzieci oraz znudzenia sie parceli . Żonka się wyleguje z powodu przyjścia na świat dziecka
Czerwona jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.01.2009, 18:16   #37
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Ja bez kodów osiągnąłem duży remont jednego z domów w Dolinie niezbędnej, około 150 000 tys. $, samochód Alfus Romeus Brerera*, Honyda Fitt*, miła reustauracja i.... format dysku


*Żeby reklamy nie było
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.01.2009, 21:02   #38
madusiaX
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

ej a znacie coś na to żeby zablokowac pasek do którego kody się wpisuje, zeby wogole nie moznabylo wpisywac? Bo ja poprostu nie mogę no. Gram prawie zawsze bez kodów i dużo musiałabym wymienia, ale czasem kusi mnie zeby motherlode albo maxmotives wpisac Chcialabym aby wogole nie bylo tego paska
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.01.2009, 12:21   #39
_migotka_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

O to samo chciałam zapytać. ; ) czasem żałuje, czemu ja w ogóle się dowiedziałam o tych kodach. ; D Gra byłaby ciekawsza i trochę trudniejsza bez kodów.. one wszystko ułatwiają..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.01.2009, 13:31   #40
Invidia Semper
 
Avatar Invidia Semper
 
Zarejestrowany: 23.08.2007
Skąd: Spod oka mistrza i łuku amora
Płeć: Kobieta
Postów: 2,144
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Ja kod na pieniądze biorę zawsze na początek, aby dom ładnie umeblować, nie umiem bez tego Ale też czasem dobrze by było, aby kodów nie było
__________________
Lecz straszny los, okrutna śmierć
W udziale im przypadła:
Króla zjadł pies, pazia zjadł kot,
Królewnę myszka zjadła.

Atelier
Ostatni Strz
Invidia Semper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023