Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.10.2004, 09:14   #21
Nindë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał .:Gaciorek:.
no cóz.........bara-bara ze śmiercią to coś! Ciekawe jak to sie dzieje! Musze zobaczyc......ciekawe jak go zacigne i czy wogole to mozliwe!
No właśnie...Te bara-bara z tym mrocznym kosiarzem...Oj ale Oliwka Widmo maila przeżycia!!

No nareszcie sie zalogowałam!!!...Kurcze jestem ułom....
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.10.2004, 10:09   #22
Guralka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Już tu od tygodnia próbuję się tutaj tego dowiedzieć. Ktoś mi powiedział (w temacie Śmierć), że skoro Kosiarz może oglądać telewizję, to może akurat mu się zachciało .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2004, 12:57   #23
Erin91
Guest
 
Postów: n/a
Grin

Hehe.. Ja też chcę bara bara z kosiarzem Tylko jak on by wygladał? Przecueż nie założyłby chyba bielizny, pidżamy, ani tym bardziej nie rozebrałby się
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2004, 16:12   #24
naughty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

rozebrac by sie mugl bo czemu nei on jest z kosci nic ''tam nie ma'' uczono mnei tego na biologi :] albo robil by ''to'' w tej sexsy czarnej ''sukni'' <lol>
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2004, 16:41   #25
*apple*
Guest
 
Postów: n/a
Wink Według mnie

Według mnie to akurat ta widmo odprężała się w łóżku a kosiarz zabijał jakiegoś starucha i jemu się zachciało bara bara i poszedł do łózka się odprężyć a potem bara bara i już ! WIęc może trzeba liczyć na fart i jak on zabiera ci kogoś to odprężać się na dwuosobowym łóżku???????????????????????????????????????/ muszę spróbować!!!!!!!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2004, 22:19   #26
Ayla
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A nie sądzicie, że bara-bara z kosiarzem mogłoby być trochę... yyy... tego... technicznie niemożliwe
No bo niby czym :shock: Tym samym co mają ( a raczej nie mają!) inne simy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2004, 22:34   #27
Moonia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Guralka
Już tu od tygodnia próbuję się tutaj tego dowiedzieć. Ktoś mi powiedział (w temacie Śmierć), że skoro Kosiarz może oglądać telewizję, to może akurat mu się zachciało.
Cytat:
Napisał Anka*
Według mnie to akurat ta widmo odprężała się w łóżku a kosiarz zabijał jakiegoś starucha i jemu się zachciało bara bara i poszedł do łózka się odprężyć a potem bara bara i już ! WIęc może trzeba liczyć na fart i jak on zabiera ci kogoś to odprężać się na dwuosobowym łóżku???????????????????????????????????????/ muszę spróbować!!!!!!!!!
Słuchajcie, to może mieć jakiś sens. Podobno gdy umiera emeryt, to śmierć chodzi sobie po domku i robi co chce (ja akurat jeszcze ię nie spotkałam z takim przypadkiem, ale tak piszą inni). Ogląda TV, korzysta z toalety... więc czemu nie miałaby zrobić bara-bara? Poza tym o ile się nie mylę Oliwka miała trzech mężów, każdy zmarł, a do tego ta cała zgraja duchów z cmentarza, więc szans na bara-bara z Mrocznym Kosiarzem miała mnóstwo.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2004, 12:12   #28
Keisy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ayla
A nie sądzicie, że bara-bara z kosiarzem mogłoby być trochę... yyy... tego... technicznie niemożliwe
No bo niby czym :shock: Tym samym co mają ( a raczej nie mają!) inne simy
Dla chcącego nic trudnego. Ok, to się robi troche nieprzyzwoite

A tak apropo, czy tylko ja zamiast Mrocznego Kosiarza, mam Mrocznego KAsiarza?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2004, 13:04   #29
Cocaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie W o W!

No no nieźle! I to dziecko było zielone? Ja jeszcze się nie zdążyłam dobrze zaprzyjaźnić z simami.......
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2004, 20:16   #30
-tamatha-
Guest
 
Postów: n/a
Sad

A ja próbuję i próbuję, ale nie mogę zrobić nic więcej niż prosić o życie ukochanej osoby (to jest takie zabawne ). A ja tak chce no nie wiem chociaż porozmawiać :\ . A może to musi umrzec jakiś emeryt, który ma wysokie aspiracje i wtedy ktoś musi się odpręzyć, ale to taka długa droga do celu (chodzi oto aby dojść do szczęśliwego emeryta to jest ta długa droga), a mi się niechce. Jak już ktoś osiągnie nawet jakąś rozmowę z nim to niech odrazu pisze to musi być ciekawe.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023