Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.07.2014, 20:30   #51
forbidden
 
Avatar forbidden
 
Zarejestrowany: 13.07.2013
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 51
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
Bardzo w grze denerwuje mnie to, że simy zamiast robić jakąś czynność często stoją w miejscu zastanawiając się godzinami co mają zrobić.
Otóż to! Stoją zdezorientowani w miejscu jak jakieś zamuły xd
__________________
[IMG]http://i57.************/2qcftl0.jpg[/IMG]
forbidden jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.07.2014, 09:21   #52
Mentosik57
 
Avatar Mentosik57
 
Zarejestrowany: 30.06.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 104
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

No mnie tak jak wszystkich te postacie denerwują ,jak to jest wkurzające gdy przed czynnościami sim potrafi przez kikadziesiąt minut (simowych oczywiście) stać i się zastanawiać.I wkurza mnie też to ogólne zamulanie simów,wloką się strasznie.W dwójce simy chodziły szybko,bez zamulenia ,czynność wykonywały błyskawicznie i to mi się podobało.I denerwują mnie też bugi.Ostatnio w bridgeport simka przy wychodzeniu z klubu weszła w ściane.Pomógł tylko kod na teleportacje
Mentosik57 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.08.2014, 13:05   #53
Lala
 
Zarejestrowany: 06.08.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 5
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Mnie najbardziej wkurzają te nieustające błędy.Nie wspominając już o brzydkich simach...
Lala jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.08.2014, 14:55   #54
kessaris
 
Avatar kessaris
 
Zarejestrowany: 20.01.2011
Skąd: Rzeszów
Płeć: Kobieta
Postów: 88
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Tak jak większość na forum, denerwuje mnie wygląd simów. Szczególnie, że ja sama nie potrafię zrobić przyzwoicie wyglądającego sima. W TS2 było mi łatwiej. Nawet te simy, które są na internecie, wyglądają całkiem ładnie, ale w grze sprawiają wrażenie niedorozwojów. Po drugie - błędy, takie jak np. z wózkiem z Pokoleń. Spójrzcie na to : http://oi62.************/17u9og.jpg Denerwuje mnie jeszcze długość wczytywania, czasem aż się odechciewa już grać. O, i nie lubię, gdy daję simowi polecenie, żeby poszedł pod prysznic - ten do niego podchodzi, czeka (simową) godzinę (czasem nawet dwie) i dopiero potem się rozbiera i się myje. Ogólnie te simy są zbyt powolne, zanim cokolwiek zrobią to schodzi pół dnia.
kessaris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.08.2014, 20:41   #55
Annairu
 
Zarejestrowany: 20.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 8
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

To i ja coś dorzucę co mnie wkurza:
- brak tych fajnych randek jakie były w TS2, chodzi mi o wgląd do wnętrza restauracji i te wszystkie interakcje przy stole. Co do większości króliczych dziur wontów nie mam ale te restauracje z dwójki mogli wrzucić D:
- mało ludzi w klubach
- to że czasami simowie po prostu nie idą do pracy. Po jakimś czasie dopiero odkryłam że najpewniej chodzi o to że nie mają ubranego uniformu roboczego. Dopiero jak każe sama simowi się przebrać wtedy idzie do pracy. W przeciwnym razie okienko z poleceniem pracowania ciągle znikało.
- moi simowie mają wyjątkowe branie, ciągle dostają telefony z zaproszeniami na randki i są nachodzeni przez innych

no i to co wymieniła reszta
Annairu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.09.2014, 11:31   #56
xviraszka
 
Avatar xviraszka
 
Zarejestrowany: 31.08.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 29
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

- kiedy simka stoi bardzo dlugo w miejscu zanim pojawi sie brzuch ciązowy.
- zamiast łapać włamywacza stoja i dra sie
- mało simsów w klubach i parkach.
- ogólne zmulanie simsów, zamiast np. odrazu sie przebrac i wyjsc z domu to on stoi i sie zastanawia
- z racji tego ze mam duzo ubran z internetu przebrania simsa zajmuje mi wieki gdzie w the sims 2 ciuchy ladowaly mi sie szybko
xviraszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.05.2017, 23:32   #57
bvsiv
 
Zarejestrowany: 01.05.2017
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Dziwnie się czuję pisząc teraz, ale muszę, bo niektóre rzeczy mnie okropnie denerwują...
Przede wszystkim bugi, agi, błędy zapisu, wyłączanie się w najmniej odpowiednim momencie, do niedawna miałam problem z tym, że moi simowie nie docierali na studia - pojawiało się miasto, mogłam stworzyć rodzinę, wybrać lub wprowaddić do domu, ale ci, których wysłałam, znikali. Ogólnie SŻ ma pełno błędów, każdy napotkany student jest bardzo głodny, podczas wykładów w klubie simowie siedzą gdzie indziej, robią notatki... ale podium puste, profesor stoi sobie gdzieś indziej i wykłada do krzeseł i stołów.
No i nie mogę znieść tego soku... przecież to gra dla użytkowników powyżej 12. roku życia, chyba można napisać, że to alkohol.
Mało interakcji, nierealne zachowania, wampiry nie mogą atakować, mimo, że Kariera wprowadza wiele fajnych, nowych profesji, wciąż denerwuje mnie brak karier jak np. model, prawnik, albo strażak czy mechanik. W dodatku sim pracujący w wojsku nie jest narażony na śmierć, co było by ciekawe. No i oczywiście - za kilka simowych minut sim się zsika - ale zamiast iść do toalety musi najpierw zastanowić się nad sensem życia.
I TAK MIMO WSZYSTKO UWIELBIAM TĘ GRĘ XDDD
bvsiv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.05.2017, 17:39   #58
zjemcikota
 
Avatar zjemcikota
 
Zarejestrowany: 14.12.2014
Skąd: Kraków
Płeć: Kobieta
Postów: 76
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

@bvsiv, przecież można być strażakiem - dochodzi wraz z karierą.

Mnie najbardziej denerwuje ten głupi status "opity sokiem" (czy jakoś tak) kiedy zmieni się rodzinę na inną... Każdy to ma i szlag mnie trafia. Ktoś wie jak to usunąć?
__________________
Ich bin alleine doch nicht allein
zjemcikota jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.05.2017, 12:10   #59
milosz263
 
Zarejestrowany: 10.11.2016
Płeć: Mężczyzna
Postów: 42
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Mnie denerwują wręcz durne wspomnienia. Pójście do księgarni jest równoważne ze ślubem.

I jeszcze te zabezpieczenia. loguje się na zasobożerny Origin tylko po to żeby launcher mi się łaskawie włączył a gra mi się aktualizuje sama do 1.69 przez nawet część nraasów rozwala grę.
Łatwiej byłoby "Pożyczyć" od chomikuj grę sprzed 2012 na łączu niecałe 2 megabitów na sekundę. (pobieranie akceleratorem: 100-150 kb/s)
EDIT:
Cytat:
przecież to gra dla użytkowników powyżej 12. roku życia, chyba można napisać, że to alkohol
PEGI by się przyczepiło i byłby znaczek 16+
__________________
tu coś kiedyś będzie. ale teraz nie ma

Ostatnio edytowane przez milosz263 : 28.05.2017 - 12:16
milosz263 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.05.2017, 15:03   #60
zjemcikota
 
Avatar zjemcikota
 
Zarejestrowany: 14.12.2014
Skąd: Kraków
Płeć: Kobieta
Postów: 76
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

@milosz263 wspomnienia też są okropne. Na początku myślałam, że to może być spoko opcja, ale jednak jest tak źle zrobiona, że od razu ją wyłączam w ustawieniach jak przychodzi co do czego. Durne to jak but.
__________________
Ich bin alleine doch nicht allein
zjemcikota jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023