Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 20.08.2011, 22:32   #1
daintydoll
 
Avatar daintydoll
 
Zarejestrowany: 11.01.2009
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 16
Reputacja: 10
Domyślnie Problem z odinstalowaniem gry.

Najmocniej przepraszam, jeśli taki temat już istnieje. Wpisałam treść błędu w wyszukiwarkę, niestety nic nie znalazłam, dlatego postanowiłam spróbować zapytać.

Otóż jakiś czas temu odinstalowałam wszystkie dodatki razem z podstawą. Niestety nie mogłam usunąć Rezydencji, Podróży i Nocnego Życia. Miałam w tym czasie wirusa i wydaje mi się, że to on był przyczyną problemów z odinstalowaniem kilku programów. Komp był w naprawie i kiedy wrócił to na liście 'Dodaj/Usuń programy' nie wyświetlały się już te 3 dodatki. W folderze EA Games również ich nie było, więc byłam pewna, że może jednak się odinstalowały. Dzisiaj zainstalowałam na nowo podstawę, jednak przy instalacji Na Studia pojawia się błąd, mianowicie nie można zaktualizować gry. Postanowiłam więc odinstalować podstawę i spróbować wgrać ją na inny dysk, jednak nie jestem w stanie gry usunąć, wyskakuje mi błąd "Obecnie zainstalowany jest co najmniej jeden dodatek do gry. Przed usunięciem instalacji gry the sims 2 należy usunąć instalację wszystkich dodatków". Nie wiem w jaki sposób mogłabym odinstalować dodatki, które prawdopodobnie nadal są zainstalowane, jednak nigdzie ich nie mogę znaleźć.
Simsy oczywiście mam oryginalne. Będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc.

+ dodam, że wpisy w rejestrze pozostałe po grze zostały usunięte, jednak nadal pojawia się wiadomość, że są zainstalowane inne dodatki i należy je usunąć

Ostatnio edytowane przez daintydoll : 21.08.2011 - 15:07
daintydoll jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023