Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą > The Sims 1: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.04.2005, 21:25   #1
.:WiLa:.
Guest
 
Postów: n/a
Question -2 magimony?

Mam problem. Ściągnełam sobie tego grzybka i jak każdy wie po jego dotknięciu dostaje sie magimony składniki itp. Za te magimony normalnie mogłam kupować różne rzeczy, ale jak chcialam sie przenieść do Abrakadabrowa to pisalo, że mam ich -2 A naprawde miałam ich ze 3000 ;( O co tu chodzi? Czy w magimonach można miec długi??
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.05.2005, 09:31   #2
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,575
Reputacja: 31
Smile

jak sie przenioslas do abrakadabrowa to ci osebralo te magimony bo taki dom trzeba zaplacic magimonami!!!
__________________
Rainbow jest offline  
stare 03.05.2005, 11:36   #3
Black Raven
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ymm taa problem w tym, że miałam kiedyś rodzinę która miała 10 000 magimonów i chciałam ich wprowadzić do abrakadabrowa ale nie mogłam ich wprowadzić bo się okazało, że mam -10 000 magimonów a jak wsadziłam ich spowrotem do simcity to mieli nazat 10 000 magimonów. Błąd w dodatku lub grze. Skasowałam tamtą rodzinę
 
stare 03.05.2005, 17:04   #4
.:WiLa:.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Black Raven
ymm taa problem w tym, że miałam kiedyś rodzinę która miała 10 000 magimonów i chciałam ich wprowadzić do abrakadabrowa ale nie mogłam ich wprowadzić bo się okazało, że mam -10 000 magimonów a jak wsadziłam ich spowrotem do simcity to mieli nazat 10 000 magimonów. Błąd w dodatku lub grze. Skasowałam tamtą rodzinę
W takim razie chyba musze uczciwie na to zarabiac Bo chyba inaczej sie nie da
P.S. Tesh jestem z Gliwic
 
stare 03.05.2005, 19:41   #5
sasanka_sasaneczka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja kiedys znalazlam na jakiejs stronie kody do abrakadabra i bylo tam do wpisania cos po czym przybywalo ci 1000 magimonow. tak jak simleonow. ale nie pamietam stronki.... moze poszukaj w google?
 
stare 03.05.2005, 20:40   #6
♪Suzka♪
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał sasanka_sasaneczka
ja kiedys znalazlam na jakiejs stronie kody do abrakadabra i bylo tam do wpisania cos po czym przybywalo ci 1000 magimonow. tak jak simleonow. ale nie pamietam stronki.... moze poszukaj w google?
chodzi ci pewnie o kod magicbud ale on nie dziala.
 
stare 04.05.2005, 11:27   #7
samba
Guest
 
Postów: n/a
Grin Mój sposób to ...

... poprostu wchodzić do gry czekać aż przyjdzie facet z pudełkiem z magią, wziąc to wyjśc z gry i zapisać ją, wykasową dom i znowu wprowadzić rodzine!!! Jak bedziecie to pare razy powtarzać to magimonów macie bardzo dużo i do domu w abrakadabrowie

p.s. ja juz mam tam 3 domy
 
stare 04.05.2005, 14:49   #8
Black Raven
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

bo w abrakadabrowie nie można mieć więcej niż 3 domy...

jak ktoś z rodziny ma różdżkę to jakoś ten koleś z pudłem nie chce ponownie do mnie przyjść
 
stare 04.05.2005, 15:08   #9
samba
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Black Raven
bo w abrakadabrowie nie można mieć więcej niż 3 domy...

jak ktoś z rodziny ma różdżkę to jakoś ten koleś z pudłem nie chce ponownie do mnie przyjść

mozna, gdyż ja mam, ale trzy domy i trzy różne rodziny, moze źle to powiedziałam!!!
 
stare 04.05.2005, 15:24   #10
.:WiLa:.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja własnie tak raz dałam moją rodzine do Abrakadabrowa Chyba lepiej najpierw ją wprowadzic a dopiero potem korzystać z grzybka Chociaż szkoda, bo to troche roboty tak wchodzic, wychodzic, wchodzic, wychodzic... zanim uzbiera sie te 1000 magimonów
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Magimony GosieQ The Sims 1: Rozszerzenia 21 13.12.2003 15:36
Magimony GosieQ The Sims 1: Rozszerzenia 32 06.12.2003 17:53


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023