Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.02.2011, 13:00   #1
dianaa819
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Gra się zacina

Więc tak. Niedawno kupiłam podróże. Zawsze jak jestem w Chinach gra się zacina. Ale nie jest to tak, że cała gra. Zacinają się tylko simsy i zatrzymuje się czas. Reszta, tj potok, płomienie czy nawet diament nad ich głowami się rusza. Dzieje się tak tylko w Chinach i jest to dosyć uciążliwe. Wszędzie indziej gra działa płynnie. Komp jest dużo lepszy niż minimalne wymagania, system to windows 7. Komp także kupiłam niedawno i wszystko działa jak powinno, oprócz tego zacinania. W tle nic nie jest włączone. Szukałam na innych forach ale nie ma odpowiedzi, więc dałam tutaj. Proszę o odpowiedz, bo naprawdę jest to bardzo uciążliwe.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.02.2011, 13:19   #2
Stephenowa
 
Avatar Stephenowa
 
Zarejestrowany: 03.01.2011
Skąd: Castle Rock
Płeć: Kobieta
Postów: 568
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się zacina

Cytat:
Napisał dianaa819 Zobacz post
Więc tak. Niedawno kupiłam podróże. Zawsze jak jestem w Chinach gra się zacina. Ale nie jest to tak, że cała gra. Zacinają się tylko simsy i zatrzymuje się czas. Reszta, tj potok, płomienie czy nawet diament nad ich głowami się rusza. Dzieje się tak tylko w Chinach i jest to dosyć uciążliwe. Wszędzie indziej gra działa płynnie. Komp jest dużo lepszy niż minimalne wymagania, system to windows 7. Komp także kupiłam niedawno i wszystko działa jak powinno, oprócz tego zacinania. W tle nic nie jest włączone. Szukałam na innych forach ale nie ma odpowiedzi, więc dałam tutaj. Proszę o odpowiedz, bo naprawdę jest to bardzo uciążliwe.
Mi się też tak dzieje.
Ale u mnie zapewne jest to spowodowane tym, że za szybko wszystko klikam, np przyspieszam czas, stopuję, wyklikuję coś, znów na 3.. I tak w kółko. Mam niezłe tempo. ;p
Może u Ciebie też na tym polega? Spróbuj robić wolniej, może coś się zmieni.
__________________
Just you and I.
Stephenowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2011, 14:49   #3
Chatoyant
 
Zarejestrowany: 21.02.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 184
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się zacina

Miałam dokładnie tak jak ty, przed wyjazdem do Chin gra śmigała, a potem zaczęło się to zacinanie czasu co kilka sekund itd., nie skończyło się to nawet po powrocie do domu Działo się tak w każdej rodzinie na tym zapisie... Pamiętam, że zrobiłam coś, że mi na chwile działało normalnie, ale znowu coś zepsułam chyba coś kombinowałam z przywracaniem plików. W końcu się zdenerwowałam i usunęłam to miasto, więc ci nie pomogę, ale też jestem ciekawa co jest z tymi Chinami, że nawet na dobrych komputerach takie rzeczy się dzieją no i co w takim przypadku zrobić...
Chatoyant jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2011, 17:24   #4
dianaa819
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się zacina

No, dziwne to jest... Ale w sumie Stephenowa ma chyba rację. Pojechałam potem kolejny raz to Chin i na początku ani razu nie przyspieszyłam tempa. Wszystko chodziło normalnie, bez zacinania. Potem przyspieszyłam i było też dobrze. Ale jednak czasem i tak to jet. Może jakieś aktualizacje to naprawią czy coś...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2011, 18:07   #5
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się zacina

Ja miałem ten problem po aktualizacji Po Zmroku do wersji 6.1. Działo się tak, jak opisujesz, czyli wszystko się rusza, ale nie Simowie... Pomogła reinstalka gry, może w Twoim przypadku też by pomogła.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2011, 18:15   #6
Stephenowa
 
Avatar Stephenowa
 
Zarejestrowany: 03.01.2011
Skąd: Castle Rock
Płeć: Kobieta
Postów: 568
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się zacina

Bo ja prawie zawsze mam rację. : D
Nie wiem, mi to aż tak nie przeszkadza.. Już się przyzwyczaiłam, że 3 ma tyle problemów, że nie wiem. ; p
Mówi się trudno, trzeba pamiętać, że sama bym lepiej nie zrobiła. ; p
__________________
Just you and I.
Stephenowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2011, 22:41   #7
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Gra się zacina

Tez mialem ten problem co ty tylko ze w Egipcie. Bylo to strasznie uciazliwe poniewaz wlasnie wtedy krecilem sceny do mojego serialu. Wina jest prawdopodobnie latka z dodatku LN, i proponuje dac rodzine do schowka skasowac zapis i zrobic nowa gre z ta rodzina. Mi pomoglo =)
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.06.2011, 19:56   #8
AdeleBlanc
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się zacina

Witam juz pisalam w kilku miejscach o tym otoz ja nie mialam takiego problemu ale po ostatniej aktualizacji wlasnie sie to zaczelo zacinanie. MI sie zacina co chwila na kilka sekund jest to denerwujace, przeinstalowalam gre, zmienilam windows z 7 na xp nic nie dalo dalej to samo sie zacina a co ciekawsze zacina mi sie kiedy sim jest juz rozwiniety tzn jak juz mam umiejetnosci rozwiniete itp Nie wiem co mozna zrobic by grac normalnie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.08.2011, 16:36   #9
^Rainbow^
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się zacina

Też tak mam, w Chinach. W normalnym świecie jest wszystko ok, jak tylko wyjeżdżam jednak do Chin zaczyna się źle dziać. W 1 dzień jest ok, a w drugi są już problemy, nawet jak dam na normalne tępo to się zacina co kilka sekund. Robiłam już chyba wszystko, wyłączałam gre i znowu do niej wchodziłam, wracałam do rodzinnego miasta potem znów tam jechałam i znowu to samo. To chyba musi być coś od nich, jakiś błąd bo skoro to ma tyle osób no to chyba to od nich coś jest, bez względu na wszystko. Właśnie zaaktualzowałam gre i zobacze czy będzie tak samo, czy już będzie wszystko ok. A jak nie, to chyba niestety usune akcesoria i dodatek, potem zainstaluje i zoabcze, jak nie to wszystko będe musiała usunąć T^T Mi to się zaczęło dziać od przedwczoraj chyba, może dlatego że wcześniej nigdzie nie wyjeżdżałam. W sumie to nie wiem czy coś z tępem jest, ja robie też tak samo, stopuje, przyśpieszam, zwalniam, ale potem zostawiam tępo na normalne i też się zacina nie wiem czemu ;/ Wiesz, moze zorientują się i usuną ten błąd, w jakiejś aktualizacji, zobaczymy ;/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.08.2011, 08:15   #10
^Rainbow^
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się zacina

Właśnie byłam w Chinach 15 dni, i było ok. Zrobiłam nową gre z tą samą rodziną, tylko w nowym mieście i prowadziłam normalne tępo i czasem stopowałam. Potem w nocy zaczęłam spać co oznaczało że tępo było szybkie ale tylko w nocy, i już w 14 dniu gra zaczęła mi się zacinać. Przecież nie zmieniałam tępa tak często, w nocy było szybkie a tak na ogół to cały czas normalne. Musi to być jakiś faktycznie błąd w grze od nich, bez względu na to jakie się ma tępo.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
wymarzone podróże


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023