Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.03.2015, 18:44   #1
cnfsng
 
Zarejestrowany: 19.03.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie resource, packages, windows8

cześć. ostatni raz w simsy grałam rok temu, kilka dni temu zainstalowałam je od nowa i musze przyznać, że trudno jest mi ogarnąć to całe resource. kiedy grałam wcześniej ściągałam plik z internetu lub tworzyłam swoj poprzez notatnik, potem według instrukcji umieszczałam go w odpowiednim miejscu i wszystko działało. jednak teraz po troche długiej przerwie pliki packages nie chcą działać w grze, mimo że zrobiłam wszystko prawidłowo. mam windows 8, 64-bitowy, najnowsza aktualizacja simsów. liczę na pomoc
cnfsng jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.03.2015, 19:25   #2
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: resource, packages, windows8

Upewnij się, że wszystko jest poprawnie zainstalowane. Jeśli tak, to spróbuj zainstalować mody innym sposobem:
Cytat:
Napisał Master of Disaster Zobacz post
Więc sposoby są takie:
1 - folder Mods\Packages w plikach gry (domyślnie ...Program Files\Electronic Arts\The Sims 3), a plik Resource.cfg do katalogu głównego (...The Sims 3) - także pliki gry.
2 - folder Mods\Packages w Moich Dokumentach (Moje Dokumenty\Elestronic Arts\The Sims 3), a plik Resource.cfg do katalogu Mods.
A niezależnie od tego, czasem potrzebny jest plik d3dx9_31.dll... można go chyba znaleźć w Googlach. Ma być on w katalogu Bin (Program Files\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin). Chyba nie zaszkodzi spróbować.
PS Jakie resource? Nie ma czegoś takiego w modowej terminologii. Może chodziło ci o CC - fanowskie dodatki?
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.03.2015, 22:55   #3
cnfsng
 
Zarejestrowany: 19.03.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: resource, packages, windows8

miałam na mysli ten plik resource.cfg i pewnie tak, o to mi chodziło w ogóle się na tym nie znam, trudno mi to ogarnąć i boje się cokolwiek zrobić żeby czegoś nie zepsuć. wypróbuję te wszystkie sposoby, jednak chciałabym jeszcze wiedzieć czy resource.cfg tworzony przez notatnik bedzie okej? czy trzeba ściągnąć ten plik adekwatny do systemu i wersji bitowej?
cnfsng jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.03.2015, 07:42   #4
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: resource, packages, windows8

Tak, plik można utworzyć za pomocą notatnika. I jest tylko jedna wersja, więc nie trzeba dopasowywać go do wersji bitowej.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023