Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.11.2009, 18:43   #1
Meona
 
Avatar Meona
 
Zarejestrowany: 04.11.2009
Skąd: gdzieś
Płeć: Kobieta
Postów: 702
Reputacja: 10
Arrow Serial "Nie odchodź"

Serial nie odchodź Was wita prowadzę go z koleżanką starszą musiała mi podwyższyć wiek, ale nie wnikajmy Proszę o wyrozumiałość, bo to nasz pierwszy serial simowy w 3 odcinku są już te piękne gładziutkie ruchy XDD

http://www.youtube.com/watch?v=uc0ZOteUJ7U odcinek 1

http://www.youtube.com/watch?v=A7vns...eature=related odcinek 2 cz 1



EDIT: http://www.youtube.com/watch?v=2Jbkp1_JwN4&feature=sub Odcinek 2 cz 2

Komentować
__________________
[IMG]http://i61.************/b6v96w.png[/IMG]

Ostatnio edytowane przez Meona : 29.11.2009 - 08:47
Meona jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.12.2009, 17:15   #2
Lorette
 
Avatar Lorette
 
Zarejestrowany: 27.07.2006
Skąd: ąbruje
Płeć: Kobieta
Postów: 1,021
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Serial "Nie odchodź"

AAAAAA. muzyka jest potworna. Ogólnie widać, że jakoś takoś potrafisz się obsługiwać tą kamerą, ale jednak jeszcze trzeba trochę nad tym popracować. Nie rozumiem dlaczego, gdy w scenie, gdzie występuje JEDNA osoba piszesz kto to mówi, jasne, że w scenach zbiorowych ma to sens. Dalej... na początku ona czyta książkę, martwi się, że ktośtam odszedł, a potem jakby nigdy nic idzie do lustra, żeby zmienić sobie fryzurę. W scenie gdy schodzi po schodach widać końcówki ścian i powinnaś to zrobić z wciśniętym sziftem, wtedy schody nie wyglądały by tak jak wyglądały... czyli jak nie schody. Po za tym, pierwszy odcinek tak naprawdę nic nie wnosi do fabuły. Pokazujesz codzienne życie sima, a nie coś, co jest ważne. Dialogi są sztuczne, a postaci jakieś niewyżyte. Popracuj trochę nad tym, bo masz talent, ale jakby nie dbasz o detale w tym filmie, a one są naprawdę ważne, np. to żeby nie było widać kryształków, albo skrawków ścian, a przebieranie się w ciągu 1 odcinka dwa razy + kąpiel - to chyba przesada...
__________________
Lorette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2009, 17:52   #3
Volturia
 
Avatar Volturia
 
Zarejestrowany: 29.10.2008
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 876
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Serial "Nie odchodź"

Porównując - zwłaszcza porównując ten serial z niektórymi innymi produkcjami, jestem wstanie stwierdzić, że nic z tego nie wyszło.
Mam prawo tak powiedzieć, może nawet nie sugerując się gustem muzycznym ( bo muzyka to jakiś istny koszmar - do słuchania się nie nadaje, a co dopiero do serialu )
Nie mam pojęcia po co mi przez 2 minuty scena, gdy gł. bohaterka się myję ( przy oknie!). Wszystko ciągnie się strasznie wolno, do tego drętwe dialogi i nieciekawe postacie.
Według mnie, naprawdę nie wiem Lorette jak mogłaś coś podobnego stwierdzić, każdy mógłby nakręcić taki serial i to na pewno nie zależy od umiejętności i na pewno od talentu.
Jestem wstanie wiele rzeczy zrozumieć jednak, widząc twój wiek. Także nie łam się moim ostrym komentarzem a może w moim wieku zrobisz coś na prawdę mega porządnego.
Pozdrawiam, VOLT.
__________________
Well well well...
Volturia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2009, 18:09   #4
Lorette
 
Avatar Lorette
 
Zarejestrowany: 27.07.2006
Skąd: ąbruje
Płeć: Kobieta
Postów: 1,021
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Serial "Nie odchodź"

Może masz rację, że to za duże określenie "talent", ale jednak jak na swój wiek w miarę nieźle operuje tą kamerką, w niektórych momentach, czasem osoby o wiele od niej starsze nie potrafią dobrze wykadrować sceny gdy ktoś śpi ; d
__________________
Lorette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2009, 21:16   #5
Volturia
 
Avatar Volturia
 
Zarejestrowany: 29.10.2008
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 876
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Serial "Nie odchodź"

Cytat:
Napisał Lorette Zobacz post
w niektórych momentach, czasem osoby o wiele od niej starsze nie potrafią dobrze wykadrować sceny gdy ktoś śpi ; d
a to już nazywa się nieumiejętność i anty talent

Biorąc pod uwagę wiek to nie jest tak najgorzej i jestem wstanie niektóre fakty pominąć ;p
__________________
Well well well...
Volturia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2009, 12:40   #6
misterio
 
Avatar misterio
 
Zarejestrowany: 16.08.2007
Skąd: Kartonowe pudełko =D [Uć] :))
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 744
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Serial "Nie odchodź"

Rzeczywiscie dziewczyny, macie w pewnych sprawach racje. Ale nie jest przeciez az tak strasznie zle, bo sa osoby ktore kreca gorsze filmy... Nie rozumiem Ciebie Lorette, dlaczego najpierw powiedzialas, ze dziewczyna ma talent, a potem to odwolalas oO
Uwazam, ze jak na poczatki, to jest dobrze. Nie bede juz powtarzac tego, co robisz zle, a co dziewczyny powiedzialy. Ale podobaja mi sie niektore ujecia, zwlaszcza te na poczatku, nie trzeslas kamera, byly ujecia z roznych bliskosci, samej twarzy, a nie ciagle jednolite z daleka. I to jest fajne. No i bardzo dobra grafika. Do tego nie ma jak sie przyczepic. Dlatego dobrze sie oglada. Nastepna rzecz - muzyka. Kazdy ma swoj gust, wiec nie powinnam sie bardzo czepiac, ale moglabys dobierac odpowiedznia muzyke do sytuacji, np. gdy ona kogos tam wspominala i byla smutna, to nie pasuje techno, czy cos w tym stylu.
To na tyle. Wierze, ze z kazdym odcinkiem bedzie lepiej, i wezmiesz nasze rady do serca, postarasz sie poprawic i sie nie obrazisz
__________________
I'll be your dream
I'll be your wish I'll be your fantasy...

Ostatnio edytowane przez misterio : 28.12.2009 - 12:42
misterio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023