Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.08.2010, 14:47   #111
Aleksz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

Mam dobrą wiadomość między innymi dla shelli, miałam ten sam problem ale wczoraj udało mi się go rozwiązać Trzeba przeinstalować sterownik, chociaż komputer mówi nam, że jest aktualny - nie prawda! Wchodzimy na stronę producenta karty graficznej w moim przypadku to Intel os razu podam stronę z downloads http://downloadcenter.intel.com/Default.aspx Ja mam laptopa ze zintegrowaną kartą graf. Mobile Intel 965 Express Chipset Family więc w tabeli wybieram Chipsets>Laptop chipsets> No i w/w nazwa. Następnie musimy wybrać system operacyjny. Na dole wyświetli się lista sterowników, ściągamy najnowszy. zapisujemy go np. na pulpicie. I teraz w menedżerze urządzeń szukamy karty graf. otwieramy zakładkę sterownik i klikamy odinstaluj. Można się trochę przerazić bo nasza grafika będzie wyglądała lekko tragicznie Może się pojawić konieczność resetu komputera więc to robimy. Po wszystkim instalujemy nowy sterownik który zapisaliśmy gdzieś tam, pewnie znowu trzeba będzie resetować. Po ponownym włączeniu komputera (już z normalną grafiką) i odpaleniu gry cieszymy się normalnie wyglądającymi simami
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.08.2010, 10:04   #112
Adamaru
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

A ja mam taki problem - może i z grafiką, może i z wyświetlaniem, ale nie wiem gdzie to napisać

Miałem monitor, na którym grałem w The Sims 3 na rozdzielczości 1680x1050 a teraz mam monitor który nie obsługuje takiej rozdzielczości i mi wywala błąd "out of range" i nie wiem co zrobić, bo nie ma obrazu pomocy!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2010, 13:27   #113
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

A ts3 nie chce się w ogóle włączyć ?
dżin. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2010, 15:13   #114
Adamaru
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

Cytat:
Napisał Jin. Zobacz post
A ts3 nie chce się w ogóle włączyć ?
Już wszystko ok, przeinstalowałem grę
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.09.2010, 13:04   #115
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

Jakby to opisać? Hm... po prostu nękają mnie trójkąty różnokolorowe, o różnych powierzchniach i wysokościach, sami zobaczcie


dżin. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.09.2010, 15:40   #116
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

U mnie też tak czasami jest. Nie wiem czym to idzie. Mam najnowszy sterownik graficzny. Nie zawsze mam takie problemy. Tylko czasami , gdy dłużej gram, albo gdy za długo jestem w trybie budowy/kupowania/tworzenia Sima i do tego dodaję/kasuję własne style kolorystyczne różnych obiektów.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.09.2010, 22:23   #117
Color
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

Ja tam też mam problemy z grafiką, np. na parceli na której stoi dom jest czarne podłoże ale potem jak się wyjdzie i wejdzie do domu znów to problem znika. xdddd *posiadacz słabej karty graficznej*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2010, 13:29   #118
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

Jin - spróbuj zmienić sterowniki na starsze.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.09.2010, 21:30   #119
Decode95
Guest
 
Postów: n/a
Post Odp: Problemy z grafiką!!!

Zmienić na starsze? A nie uaktualnić? Bo mam ten sam problem co Jin. tylko na większą skalę...wgl przy kupowaniu. I ogółem smisy chodzą wolniej co mnie bardzo irytuje. To się stało po reinstalacji komputera. Z racji tego, że byłam u rodziny która ma szybki internet uaktualniłam sobie cały komputer ( około 100 aktualizacji !! ) i teraz często pojawiają mi się trójkąty, w lustrze podczas tworzenia sima pojawiają się niebieskie piksele i w najmniej oczekiwanym momencie gra się wyłącza. Nie wiem co robić, bo tak nie da się grać.Mimo, że zmienię ustawienia grafy na najniższą to i tak nic się nie zmienia. Dodam tylko, że przed reinstalacją gdy miałam zainstalowane podróże ,wszystko było ok. Po reinstalacji, mam teraz podstawę i karierę oryginalne i pojawiają się te piksele. Wiem tylko, że to na pewno nie wina gry.

Karta graficzna to Nvidia GeForce 8600 GTS 256 mb , 1G RAM , procesor AMD Athlon Dual Core 5050e 1,85 GHz, Windows XP, service pack 3.0,

Z góry dziękuję za odpowiedź

Edit:
O pojawił się kolejny błąd kiedy zapisywałam grę ,,Wystąpił niespodziewany błąd podczas zapisu. Kod błędu 15. Więcej szczegółów znajdziesz w pliku Przeczytaj" no i oczywiście grafika ...nie do opisania...same piksele ...jakieś okna na całym pulpicie ...masakra !

Edit:

Problem rozwiązany. Otóż, tak jak wyżej doradzono, musiałam zmienić sterowniki na starsze. Najwidoczniej po gruntownej aktualizacji kompa, coś stało się z sterownikiem graficznym. Naszczęście po odinstalowaniu zaktualizowanego sterownika, i zainstalowaniu tego z płyty od karty graficznej wszystko jest Ok. Tylko muszę dokupić jeszcze 1GB RAMu bo gra muli, w szczególności w mieście. Ale czego mogę się spodziewać, mając tylko 1GB RAMu ,a patrząc AIDĄ ,sam system (Xp) zużywa ponad połowę. A kiedy gram to nieużywanej pamięci zostaje tylko kilka megabajtów.

Ostatnio edytowane przez Decode95 : 25.09.2010 - 22:20
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.11.2010, 15:48   #120
Lewson
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie >Sims 3< Czarna mapa (parcele)

Witam serdecznie.
Mam problem z gra the sims 3,a mianowicie chodzi o czarna mape w grze,gdy patrze na miasto itp.
Moj karta graficzna to geforce 9800tg (512m) (mam najnowsze sterwonik)
4 GB ram,windows XP.
Nie mam pojecia jak to wyeliminowac,przeinstalowywalem gre,próbowałem zwiekszyc wymagania na maxa (mam na minimum) ale niestety nie moge wyskakuje mi wiadomosc (wmagane jest ponowne uruchomienie bla bla bla),ale gdy wszystko przestawie na maxa to i tak po restarcie dalej sa minimalne.

Jeżeli ktos porafi mi pomóc bardzo proszę o wyjasnienie.





_____________________________________
Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez Lewson : 16.11.2010 - 14:12
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ciało, grafika, modyfikator ciała, shader, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023