Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.07.2007, 15:12   #1
Czikita_kiti
Guest
 
Postów: n/a
Grin 1-wszy dom na forum ^^' [BRAK ZDJĘĆ]

Hm, wiec, bez ględzenia podaję zdjęcia, oraz proszę o ocenę.



Pozdrawiam ^^ .

Ostatnio edytowane przez Charionette : 28.01.2015 - 21:07
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.07.2007, 13:19   #2
Kasiunia14lat
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 1-wszy dom na forum ^^'

Małe zdjęcia i nie wiele na nich widać. Kuchnia? Tam jest tylko krzeszło widoczne. Nie umiem tego ocenić... A z zewnatrz, nie jest tak źle jak na pierwszy raz. Ogród? Nie ma nic nadzwyczajnego... jakaś ławeczka, jacuzzi, wodospad... Ale nie jest najgorzej. Nie mogę powiedzieć, czy domek jest w moim stylu, bo nie widać wnętrza... choć sypialnia zapowiada się ciekawie. Ocenię, gdy pojawią się lepsze zdjęcia...
Pozdrawiam
Kasia
 
stare 29.07.2007, 18:58   #3
Greenlyme
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 1-wszy dom na forum ^^'

Cóż...Niewiele widzę, ale to co widzę, to mi sie nawet podoba.Ogród może i jest skromny, ale ma coś w sobie.Myślę, że to będzie dobra ocena(gdy wstawisz bardziej szczegółowe zdjęcia)
 
stare 29.07.2007, 19:12   #4
Chmelcor
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 1-wszy dom na forum ^^'

Zrob lepsze zdjecia, bo inaczej tego nikt nie oceni. Przede wszystkim zrob najpierw zdjecie z lotu ptaka, a dopiero potem zabierz sie za inne.
Pamietaj, zeby zawsze pokazac caly pokoj.
 
stare 30.07.2007, 14:24   #5
avril26
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 1-wszy dom na forum ^^'

O_o jak na pierwszy domek to całkiem fajny! Zdjęcia są trochę kiepskie bo mało na nich widać, dlatego trudno mi ocenić ten domek.
 
stare 30.07.2007, 15:50   #6
Nasti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 1-wszy dom na forum ^^'

Trudno cokolwiek powiedzieć, bo zdjęć jest mało i są tak robione, że nie za bardzo widać pomieszczenia od środka. To może jednak zdecydujesz się zamieścić jeszcze jakieś zdjęcia?
 
stare 27.08.2007, 14:04   #7
Camilla's Dark Side
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 1-wszy dom na forum ^^'

Moim zdaniem nie da się tego ocenić - na zdjęciach nic nie widać. Umieść rzut całego domu, to zobaczymy jak to wygląda w rzeczywistości. Z tego co jest pokazane mogę jedynie wywnioskować ze jest pusto, a zdjęcia tego nie pokazują bo są robione tak aby nie było widać większości pokoju. Nie chce być niemiła ale takie to daje wrażenie.
 
stare 27.08.2007, 14:18   #8
IgaAnne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 1-wszy dom na forum ^^'

Na zdjęciach niewiele widać, jednak mimo to ocenię to co widzę.
Ogród jest przeciętny, jednak nic do niego nie mam. Jedyne co bym tam zmieniła to usunęłabym ten płotek co jest przy wodospadzie.
Jeżeli chodzi o wnętrza to z tego co tam widzę jest tam po prostu pusto.
Popieram Camille's Dark Side -
Cytat:
Napisał Camilla's Dark Side
Z tego co jest pokazane mogę jedynie wywnioskować ze jest pusto, a zdjęcia tego nie pokazują bo są robione tak aby nie było widać większości pokoju. Nie chce być niemiła ale takie to daje wrażenie.
Jak zamieścisz jeszcze jakieś inne zdjęcia to editne posta i ocenię domek.
 
stare 27.08.2007, 21:37   #9
Sh'eenaz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 1-wszy dom na forum ^^'

Ten dom mnie przytłacza. I to dosłownie! Nie wiem dlaczego, nie wiem co sprawia że tak niekorzystnie na mnie wpływa, ale on mnie przytłacza!
Brrr...
 
stare 27.08.2007, 21:41   #10
miracle
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 1-wszy dom na forum ^^'

Podoba mi się ogród i nawet wnętrze. Chociaż z tego co widać... hmm... jest ono TROSZKĘ puste. Co do bryły nie będe się wypowiadać, bo poprostu jej nie widac. Co to w ogole jest to 3 kolorwe coś? Zamieść więcej zdjęć, wtedy ocenie. ; ))
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023