Wróć   TheSims.PL - Forum > Nasza Twórczość > Twórczość pisana
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.04.2005, 21:58   #1
muddy
Guest

Idea "Opowieść"

Wziąłem ten pomysł z innego forum, ale nie będę reklamować. Otóż każdy pisze po kawałku opowieści, który jest kontynuacją poprzedniego kawałka itd... Ok?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.04.2005, 22:27   #2
Viggo
Guest

Domyślnie

Uwielbiam coś takiego to ja zaczynam....

Meg otworzyła oczy. To dźwięk budzika wyrwał ją ze snu , tak uroczego i cudownego że chciałby zanurzyć się w nim raz jeszcze. Niechętnie wstała z łożka i nacisnęła przycisk na budziku. Ten już nie pikał. Poszła w stronę , pięknej i nowoczesnie urządzonej kuchi. Otworzyła lodówkę. jej zawartoś nie była zadawalająca . Mleko od wczoraj i kawałek kiełbasy. Meg złapała za kartonik Mleka i wypiła resztki , kiedy to nagle usłyszała dzwonek do drzwi...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.04.2005, 17:05   #3
vivien
Administrator emerytka

Reputacja: 10
Domyślnie

...natychmiast odstawiła karton mleka, ugryzła kawałek kiełbasy i poszła otworzyć drzwi. Wkroczyła do jasno oświetlonego przedpokoju. Drzwi znajdowały się na końcu korytarza. Meg ruszyła w ich stronę. Już miała przekręcić gałkę otwierającą drzwi, lecz nagle usłyszała straszny huk...

P.S Kocham takie coś..
stare 18.04.2005, 18:13   #4
Cocco
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał Gusiaa
...natychmiast odstawiła karton mleka, ugryzła kawałek kiełbasy i poszła otworzyć drzwi. Wkroczyła do jasno oświetlonego przedpokoju. Drzwi znajdowały się na końcu korytarza. Meg ruszyła w ich stronę. Już miała przekręcić gałkę otwierającą drzwi, lecz nagle usłyszała straszny huk...

P.S Kocham takie coś..
P.S. tez to lubie

i wrzask. Po otworzeniu drzwi zobaczyla...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.04.2005, 13:38   #5
Viggo
Guest

Domyślnie

..starą kobietę z niemowlakiem na rękach.
Meg zapytał się uprzejmie.
-Słucham?
Kobieta nie odpowiadała przez co zapadła niezręczna cisza , przerwana trąbieniem samochodu. Stary niebieski van podjechał pod dom Meg.
Jego drzwi otworzyły się i z samochod wyszedł przystojny młody brunet.
- Mamo - powiedział i podszedł do starej kobiety- Coś ci się pomyliło.
Meg zaskoczona spojrzała się na mężczyznę........
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.04.2005, 14:07   #6
Leene
Guest

Domyślnie

...-co się tak gapisz rozczochrany wypłoszu? - brunet spojrzał na Meg z niechęcią
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.12.2006, 18:40   #7
weris
Guest

ThumbsUp

Zbudziła się z potwornym bólem głowy w nieznamy pomieszczeniu. Zerwala się z wrzaskiem nie wiedząc co sie dzieje. Rozejrzała się po pokoju i podeszła do lustra/
-To nie moja twarz! To nie moja twarz!!!! Padła na kolana łkającnie wiedząc co sie dzieje i gdzie jest! Kim jest! Czy umiera? Czy tak wygląda śmierć? Tak! POwiedźcie ze umieram. Kładąc sie na zimnej posadzce ktoś wszeł do pokoju. Mała dziewczynka. Uśmiechając się podała jej broń i rzekła:
- Wiecz co robić....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.12.2006, 18:41   #8
weris
Guest

ThumbsUp

przepraszam za powtroke myslałam ze sie tamto nie wysłało! To pierwsze jest aktulane! Jeszcze raz przepraszam!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2006, 22:21   #9
ignis
Guest

Domyślnie

Sara kiwnęła głową, odbierając rewolwer.
- Taaa... to chyba miało jakiś taki cyngiel, za który się ciągnęło...- mruczała do siebie, oglądając broń ze wszystkich stron.
Dziecko popatrzyło na nią z politowaniem.
-Tu- wskazało pulchnym paluszkiem. Sara z uśmiechem kiwnęła głową i przystawiłą sobie rewolwer do głowy.
Pociągnęła za spust.
Dziecko, spodziewając się głośniego huku, wetknęło sobie paluszki w uszy i zacisnęło powieki. Jednak, gdy nic nie usłyszało, otworzyło oczki by ujrzeć Sarę, całą przemoczoną.
- Uważasz, że to było śmieszne, tak?- Spytała rozwścieczona kobieta
- Eeee... nie?
- No właśnie!

PS. Ciekawe co teraz robi mój ukochany Arab... xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.12.2006, 15:51   #10
weris
Guest

ThumbsUp

Dziecko chichotało trzymając się za poręcz schodów.Zerknęła na mokrą Sarę i śmiało się dalej. Kobieta nie wytrzymując sięgnęła po wazon stojący na przeciwko fortepianiu. Wyjęła kwiat i chlusnęła zimną wodą na niesfornego łobuziaka.
- No widzisz mała jak fajnie być upokorzonym?! Właściwie jak ci na imię?
-Claire!! I ide po tatusia!!
Sara wybuchła śmiechem:
- Tak, tak idź idź. A on przyjdzię z naładowanym karabinem maszynowym i zacznie strzelać.Bla bla!! Nike wiem co się ze mną dzieje wiem mi tam wszystko jedno o co w tym wszystkim chodzi.
Niewiele czasu później Claire stanęła w progu z umięśnionym męższczyza z jakże okiazałym karabinem. Sara osupiała lecz po kilku seriach strzałów postanowiła uciekać. Wypadła z domu i biegła w stronę lasu. Gdyby nie to że w lesie dalej czekali Claire i jej kochany tatuś karabiniarzysta....
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)

Zasady Postowania