Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.03.2015, 16:58   #3731
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał Orzechowo Zobacz post
A, w ogóle w telefonie natknęłam się na jakiś notatnik, ktoś wie do czego on służy? Widocznie nie umiem obsługiwać simowych telefonów.
W notatniku simy zapisują sobie informacje dotyczące obiektów kolekcjonerskich, np. co po trzeba mieć, żeby wyhodować nowy gatunek rośliny lub jakiej użyć przynęty, aby złowić konkretną rybę.
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.03.2015, 15:56   #3732
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
W notatniku simy zapisują sobie informacje dotyczące obiektów kolekcjonerskich, np. co po trzeba mieć, żeby wyhodować nowy gatunek rośliny lub jakiej użyć przynęty, aby złowić konkretną rybę.
Łomatkobosko, myślałam, że ja tam mogę pisać i bezskutecznie szukałam jakiegoś okienka, żeby tam coś wpisać
Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2015, 13:54   #3733
xviraszka
 
Avatar xviraszka
 
Zarejestrowany: 31.08.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 29
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

super ze wrócili kosmici moja simka spala, i nagle poszla zobaczyć dziwne swiatlo
xviraszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.07.2015, 20:21   #3734
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Jak ja patrzę na te akcesoria... Zaraz będzie: "Twoje simy lubią się myć? W takim razie akcesoria "Luksusowa Łazienka" to coś specjalnie dla Ciebie! Od teraz Twoje simy będą mogły suszyć włosy oraz golić nogi! Pralka gratis w darmowej aktualizacji!"
Jakby nie można tego dać do jednego większego dodatku...

Dżizas
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.07.2015, 20:52   #3735
caille
 
Avatar caille
 
Zarejestrowany: 09.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 30
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Wycinają połowę gry i jedną część sprzedają, a drugą rozdają za darmo, bo są tacy dobrzy
caille jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2015, 15:58   #3736
FakeYourDeath
 
Avatar FakeYourDeath
 
Zarejestrowany: 21.11.2007
Skąd: Zagłębie
Płeć: Kobieta
Postów: 697
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Szczerze mówiąc to nie wiem na czym ma polegać ten nowy dodatek, który równie dobrze mógłby robić za akcesoria. Wolałabym 4 pory roku albo chociażby zwierzaki :v
__________________
FakeYourDeath jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2015, 17:01   #3737
Nina14!
Archeolog Renesansu
 
Avatar Nina14!
 
Zarejestrowany: 18.05.2015
Skąd: ✬Niebycie✬
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 175
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Zwiastun zapowiada że będzie ciekawie,aczkolwiek trudno powiedzieć,o co chodzi.
Po zapowiedzi można powiedzieć,że to będzie połączenie nowości z trójkowym ,,po zmroku" i dwójkowym ,,czasem wolnym".
Może być ciekawie...tylko nazwy dodatków Mogły By Być bardziej kreatywne : /
Nina14! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2015, 17:40   #3738
Hatori
 
Zarejestrowany: 01.01.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 44
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Ten zwiastun jest naprawdę pięknie wykonany i bardzo mi się podoba, świetnie dobrana muzyka, wspaniały nastrój podczas oglądania. Ale statystyki mówią za siebie: oglądając grę innych osób w różne dodatki, dotychczas zdążyłem obejrzeć już wszystkie dodają może sześć fryzów, dziesięć ubrań i trzynaście mebli. To doprawdy boli :c Jeżeli spojrzeć by na tą szafę zaprezentowaną na zwiastunie (tą białą, gdzie z koleżankami wybierały którą sukienkę wybrać) meble powinny być ciekawe. A może to jest w wersji podstawowej? W takim razie nic ciekawego :c
Warto przyjrzeć się też sensowi tego dodatku. Jak wyżej wspomniano, jest co coś jak trójkowe "Po zmroku" i dwójkowe "Czas Wolny". Osobiście grałem w to pierwsze i podobało mi się, nie powiem, jednak ciekaw jestem ile tak doprawdy dodadzą rzeczy. Czas Wolny jest moim zdaniem jednym z przeciętnych dodatków ale podkreślam, że osobiście w niego nie grałem, to co tam będę o nim pisał. Dodatek ten kojarzy mi się również z The Sims 2 Double Deluxe w które obecnie gram. Coś jak Nocne Życie i Impreza, nieprawdaż? Patrząc na ubrania zaprezentowane w które ubrała się trójka dziewczyn ubrania również mogą być ładne, ale czy aby na pewno warto, jeżeli tych ubrań będzie sześć, czy osiem? Z dotychczasowych dodatków jeszcze żaden mi się nie spodobał, ale może w końcu będzie ten pierwszy raz.
Komentując jeszcze same dodatki, to bardzo się zawiodłem. Są one doprawdy porównywalne z akcesoriami do trójki, dwójki (nie tyle graficznie co obszernie). Tyczą się one JEDNEGO, konkretnego tematu, a w poprzednich częściach tyczyły się one ogólnego tematu, do którego nawiązywało kilka innych. Kończąc, przyczepiłbym też się ich nazw. Jak wspomniano wyżej: mogłyby być bardziej kreatywne, jednak mimo wszystko to taki szczegół. Ważne, żeby chociaż ten dodatek zrobili porządnie. Porządnie - nie mam tu na myśli, żeby były jakieś błędy, oczywiście, że nie! Chodzi mi o wspomnianą obszerność w jakości na jaką stać twórców The Sims ^^

Tak jeszcze dodam. Druga część zaskoczyła mnie Studiami, zaciekawiła Zwierzakami a spowodowała uwielbienie Porami Roku. Trójka rozkochała mnie Nie tym światem i Studenckim Życiem, za pasjonowała Zwierzakami i Zmrokiem, a zatrzymała na zawsze Porami Roku. A czwórka? No może tylko Praca lekko mnie zaciekawiła, a Spotkaniem? Zobaczymy wkrótce c:

Ostatnio edytowane przez Hatori : 05.08.2015 - 17:47
Hatori jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2015, 19:48   #3739
Nina14!
Archeolog Renesansu
 
Avatar Nina14!
 
Zarejestrowany: 18.05.2015
Skąd: ✬Niebycie✬
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 175
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

A więc jednak!
Na Originie w opisie dodatku pisze (wycięłam poszczególne fragmenty,by skrócić notkę):
,,Używaj życia w pięknym świecie Windenburgu!
Zwiedź malownicze miejsca-ruiny,labirynt w ogrodzie pałacowym,stawy....
...poderwij swoją sympatię w pubie,przetańcz noc na dyskotece...
dołącz do ściśle tajnych imprez tanecznych...
Simowie mogą także przyłączać się do różnych grup towarzyskich"
W ,,Cechach Głównych" pisze również o prywatnej wyspie,dzielnicy biznesowej...
Czyli oprócz Po Zmroku z TS3 możemy się spodziewać grup społecznych takich jak w Studenckim Życiu.
I nowy świat dla marudzących,że rodziny się nie mieszczą,a prywatna wyspa zapowiada się ciekawie.

No,to zobaczymy jak to jest w praktyce
Nina14! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2015, 19:58   #3740
Effie
 
Zarejestrowany: 11.05.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 84
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Jak na razie za mało informacji podali żeby cokolwiek oceniać. Nowe miasto, dwie umiejętności, pływanie w akwenach (a może to był sprytnie zabudowany basen? oby nie ), krzaki i szafa do bara-bara (to już chyba element standardowy w każdym rozszerzeniu ) i nowe potrawy/drinki. Zaciekawiły mnie te grupy społeczne, zakładam, że będą nas zapraszali na spotkania i w zależności od tego jak bardzo będą one udane, będziemy sobie nabijać punkty w tej grupie. na razie jest tego tyle, że na pakiet rozgrywki by się nadało, ale nie na dodatek. Mają kilka miesięcy do premiery, zobaczymy czym nas jeszcze poczęstują. Zapewne jak cena spadnie to się zaopatrzę w ten dodatek, chyba że będzie kompletną klapą.
Effie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023