Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.10.2007, 18:33   #11
Sandy
 
Avatar Sandy
 
Zarejestrowany: 30.01.2007
Skąd: Βιέννη
Płeć: Kobieta
Postów: 576
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Moja pierwsza rodzinka... Hm... To była simka o rudych włosach, zielonych oczach i maxisowych ciuchach Pamiętam że nie wiedziałam o co chodzi z aspiracjami i zawsze dawałam tą ostatnią (pragnienie popularności) ^^"
__________________
Tragedy is when I cut my finger. Comedy is when you walk into an open sewer and die.
- Mel Brooks
Sandy jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.10.2007, 18:42   #12
Iminashi
 
Avatar Iminashi
 
Zarejestrowany: 29.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,045
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Cytat:
Napisał Sandra_16
Moja pierwsza rodzinka... Hm... To była simka o rudych włosach, zielonych oczach i maxisowych ciuchach Pamiętam że nie wiedziałam o co chodzi z aspiracjami i zawsze dawałam tą ostatnią (pragnienie popularności) ^^"
a ja sie domyslalam w aspiracjach ty nie wiedzialas o nich a ja o makijazu, okularach itp
Iminashi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.10.2007, 18:48   #13
Rainbow
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Haha,moja pierwsza rodzina to było małżeństwo z synalkiem w wieku szkolnym,babka zaszła w ciążę (nie wiem,czy urodziła ),ale potem już nie grałam,bo miałam wtedy 128 MB Ramu i się tak niemiłosiernie cięło,że trzeba było czekać jakieś 10-15 sek. zanim się przestawi z najszybszego na najwolniejszy czas
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.10.2007, 19:34   #14
Castaway
 
Avatar Castaway
 
Zarejestrowany: 02.05.2007
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 594
Reputacja: 18
Smile Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Moja pierwsza rodzinka...Agata Niedźwiedź xP . Nie umiałam zbytnio wtedy grać w simsy Jak tylko przyszli goście podałam jedzenie i zaczęli jeść . Ale ta rodzinka mi się szybko znudziła . Założyłam nową . Wiem że nazwisko to Akacjewicz a imion nie pamiętam ;p W temacie ze zdjęciami simek w ciąży są tam zdjęcia rodziny Akacjewicz . Dziewczyna (nie pamiętam jak miała na imię) urodziła bliźniaki . Był też ślub :] zdjęcia w temacie z fotkami związanymi ze ślubem :] .
__________________

Sakebi.~
Castaway jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.10.2007, 20:32   #15
Ariedale
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Moja pierwsza rodzina, mieszkała w mojej własnej miejscowości. Była facet miał taką białą rozpiętą koszule, kobieta różowa maxisowa bluzka na ramiącza co było widać brzuch i dwójka ich dzieci. Byli małżeństwem. Szybko mi się znudzili. Więc zrobiłam Singielkę
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.10.2007, 21:34   #16
Kucynka
Guest
 
Postów: n/a
Wink Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Moja pierwsza rodzinka... To było 8 osób . Dwoje rodziców, dwójka nastolatków (dziewczyna i chłopak) oraz 3 dziewczynki i jeden mały chłopiec. Nie zdążył dorosnąć, bo po 3 dniach wszyscy pomarli ;( . Nie znałam jeszcze wtedy "maxMotives"...

Ostatnio edytowane przez Kucynka : 12.10.2007 - 21:34 Powód: recolor
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2007, 15:27   #17
Iminashi
 
Avatar Iminashi
 
Zarejestrowany: 29.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,045
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Cytat:
Napisał Kucynka
Moja pierwsza rodzinka... To było 8 osób . Dwoje rodziców, dwójka nastolatków (dziewczyna i chłopak) oraz 3 dziewczynki i jeden mały chłopiec. Nie zdążył dorosnąć, bo po 3 dniach wszyscy pomarli ;( . Nie znałam jeszcze wtedy "maxMotives"...
niezla rodzinka ja bym na poczatku nie umiala kierowac 8 simami
Iminashi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2007, 15:38   #18
esef
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

moja pierwsza rodzinka to był rudy kawaler - Fryderyk Skarbek. Ożenił się z Baśką "miastową" (nie pamiętam nazwiska, taka w kitce). Moja druga rodzinka to Edward Kot (obcięty na jeża, w okularach z lat 80-tych) który zamieszkał z miastową Moniką Brutal (przejął jej nazwisko). Trzecia była Alicja Obrazek, do końca samotna, adoptowała córkę Sabinę. Jestem tym simom wierna do dziś, te trzy klany to podstawa mojej okolicy. Pokolenie dzieci tych simów to staruszki które za chwilę umrą, wnuki są na studiach lub świeżo po, prawnuki to już nastolatki. Gram bardzo rzadko, dlatego takie niewielkie mam postępy, ale za to wiernie od samego początku...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2007, 15:46   #19
Iminashi
 
Avatar Iminashi
 
Zarejestrowany: 29.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,045
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Cytat:
Napisał esef
moja pierwsza rodzinka to był rudy kawaler - Fryderyk Skarbek. Ożenił się z Baśką "miastową" (nie pamiętam nazwiska, taka w kitce). Moja druga rodzinka to Edward Kot (obcięty na jeża, w okularach z lat 80-tych) który zamieszkał z miastową Moniką Brutal (przejął jej nazwisko). Trzecia była Alicja Obrazek, do końca samotna, adoptowała córkę Sabinę. Jestem tym simom wierna do dziś, te trzy klany to podstawa mojej okolicy. Pokolenie dzieci tych simów to staruszki które za chwilę umrą, wnuki są na studiach lub świeżo po, prawnuki to już nastolatki. Gram bardzo rzadko, dlatego takie niewielkie mam postępy, ale za to wiernie od samego początku...
u... widze sentymenty ale ja tez kocham moja simke i jej dzieciaka. ja nigdy nie moge grac jedna rodzinka wiecej niz jedno dorosniecie jakiegos sima
Iminashi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2007, 15:47   #20
luja
 
Zarejestrowany: 27.08.2007
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 437
Reputacja: 22
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Pamiętam moją pierwszą rodzinkę i to świetnie. Nazywała się chyba Konstancja Ciasteczko(byłam wtedy dzieciak i nie umiałam wymyślić czegoś ciekawszego). Ubrana była w taką czarną bluzkę z białymi kwiatkami i czarną spódnice z kozaczkami:/ A i włosy miała takie brązowe pofalowane. Zamieszkała w takim maxisowym domku z cegły. Nie znałam żadnych kodów więc grało się dosyć trudno...ale ciekawie. Pracowała jako obibok. Aaa...i miała aspiracje romansowanie. Jej pierwszy ''chłopak'' to taki Beniamin w krótkich spodenkach A że nie obchodziło mnie spełnianie jej aspiracji to się z nim ożeniła i miała dziecko. Później dopiero się skapnęłam o co chodzi...i miała sporo ''kolegów''. Zabiłam jej dziecko i meża tylko nie pamiętam w jaki sposób ale najprawdopodobniej zamknęłam ich w pokoju i umrali z głodu. Cierpliwie zarabiałam na jej potrzeby i w końcu przebudowałam domek. Później się zestarzała, rozwinęła na maxa umiejętności i nie zdąrzyła nacieszyć się starością bo popsuł mi się komp. Fajnie było...muszę ją jeszcze raz zrobić
luja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023