Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.12.2006, 17:33   #1
kyku
Guest
 
Postów: n/a
Question kierowanie jednym simem

gdzieś przeczytałem plusy tego dodatku i tam ktoś napisał że podoba mu się to że można mieszkać kilkoma simami, ale żyć tylko jednym. Jak coś takiego zrobić?
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.12.2006, 20:37   #2
Alatáriël
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja nic takiego nie odkryłam Dziwne...
 
stare 19.12.2006, 21:02   #3
_Ania_
 
Zarejestrowany: 09.03.2006
Postów: 35
Reputacja: 10
Domyślnie

A, chyba wiem, o co chodzi. Tak jest, jak mieszkasz w akademiku. Mieszka tam dużo simów, ale kierować możesz tylko tym, którego stworzyłeś. Musisz się zwyczajnie na studia wybrać.
_Ania_ jest offline  
stare 20.12.2006, 13:49   #4
kyku
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

jest sobie małżeństwo potem mają córkę, ona poszła na studia. Żeby w akademikuy nie była sama wcześniej do niego przeprowadziłem nowo strworzonych 2 simów a potem tą córkę. I steruje normalnie cała 3. jak zrobić żeby sterować tylko tą córkę a żyć np. w piątkę??
 
stare 20.12.2006, 17:05   #5
_Ania_
 
Zarejestrowany: 09.03.2006
Postów: 35
Reputacja: 10
Domyślnie

Niepotrzebnie tworzyłeś tamtych simów. Jak sim wprowadza się do akademika, zajmuje sobie pokój, a pozostałe wolne pokoje zajmują simy, które same za chwilę przyjdą (ale nie da się nimi sterować). Jeśli chcesz sterować tylko tą jedną simką, wyprowadź pozostałą dwójkę.
_Ania_ jest offline  
stare 20.12.2006, 18:30   #6
kyku
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a czy może to być akademik stworzony własnoręcznie czy to musi być jakiś gotowiec?

czyli jak dobrze rozumiem jest w akademiku 5 łóżek więc 5 sypialni. Zamieszkuje go 1 simem swoim i powinno dojść 4 pozostałych tak?

OK JUŻ wiem.. można zamknąć temat

Ostatnio edytowane przez kyku : 20.12.2006 - 18:40
 
stare 20.12.2006, 20:56   #7
_Ania_
 
Zarejestrowany: 09.03.2006
Postów: 35
Reputacja: 10
Domyślnie

Co do własnoręcznie robionych akademików, to nie wiem, bo nigdy takowymi nie grałam.
Dobrze rozumiesz. I najlepiej zająć pokój zaraz po przybyciu do akademika (chociaż nie mam pojęcia co się dzieje, jeśli sie go nie zajmie).
_Ania_ jest offline  
stare 21.12.2006, 15:57   #8
tamiza93
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jeśli chcecie sterować tylko jednym Simem, a mieć np. jeszcze 4 swoich, ale żeby oni sami załatwiali potrzeby itp. oraz żeby nie było ich na panelu sterowania są 2 sposoby.

1:
-wpisz kod boolProp testingCheatsEnabled true
-kliknij simem którym sterujesz na skrzynke z wciśniętym Shiftem
-naciśnij opcję chyba unsecaktable Sim czy jakos tak
lub zamiast na skrzynkę spróbuj na Sima, którym grasz

(nie wiem czy ten sposob działa na 100% bo nigdy takiego czrgoś nie potrzebowałam)

2:
-ściągnij InSimEnator
-tam jak klikniesz na Sima będzie opcja taka dodatkowa, którą możesz nacisnąc, a Twój Sim stanie się wyłączony z rodziny i będzie żyć sam
-kiedy beziesz chciał/a go odzyskać wystarczy że naciśniesz na Niego innym Simem i zazdnaczysz podobną opcję

Przepraszam, niestety nie pamiętam jak te opcje się nazywają, bo długo nie grałam.

Nie jestem pewna ych sposobów na 100%, więc jeśli się pomyliłam proszę wybaczyć

Gorąco pozdrawiam,
tamiza93
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023