Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jakie otwieracie biznesy i dlaczego?
Kwiaciarnia 87 36.25%
Sklep z robotami 36 15.00%
Sklep z zabawkami 55 22.92%
Cukiernia 64 26.67%
Sklep odzieżowy 50 20.83%
Salon piękności 55 22.92%
Sklep spożywczy 37 15.42%
Sklep ze wszystkim 75 31.25%
Inne 87 36.25%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 240. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.11.2007, 14:57   #11
Monitkowa
 
Avatar Monitkowa
 
Zarejestrowany: 03.02.2006
Skąd: Gdańsk
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,155
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Jakie otwieracie biznesy i dlaczego?

Cukeirnie, hipermarkety i spożywczaki.... =D
__________________
[img]http://i48.************/358osn7.png[/img]
http://ask.fm/Mitheska
Monitkowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.11.2007, 15:52   #12
Wilkołak
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jakie otwieracie biznesy i dlaczego?

Ja najbardziej wole Fryzjera,Sklepy z robotami i kwiacarnie :smirk:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2007, 19:49   #13
tysiulek13
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jakie otwieracie biznesy i dlaczego?

Ja zagłosowałam na cukiernie, bo moge robić te wszystkie ciasta z modthesims2
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2007, 20:17   #14
Kociara
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jakie otwieracie biznesy i dlaczego?

Ja najczęściej robie z takimi tam ozdóbkami do chaty lub centra handlowe a tam zazwyczaj wszystkie po trochy robie tylko nigdy nie robilam restauracji...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2007, 23:34   #15
Beep
 
Zarejestrowany: 22.09.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 236
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Jakie otwieracie biznesy i dlaczego?

Ja najczęściej z elektroniką albo meblowy
Beep jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.12.2007, 20:16   #16
Vegeta
 
Avatar Vegeta
 
Zarejestrowany: 06.05.2007
Skąd: Liskeard
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 379
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Jakie otwieracie biznesy i dlaczego?

Ja jeszcze nie mam WB ( ) ale jak będe niedługo miała to myślę że będę robiła różne ale najczęściej sklepy "elektroniczne",z meblami,z zabawkami i cukiernię Jeszcze pomyślę
__________________
cytat: " (...) Bo oczy są zwierciadłem duszy, a ona ma wielką duszę, więc musi mieć wielkie oczy, bo jakby miała małe to by się jej nie zmieściła...."

20 czerwca wyprowadzam się do Anglii. Nie kasujcie mojego konta, jeszcze wrócę :<
Vegeta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.12.2007, 22:08   #17
Nereide
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jakie otwieracie biznesy i dlaczego?

Kwiaciarnia wydaje mi się typowo klasycznym i gustownym biznesem. Można wynająć bardzo ładny budynek, elegancko go wystroić, a kwiaty dodają miejscu dodatkowego uroku. Poza tym, jest to bardzo przyjemny biznes, mimo, że dużo kasy nigdy z niego nie mam.

Cukiernia jest dosyć prostym i szybkim fachem w grze. Nie trzeba dużo, by rozkręcić biznes - można sprzedawać nawet kanapki, a i tak zarobisz. Osobiście najbardziej lubię handlować wszelkiego rodzaju ciastami.

Sklep ze wszystkim, czyli galeria, elektronika, meble lub mieszanka. Do tego trzeba już trochę włożyć, bo asortyment sam się nie pojawi. Jest to biznes na szerszą skalę, wymagający pomieszczenia i ciągłego zaopatrzenia. Lubię od czasu do czasu otworzyć komis, jednak nie przepadam za tego typu handlem. Wolę coś szybszego i "własnego" - sprzedawanie własnych wyrobów, jak było to wyżej.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.12.2007, 23:38   #18
Lorena
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jakie otwieracie biznesy i dlaczego?

Mam zboczenie na restauracje i sklepy spożywcze ;]. Zwłaszcza na restauracje - kocham je pięknie i drogo urządzać...

Restauracje - nie wiem nawet dlaczego. Ale bardzo lubię ten biznes i zwykle jest biznesem rodzinnym [mama "sprzedaje" czyli zachęca do zamawiania, tata - kucharz, córka/syn - kierownik sali i zależy: albo drugie dziecko rodzicow albo mąż/zona ich dziecka - kelner].

Sklepy spożywcze - myślę, że tu jest trochę trudniej. Dlatego, że towary trzeba uzupełniać i zwykle nie mam do tego cierpliwości [jak ma sie sima z rodziny który ma to robić, to co chwilę trzeba nim klikać uzupełnij, dlatego tu już zwykle mam pracownika bo jemu można po prostu kazać jednorazowo...], praktycznie ktoś ciągle musi zachęcać do sprzedaży bo potem nieraz dużo simow rezygnuje, trzeba zdobyć najwięcej rang [kasjer, sprzedawca, magazynier i po prostu trzeba je mieć bo te rzeczy powinno robić się szybko i dobrze].
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.12.2007, 15:16   #19
Deeta
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jakie otwieracie biznesy i dlaczego?

Ja zawsze otwieram kwiaciarnię.Nina Kaliente,czy jak jej tam było,dzięki temu ma brązową rangę florysty,a Melodia Blaszka ma srebrną rangę.No,i na parceli pracuje jeszcze Jan Hak,który się zwolnił i umarła Anastazja Gonzaga.Przez Jana i Anastazyjkę musiałam zamknąć przedsiębiorstwo!<beczy>
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.12.2007, 18:52   #20
Definition
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jakie otwieracie biznesy i dlaczego?

Najczęściej otwieram coś w stylu jakiejś świetlicy. Telewizor, muzyka, sprzęty do ćwiczenia, jacuzzi (czy jak to się pisze ), teraz jak już są Podróże - stoły do masażu, sauny... I simowie płacą mi za godzinę pobytu zawsze "absurdalnie wysoko" Oprócz tego zdarzają się sklepy z elektroniką i meblami... Najwięcej kasy z tego można mieć, ale też najwięcej trzeba zainwestować :ohmy:
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023