Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.02.2009, 14:03   #1
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Wink Domek mojej roboty. [BRAK ZDJĘĆ]

To mój pierwszy dom na tym forum, więc nie spodziewajcie się jakiejś willi
Brał on udział w konkursie na innym forum i zajął drugie miejsce. Według mnie to najlepszy dom jaki wybudowałam (dobrze, że nie widzieliście poprzednich ). Zaczynamy


Cena: 47 233 $

Oceniajcie

@ Bjork - pozwoliłam zamienić sobie linki na obrazy - będzie się przyjemniej oglądało

Ostatnio edytowane przez Charionette : 31.01.2015 - 14:37
Orzechowo jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.02.2009, 14:17   #2
Woltuwa
 
Zarejestrowany: 01.09.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Domek mojej roboty.

Jedna prośba. Wstaw adresy między znaczniki [ img ]tu adres[ /img ] (beż żadnych spacji)

Tymczasem mój komentarz:

Na początku proszę, abyś na zdjęciach nie zamieszczała kratek z trybu budowania. Znikają w trybie życia w trybie opcji i przy narzędziu pokrycia terenu.

Pomysł z postawieniem śmietnika przy wejściu jest nietrafiony

Korytarz - za duużo drzwi (na dodatek nieładnych). Może jakaś pufa, buty? (+ za wieszak na ubrania)

Sypialnia -
Cytat:
Napisał Orzechowo
Sypialnia (dałam w takich barwach, żeby się lepiej spało- ja bym nie zasnęła w czerwonym pokoju):
Nie ma chyba wymogu, żeby sypialnie były czerwone?
Nie widzę biurka, krzesła, zasłonki, dekoracji. Jakkolwiek ten odcień ma wpływać na senność, tak ja dałbym nieco jaśniejszy. Albo więcej światła, a nie jakąś marną lampkę...

Salonik - nic ciekawego. Dużo pustej przestrzeni, która miała być zapełniona telewizorem. No i te książki, a raczej regał, wtapiający się w ścianę...

Łazienka - ciemno (ten paskudny neon nie wystarczy ) Mogłaś dać apteczkę z lustrem. No pustawo - firanki, obrazy, kwiaty - czyli brakuje dekoracji. Nie podoba mi się pokrycie ścian, podłoga i sufit

WC - dawniej łazienka, teraz rozdzielona ścianą komentarz taki sam jak do łazienki. + nie podoba mi się kwiatek, który nie wiadomo jaką pełni rolę...

Kuchnia - brak zasłonek/zasłonki nie zasłaniają wystarczająco okna. Pomieszczenie jest za puste. Nie ma akcesoriów kuchennych.

Jadalnia - pustawa, + to samo co z zasłonkami w kuchni.

Ogólnie - w pomieszczeniach panują pustki, które można by zapełnić innymi elementami.



Wolt.

Ostatnio edytowane przez Woltuwa : 17.02.2009 - 14:39
Woltuwa jest offline  
stare 17.02.2009, 14:23   #3
Molly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Domek mojej roboty.

Dla mnie dom nie ma stylu. Nic w nim nie ma takiego ciekawego, w pokojach za ciemno. Masz raczej jakies inne dodatki wiec czemu z nich nie korzystasz?
2/10
 
stare 17.02.2009, 14:30   #4
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,248
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Domek mojej roboty.

O no ten house to istna przeraza dla mojej duszy - czy osoba Orzechowo to rozumie??
To to coś jest wręcz nie do pomyślenia o no no.
Ja nie będę poddawał się ocenie tego pse udo "domu konkursowego" osoba Orzech to rozumie??

To co napisałem powyżej to żart, ale naprawdę Orzechu nie dowierzam temu, że to dom konkursowy.
__________________
Łezka jest offline  
stare 17.02.2009, 14:34   #5
blakistoni
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Domek mojej roboty.

Domek taki bez stylu...ani to klasyka,ani styl wiejski..misz-masz taki
Ale w każdym domku znajdą się plusy

Zacznijmy od minusów:
-na parcelę wpierw wprowadź simów,widać ,że zdjęcia są robione w trybie budowania/kupowania ;]
-Ogród.Taki jakiś..mizerny [ mówi to osoba,która nie umie robić ogrodów,więc się nie martw ]
-Korytarz puusty taki jakiś.
- Stół i krzesła w jadalni..bebe :[ Masz dodatki,prawda? Zacznij używać,bo te z podstawy są przereklamowane ;\

Plusiki :
-Sypialnia baardzo mi się podoba! Lubię taki niebieskie,spokojne odcienie :]
-...rownież fajna tapetka w łazience :>
-Bryła b.dobra jak na 1 domek
-Dach ładny


Ocena końcowa : 7/10
Czyli bardzo dobrze,jak na 1 domek. Wierzę,że kolejna będą lepsze :]
 
stare 17.02.2009, 15:39   #6
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Domek mojej roboty.

4/10, dlatego, że:
domek jest bardzo nijaki, bez urozmaiceń, nie ma stylu. Brakuje dekoracji, pomieszczenia są ogólnie nieciekawe, odrobinę za duże i mdłe. Nie ma zbyt dużo wyobraźni w tym "dziele". A korytarz jest stanowczo za duży i pusty. Jednym z plusów jest to, że fajnie prezentuje się z zewnątrz (jest nawet trochę podobny do domu mojej koleżanki
2 miejsce to dość wysoko Chciałabym widzieć domki, które zajęły 1 i 3 miejsce... Mogłabyś mi podać linka do tej strony? I następnym razem nie wklejaj linków- oglądanie zdjęć bezpośrednio wklejonych na stronę jest dużo wygodniejsze

Ostatnio edytowane przez Liv : 17.02.2009 - 15:45
Liv jest offline  
stare 17.02.2009, 15:59   #7
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Domek mojej roboty.

Domek jest taki... pusty, w dwóch znaczeniach tego słowa.
Pusty typowo materialnie- pomieszczenia źle zagospodarowane, ponadto źle rozmieszczone.
Oraz pusty jako, że nie ma kontkrtnego stylu, wszystko jest pomieszane, i ogólnie jeden wielki burdel.

Cytat:
Napisał Orzechowo
Brał on udział w konkursie na innym forum i zajął drugie miejsce.
Nie wiem, czy to zwykły chwyt, żeby ludzie otwierali po kolei każde zdjęcie, czy może jakaś propaganda, no albo ta strona na której był ten konkurs ma bardzo niski poziom :/

3.5/10

Pozdrawiam
Gio!
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline  
stare 17.02.2009, 16:10   #8
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Domek mojej roboty.

A mi się Twoja praca bardzo podoba
Lubię domy w tym stylu. Może trochę przeszkadza mi ta niebieskawa łazienka, ale widać, że masz dryg do budowania i meblowania
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 17.02.2009, 17:30   #9
justinea4
 
Avatar justinea4
 
Zarejestrowany: 03.08.2008
Skąd: Między niebem, a ziemią ...
Płeć: Kobieta
Postów: 365
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Domek mojej roboty.

Dryg do budowania i meblowania masz, ale trzeba jeszcze pod szlifować talent na pierwszy rzut oka bardzoo mi się spodobał. Bryła niewielka, ale w dobrym stylu. ogród również całkiem dobrze się prezentuje gorzej trochę w środku. Za mało kolorów i elementów dekoracyjnych, przez co zdjęcia wydają się monotonne i bez wyrazu. Od płytek w łazience można dostać oczopląsu, ale pomińmy ten problem
ogólnie moja ocena to 5,5/10 jak na pierwszy domek jest naprawdę super
__________________
justinea4 jest offline  
stare 17.02.2009, 17:38   #10
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Domek mojej roboty.

Dziękuję za wszystkie komentarze. Co do planu pomieszczeń- w książce do techniki z zeszłego roku był plan jakiegoś domku. Postanowiłam zobaczyć, jak by ten dom wyglądał w simsach.
Jak jeszcze kiedyś mnie wena trafi, to coś wybuduję
Orzechowo jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023