Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.10.2012, 19:40   #1031
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

No dobra, masz tego komenta. Jestem zły na siebie, bo miał być foch i chciałem się wcale nie odzywać, ale nie będę taki wredny.

Kurcze, przez te kilka miesięcy, podczas których czekałem na odcinek, byłem święcie przekonany, że wszystko, dosłownie wszystko się wyjaśni, a tymczasem okazało się inaczej... Tłumaczyłaś się, że chciałaś sobie zostawić otwarte drzwi do kontynuacji, ale moim zdaniem poszłaś po prostu na łatwiznę. Bo mogłaś rozwiązać całą akcję, a potem po prostu ujawnić ewentualnie jakieś nieznane fakty z przeszłości, wprowadzić jakieś nowe postacie i pisać dalej. Naprawdę byłem przygotowany na jakieś "I żyli długo i szczęśliwie". Od pół roku trułaś, że zbliża się koniec i rzeczywiście na koniec się przygotowałem, a nie na coś takiego.
Byłem wściekły jak to przeczytałem, masz szczęście, że wtedy nie skomentowałem, bo byłaby masakra Teraz już mi przeszło, dlatego postanowiłem potraktować to "zakończenie" jako zwyczajny odcinek, jeden z wielu. Szczerze mówiąc, bez sensu wydaje mi się, że nazwałaś to zakończeniem. Mogłaś nie owijać w bawełnę i walić prosto z mostu, że nic nie skończy się tak pięknie...

Chrisa to już nawet ja teraz nie rozumiem. Po prostu porąbany jakiś człowiek. Co on chce od Mei i Marco? Jego psychika jest jeszcze bardziej zryta niż moja. Co do śmierci Dantego, to też nie jestem zadowolony, bo mogło bardziej go boleć

No dobra, to chyba wszystko. Nie będę więcej pisał, bo może zrobić się nieprzyjemnie.
Aha, oczywiście odcinek jest napisany świetnie i ciekawie jak zwykle, tylko jego konwencja nie pasuje do zakończenia... I to jedyna rzecz, jaką mam ci do zarzucenia.

@Down:
Tak, tak, ja sobie będę kombinował co dalej i wykombinuję, a tymczasem ona zrobi kontynuację! I moje życie legnie w gruzach!
__________________
indywidualnyobserwator.blogspot.com

Ostatnio edytowane przez Brutus : 13.10.2012 - 18:27
Brutus jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.10.2012, 20:09   #1032
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,430
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Belle Rose

Tak sobie czytam te Wasze komentarze i muszę się wtrącić. W sumie Was rozumiem... ale chyba słyszeliście o otwartych zakończeniach... czyli to też jest(!) zakończenie. Takie zazwyczaj są najlepsze, choć osobiście też ich nie znoszę . Moja ulubiona książka także miała właśnie otwarte zakończenie...
Myślę, że dobrze, że odcinek jest taki, jaki jest. Skłania do przemyśleń i każdy może sobie sam pokombinować co dalej.
__________________
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2012, 10:49   #1033
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Belle Rose

A jednak ja również uważam, że w tym przypadku lepsze byłoby wyjaśnienie. Po prostu nie wydaje mi się to najlepiej pasującym rozwiązaniem w tej historii

Nie ma co jednak zastanawiać się, co byłoby lepsze. Ostatni odcinek to ostatni odcinek
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.11.2012, 00:47   #1034
Kethael
 
Avatar Kethael
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Skąd: Sweet dreams
Płeć: Kobieta
Postów: 1,222
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

Moje obietnice są do bani xD Szybko zebrałam się na ten komentarz, nie ma co ;p
Po przeczytaniu czuję niedosyt (nie czytałam innych komentarzy, więc sorki, jeśli coś już wyjaśnionego się powtórzy). Końcówka wkurzyła mnie, jak mało co. Jak można było taką opowieść - albo nawet powieść - zostawić bez zakończenia? Bez rozwiązania wszystkich nieścisłości?
Te buciki... Na początku naszła mnie taka myśl: ''o co chodzi?'', ale po chwili było jasne, ze Mei musi być w ciąży. Inaczej tego nie da się wytłumaczyć.
Za zabicie Juri'ego - foch forever. Jak mogłaś???
Co ta Alia zrobiła sobie z włosami? Widzę, że ktoś tu zmienił image ;p
Nie rozumiem, o co chodziło Maxowi, kiedy rozmawiał z tym gościem, ale kij xD
Jakoś nie mogę się otrząsnąć i w końcu dopuścić do siebie tej myśli - to naprawdę ostatni odcinek.
Niedosyt - tego nie lubię
__________________
[IMG]http://i45.************/fdzw4o.png[/IMG]
Kethael jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.11.2012, 11:53   #1035
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

Cytat:
Napisał Brutus
Tak, tak, ja sobie będę kombinował co dalej i wykombinuję, a tymczasem ona zrobi kontynuację! I moje życie legnie w gruzach!
ahaha, ale czemu miałoby legnąć w gruzach?

wiecie, tak swoją drogą, po przeczytaniu komentarzy z tej strony, jestem w stanie zrozumieć, dlaczego nie ma ich więcej, niektórzy po prostu strzelili focha, za takie zakończenie xD

kontynuacja na pewniaka będzie
niestety, albo stety, nie mogę właśnie dlatego wyjaśnić wielu waszych wątpliwości
więc na koniec chciałam jeszcze dodać, że niespodzianką miały być przygody Marco i spółki z lat przed BR, jeśli ktoś chciałby o tym poczytać to całkiem możliwe, że już niedługo będzie mieć okazję, bo mam napisane do przodu trzy odcinki i prolog

ale wpierw czekam na jeszcze jednego kometa, od pewnej osoby, która powiedziała, że skomentuje, a potem lecimy z nową serią
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.11.2012, 16:45   #1036
Paulasia12
 
Avatar Paulasia12
 
Zarejestrowany: 10.06.2009
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 68
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

Achhh ... no rycze Tu Juri umiera, tu nagle rodzice. Chris porywa Mei. Pomieszane ale smutne.
Chris nie ma serca, rozumu. No z nim to tylko do psychiatryka jak nie gorzej!! Urwałabym mu łeb, zatłukła. Oj, moja zemsta byłaby niesamowita. Myśle, że dużo czytelniczek/czytelników pomogłoby mi w tym z chęcią <muahah>
Dobrze, że wreszcie zakończył się żywot Dantego. Przynajmniej o jednego gnoja mniej!
Faktycznie dużo rzeczy zostało niewyjasnionych, ale jeśli będzie kontynuacja to zwracam honor więc nie bedę strzalać focha
Malutkie buciki wooo, Mei znowu w ciąży Teraz to już istny hardcore
Rudzielcu, Rudzielcu! Kocham cię za to fotostory
Życzę weny do drugiej serii i pozdrawiam
__________________
Trololo ... =)
Paulasia12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.12.2012, 19:50   #1037
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

Już jestem!
Przepraszam, że to tak dłuuugo trwało. Nie mogłam się po prostu zebrać. Ale już (ba! dopiero!) przeczytałam i komentuję:

Rudzia, to chyba jakieś jaja są! Gdzie to zakończenie? WTF? Hę?

Ja tu sobie smaka narobiłam, jak mi napisałaś, że jest ostami odcinek, a moim zdaniem wcale ostatniego odcinka nie ma, tylko jakiś przedostatni, a nawet jeden z wielu ostatnich

Ale w sumie może nawet lepiej, że to rozwiązałaś w ten sposób, bo wtedy nasza przygoda z BR się nie skończy

No to teraz przechodzę do fabuły:

Łeee, nie było tortur na Dante <płacze> Szkoda, że drań nie cierpiał przed śmiercią, a może nawet nie miał świadomości, że umiera, a kulkę sprzedał mu jego rodzony brat. Nie spodziewałabym się po Maxie, że zastrzeli swojego brata bez cienia zawahania. I jeszcze te pozy Maxa z założonym rękami sprawiają, że wygląda jak zarozumiały dupek
Max pali? Rzucam go, bo palaczy nie znoszę Z resztą prawdopodobnie Max pójdzie siedzieć

Szkoda mi Jurego, no ale trudno, co zrobić? Też nie byłam do niego przywiązana i spodziewałam się, że go poświęcisz, by podtrzymać dramaturgię. Ciekawi mnie to, co zrobił max z jego ciałem.

Jeśli chodzi o scenę na dachu fabryki, to byłam pewna, że to się tam wszystko zakończy - byłam przekonana, że Marco zrzuci Chrisa z dachu i będzie mógł żyć z Mei długo i szczęśliwie, ale jak zawsze wszystkich zaskoczyłaś (Ty to za to kiedyś oberwiesz )

Mei znowu w ciąży - nie nieźle - tego się nie spodziewałam (będzie chłopak jak nic )

Podoba mi się, że kontynuacja będzie odbywać się w przyszłości. Już nie mogę się doczekać <zaciera ręce>

Zdjęcia cudne, no i było ich dużo, co bardzo mi umilało czytanie tego długiego odcinka (chociaż bardzo szybko, sprawnie i przyjemnie poszło mi czytanie ).

Widziałem już kolejne FS z przygodami bandy Marco. Przeczytam i skomentuję w niedalekiej przyszłości. Obiecuję <składa uroczystą przysięgę >
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
belle rose, colin, lofffu, rudzielec, vincent and marco, vorg


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023