Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.12.2010, 14:50   #361
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

Cytat:
Napisał nmin Zobacz post
Widzę, że masz WP, może spróbuj ściągnąć kilka par Chińczyków z otoczenia chińskiego i rozmnażaj je, dopóki nie wyjdzie ładna dziewczynka? Nie musisz przecież grać nimi cały czas, w ciąży mogą sobie być gdzieś tam w nieaktywnej rodzinie. A Ty kontrolujesz dorastanie dzieci i w odpowiednim momencie siup, i kradniesz ładną dziewczynkę do siebie
Niby wszystko ok, ale ci ludzie w Chinach mają zwykłą urodę, wcale nie azjatycką. Ale ja mogę być ślepy i niewrażliwy na szczegóły, więc wybiorę się zaraz do Chin i popatrzę na ich twarzyczki.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.12.2010, 18:09   #362
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

Cytat:
Napisał Chrzan Zobacz post
Niby wszystko ok, ale ci ludzie w Chinach mają zwykłą urodę, wcale nie azjatycką. Ale ja mogę być ślepy i niewrażliwy na szczegóły, więc wybiorę się zaraz do Chin i popatrzę na ich twarzyczki.
Żebyś widział, jaki mi skośnooki blondyn wyszedł z blondynki i Chińczyka, zwykły to on nie był... Aż mi się wtedy odechciało grać tą Simką i jej dzieckiem, a była baaardzo zaawansowana w podróżach.
Ale w sumie ja nie mam dużych wymagań, dla mnie Chińczycy z TS3 są wystarcząco chińscy, co nie znaczy, że muszą być dla innych.
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.12.2010, 14:16   #363
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

Nmin czy ta blondynka zaszła w ciążę z jakimś chińczykiem na wakacjach? Taki rodzaj pamiątki z wakacji? Ale to mi poddało mega pomysł. Też wyślę babkę na wakacje i niech ma trójkę dzieci, jedno z chińczykiem, drugie z egipcjaninem a trzecie z francuzem... Szkoda, że w tej grze nie ma alimentów... bardzo szkoda...

Fotka Elvisa, syn Ernesta i Mii.

anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.12.2010, 15:58   #364
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
Też wyślę babkę na wakacje i niech ma trójkę dzieci, jedno z chińczykiem, drugie z egipcjaninem a trzecie z francuzem...
Dokładnie tak miałam. Najpierw zaszła w ciążę z Chińczykiem, sprowadziłam więc go razem z bratem do SV, wybudowałam im piękny dom w stylu azjatyckim i grałam nimi, ale krótko po porodzie Simka znowu wyjechała, bo nie mogła żyć bez podróży (poszukiwaczka przygód, miałam nią skończone prawie wszystkie grobowce), tym razem do Egiptu. Coś mnie podkusiło i zdradziła Chińczyka z Egipcjaninem, urodziła córeczki - bliźniaczki. Już chciałam wysyłać ją do Francji w wiadomym celu, gdy z ciekawości postarzyłam kodem jej pierworodnego i gdy zobaczyłam, jak wygląda, odechciało mi się dalszej gry tą rodziną Zresztą, troje dorosłych i trójka/czwórka dzieci to dla mnie za dużo, preferuję rodziny maksymalnie czteroosobowe.
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.12.2010, 19:40   #365
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

W dwójce moją zmorą były bliźniaki. Rany jak mnie to denerwowało, gdy mi się rodziły bliźnięta... Jak to mówią: "nieszczęścia chodzą parami". W trójce nawet można mieć trojaczki. Ale na szczęście w trójce bliźniaki i trojaki traktowane są jako taki "bonus" i w rezultacie rzadko się trafiają. Ja miałam tylko raz bliźnięta, i to w mojej rodzinie, która w danym momencie była nieaktywna. Trojaczków nie miałam nigdy (całe szczęście). Ja w dwójce grałam góra czteroosobową rodziną. Simy w dwójce moim zdaniem są głupsze niż te w trójce, więc kontrola wieloosobową rodziną to był wyczyn. Np. emeryci mnie denerwowali i jak mi się Simy starzały, to ich zabijałam i po kłopocie. Za to w trójce polubiłam, a wręcz pokochałam granie dużą rodziną. Mam teraz 3 pokolenia w jednej rodzinie, pełna chata, osiem osób. Co prawda Anastazja i Jason powinni już być emerytami, lub nawet trupami, ale bardzo ich lubię i nie pozwalam im się zestarzeć. Nadal są dorośli, a ich dzieci i zięć z synową to młodzi dorośli. Przy takiej zgrai jest co robić, ale to lubię. Jak mam ich tylu, to mogę słuchać jak grają na wszystkich instrumentach. Akurat jest 5 instrumentów w grze i mam niezłą frajdę patrzeć jak grają.

Alem się rozpisała. Podoba mi się ten dzieciak Ernesta i Mii. Widzę w nim podobieństwo do wszystkich w rodzinie po trochu. Ciekawe jaki będzie Jin, już teraz widać, że ma urodę po ojcu. Na razie pauza w rozmnażaniu. Mam pełen dom, a ludzi nie podzielę ze względu da kłopoty z grą. Zaczynając grę od nowa musiałabym kombinować, żeby oni znowu byli rodziną.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.12.2010, 23:59   #366
kawka0
 
Zarejestrowany: 01.11.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 28
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

Hej ;] Chciałbym Wam przedstawi moją rodzinę ;D

Paulina w ogrodzie (nastolatka, zaczyna karierę aktorki) ;]


Tutaj jak jej fryzure zmieniałem ;D


Jej siostra bliźniaczka, Karolina (nastolatka, zamierza założyc zespół)


Tutaj tatuś (dorosły, biznes);D


A tu mama (emerytka, medycyna) ;]


A tu smog nad miastem ;]



PS
Wam też się czasami gra ścina w Bridgeport bardzo ;/ ?

Ostatnio edytowane przez kawka0 : 18.12.2010 - 00:19
kawka0 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2010, 11:26   #367
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

kawka0 - jasne, że się ścina bardziej niż np. Sunset Valley. Miasto jest większe i jest w nim mnóstwo wieżowców, które potrzebują czasu na zapisanie więc gra się zacina.
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2010, 11:43   #368
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

A mi się grafika w ogóle nie tnie, a mam najwyższe ustawienia. Jedyny mój kompromis to to, że mam włączoną opcję chowania obiektów. To znaczy, że widać tylko obiekty na piętrze, na którym "ja jestem". Ładowanie zapisu długo trwało, gdy miałam wyłączoną tą opcję. Do tego moi ludzie często przyjaźnią się z wieloma rodzinami, więc grze się często coś myliło i ich domy też były widoczne w środku. Nie wiem, czy to bug, ale tak głupio miałam. Dlatego od bardzo dawana mam to chowanie obiektów. To mnie tylko upewnia w przekonaniu, że mój komputer jest OK, skoro gra chodzi szybko i bez zacinek, a mimo to mam błędy.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.12.2010, 15:04   #369
jatomamx3
 
Avatar jatomamx3
 
Zarejestrowany: 21.08.2009
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 66
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

Kawka0 na to nie wpadłam xDD nie zwróciłam uwagi... Dawno nie grałam nawet nie wiem czy mam jeszcze te rodzinke sprawdze i napiszę.
jatomamx3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.12.2010, 22:32   #370
kawka0
 
Zarejestrowany: 01.11.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 28
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

ok dzięki ;D to czekam ;]
kawka0 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023