Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.02.2005, 12:50   #41
Sahem
 
Avatar Sahem
 
Zarejestrowany: 29.10.2003
Skąd: Somewhere On The Ocean
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 229
Reputacja: 10
Domyślnie

A to moja rodzinka:

Już kilka pokoleń umarło, ale młodsi żyją
Ci staruszkowie to Zosia i Artur-rodzice Kamila, Karola i Piotrka. Ci dwaj dorośli na ziemi to bliźniacy Karol i Piotrek. Ta dwójka co trzyma to dziecko-Michała, to Marta i Kamil. To zielone dziecko to Marysia, córka Marty i Obcego Technika. Sprzątaczka- Arianna Wojak wprowadziła się i teraz pracuje dla mnie
__________________

by Puvix'L - za co wielkie dzięki

Icon made by cleopancake, THANKS xD
Sahem jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.02.2005, 19:55   #42
Vel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Czas na rodzinkę z Dziwnowa..jest to zarazem moja pierwsza rodzinka w the Sims 2- Rodzina Maximus
No to najpierw obrazki:



No więc tak
Maximusowie:
1. Marian Maximus- głowa rodziny i mój pierwszy Sim. On i jego siostra ś. pamięci Irena wciągnęli mnie na długie godziny do gry .
2. Edyta Maximus- żona Mariana. Wprowadziła się dość późno. Mariola ( o niej później) była już nastolatką. Lubi się opiekować małą Karolinką, co widać na obrazku
3. Beata Maximus- Pierwsza córka Edyty i Mariana i zarazem środkowa co do wieku córka Mariana (skomplikowane,nie?. Ma aspirację naukową. Jest żoną Martina i matką Karoliny.
4. Martin Maximus- mąż Beaty. Jego ojcem jest Mroczny Kosiarz, a matką istota obcej rasy(nie pamiętam jego eee...kawalerskiego ^^" nazwiska). Ma taką samą aspirację jak jego żona. Ojciec Karoliny.
5. Karolina Maximus- niewiele mogę o niej powiedzieć..jest córką Beaty i Martina^^
Tytanusowie:
6.Mariola Tytanus- została adoptowana przez Irenę i Mariana i przez nich wychowana. Ma aspiracje rodzinne. Szybko zaakceptowała Edytę, ale nie jako matkę. Tą pozostawała dla niej zawsze ciotka- Irena. Jest żoną Simona i matką Alberta i Bartka.
7. Simon Tytanus- bohater mojego fs. Pan domu . W czasie gdy Mariola ciężko pracuje w Policji on opiekuje się domem. Mąż Marioli. Spłodził dwóch synów.
8. Bartek Tytanus- diabelnie bystry i sympatyczny. Kochają się w nim wszystkie dziewczyny w Dziwnowie . Na szczęście nie jest romantykiem tylko naukowcem . Jest pierwszym synem Simona i Marioli.
9. Albert Tytanus- za wiele o nim powiedzieć nie można ^^''. Jest drugim synem Marioli i Simona.
Hammerowie:
10. Magdalena Hammer- Najmłodsza corka Mariana. Marzy o popularności.
Jako mała dziewczynka lubiła dażnić starszą siostrę. Teraz jej to przeszło .
Jest żoną Adama.
11. Adam Hammer- młody polityk. Marzy o karierze i popularności. Mąż Magdaleny.

Historia Rodziny:
Wszystko zaczęło się, gdy dostałem Sims 2 . Stworzyłem wtedy dwa Simy- rodzeństwo. Byli to Marian i Irena Maximusowie. Ich życie biegło beztrosko. Irena- naukowiec zarabiała pieniądze, a jej brat zajmował się domem. W pewnym momencie poczuli potrzebę posiadania ziecka, ale ja nigdzie nie widziałem dla nich kandydatów. Marian zadzwonił do Biura Adopcyjnego i zaadoptował niemowlę. Była to dziewczynka, tórej nadałem imię Mariola. Irena awansowała, Marian zdobywał umiejętnościkucharskie i kreatywność , a Mariola rosła pod troskliwą opieką rodzeństwa. Gdy była nastolatką stworzyłem nową simkę - Edytę. Marian poślubił ją i wszyscy przenieśli się do nowego domu. Urodziła im się córka- Beata. Marian i Irena wkrótce stali się emerytami,Mariola dorosła, Beata została dzieckiem, a Marianowi i Edycie urodziła siędruga córka- Magdalena.
Mariola wyprowadziła się i wkrótce poślubiła Simona Tytanusa. Urodził im się syn Bartek. Tymczasem pozostałe córki Mariana rosły. Beata została nastolatką, a Magdalena dzieckiem. Ku mojej wielkiej przykrości Irena zmarła ze starości(ale rym ^_-). Czas leciał i gdy Magdalena stała sięnastolatką...z przerażeniem odkryłem, że jako nastolatki są prawie identyczne!
Po jakimś czasie stworzyłem dość dziwną rodzinę, w której byli m. innymi dwaj mroczni osiarze. Nastoletni syn jednego z nich- Martin został chłopakiem Beaty, a niedługo potem (gdy oboje osiągnęłi uroczą 18-tkę) jej mężem i zamieszkał wraz z nią. U Tytanusów Bartek był już nastolatkiem, a Albert ( urodzony w międzyczasie syn Maroli i Simona) dzieckiem. Edyta została emerytką, a Martinowi i Beacie urodziła się córeczka- Karolina. Magdalena zdobywała popularnośćwśród znajomych. Gdy dorosła wyprowadziła się od rodziców, uwiodła młodego polityka i wzięła z nim ślub .
To na razie tyle..mam nadzieję, że nie zaśniecie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.02.2005, 10:31   #43
kassienka14
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nie wiem czy to napewno tutaj, no ale spróbuje(pierwszy raz wstawiam zdjecia wiec cos moze byc nie tak)


A więc:
Moja najnowsza rodzinka : Zięba


Rafał:


Ula z synkiem Danielem(troche nie bardzo ją widać):


i jeszcze raz cała rodzinka:


prosze o ocenienie mojej rodzinki poniewaz jest to pierwsza rodzina jaka postanowilam umiescic na forum
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.02.2005, 11:50   #44
kassienka14
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

..:: PIRATKA::.. twoja rodzina tez jest spoksik. zamierzasz miec w niej wiecej dzieci?? bo ja jakos nigdy nie moge miec rodzinki z jednym dzieckiem, po jakims czasie zawsze mam ochote stworzyc nowego potomka

a to dalszy ciag zycia mojej rodzinki

Daniel z małego dziecka urósł na dziecko w wieku szkolnym:


a jego mama znowu jest w ciązy(Daniel bedzie mial rodzennstwo!!!!)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.02.2005, 18:27   #45
kassienka14
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

aktualniejsze dane rodziny Zięba:
Ula urodzila córkę Kamilę.


Tu Kamila jako noworodek chociaz jest juz malym dzieckiem ale nie mam jeszcze takich zdjec
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2005, 17:20   #46
Binek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To więc ja daje rodzin y Kanatrowskich ale zaczne od nowa bo napewno nei pamietacie!

Kantarowscy tak tych co widzicie na zdjęciu już nie żyją
Lecza zaczne przedstawanie Blondynkza która przytula się do cłopaka to Karolina pierwsza simka jej mąż Arek.
Natalia gościówka w spódniczce jej chłopak Brandon te z w ódniczce (aha natalia to córka Karoliny)
Aleksander mały chłopiec syn Karoliny

Natalia ożeniła się z Brandonem Aleksander to nastolatek a Arek i Karolina to emeryci.

Natalia urodła dziecko to chłopiec ma na imię Mateusz.

Mateusz jest małym dzieckiem a Natalia urodziła następne dzsiecko ma na imię Sara.

Aleksandeer jest dorosłym a Mateusz jet dzieckiem!

Arek umarł!Natalia i Brandon to emeryci Sara to dziecko a Mateusz to nastolatek.

Karolina zmarła!Sara to nastolatka!Aleksander ożenił sie z Lucyną któr zaszła z nim w ciąże.

Mateusz to już dorosły.Lucyna urodziła.Mateusz związał się z Kasią.

Kasia zdradziła Mateusza z Donem i z nią zerwał!Znalazł sobie inną to jest Berta!bERTA ZACHODZI W CIĄZE.Lucyna umiera!Rozpaczony Aleksander ozenia się z Niną Kaliente.Ania którą urodziłą Lucyna jes dzieckiem!

DZISIEJSZE ZDJĘCIA RODZINY.


Sara żeni się z Donem i zakładają rodzine.Ich dzieci :Córka Ella (Nastolatka) Ernesta (adoptowana mała dziewczyna w różowym ubraniu) Ala dziewczyna w niebieskim ubraniu i TOmek.

Ania wychodzi za mąż za Kazika Koksa!!!(ania to już dorosły)
Daria t nastolatka!Basia to dziecko!Lucek to jż dziecko!Krysziek to małe dzeicko a Piotruś to niemowlaczek.

kasia ożenia się z Dariuszem!Szczepana macochą jest KASIA!!!Kasia urodziła dziecko.

Eliza córka Niny i Dona to dorosła!Ozeniła się z Adasiem.Eliza urodziła dziecko!!

Jeszcze wkleje rodzine Berty i Mateusza
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2005, 07:00   #47
Binek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wczoraj z bratem zrobiliśmy rodzinki zaczne od niego.

Riodzina Maslaki!
Mały w rudych włosach to Himek kobbieta która wystawiarogi to Malga Ten kościotrp to urbaniak.
Reszte imoion podam dzisiajl lecz później bo niepamiętam
Teraz moja!Jest taka jak moja!!Bo to moja

Kobieta w blond włosach to moja mama Dorota Binkiewicz
Obok niej jej chłopak Kazek W.
Chłopak który trzyma dziewczynke to ja Dawid Binkiewicz wasz adminek. :twisted:
Mała dziewczynka to moja siostra Sara W.
i mój brat Patryk Binkiewicz
i jak?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2005, 09:41   #48
-tamatha-
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Rodzina Guzman



No nie było by w niej nic dziwnego, ale oni wszyscy mają aspiracje romansowania i romansują ze sobą na wzajem i z innymi simami z okolicy .
Nina to ta w krótkich spodenkach, potem jest Nati i Frodo

I z tego wszystkiego wyszło, że Nati była w ciąży z Frodem i Nina też była w ciązy z Frodem. Potem zadzwonili do adopcji i adoptowali niemowle, które nazwali Elun (Piękny ten Nick). Nati urodziła dziewczynkę, którą nazwałam Lola, a Nina urodziła bliźniaki, które nazwałam Roxxi (chłopiec), Sally (dziewczynka) W między czasie Froda porwało ufo, który jest teraz w ciązy i ja czekam na małe ufolondi...

I na to wychodzi, że mam w rodzinie 4 niemowlaki i jednego faceta w ciązy (Oby się nie urodziły bliźniaki, bo będę zmuszona kogoś wyprowadzić)

PSotem dam zdjęcia z tą gromadką
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.03.2005, 19:24   #49
liliana_przyjemniak
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To moja rodzina, na nazwisko mają Wrzesień:

tutaj poród Matyldy:

chce zeby ta rodzina miała 10 dzieci oboje maja pragnienie tworzenia rodziny, wiec moze sie uda
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.03.2005, 12:57   #50
Binek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Hej!

Dwa dnitemu miałem strasznego wirusa i musiałem wgrać od nowa simsy!

Zrobiłem 3 nowe rodziny


Tutaj mamy takiego dziadka. nazywa się Lutek HAHAHA


Nazywa sie Alina

Nastolatka.nazywa się Ewa

Nastolatka :twisted: Nazywa się Dorota!
Druga rodzina



Na samym końcu blonsyna Z prostymi włosami Ania.
Przed nią też blondynka bez okularów!!Dorota
Ten gość przed Dorotś to Janek
Koło niego Rysiu
Blondynka w okularachto to Zosia.
nastolatka w Czarnych włosach to terenia
Dorosły w Kapeluszu to Zygmund.
A dorosła w czarnych krótkich włosach to Ania.

Trzecia rodzina


Jedyna nastolatka to BAsia
Ten mały to Kazek
Ten gościu za Basią to Mariusz.
I ten za Kazkiem to Zdzichu.
Kobieta taka gruba to Danuta i facet to Marian.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023