Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Podoba Ci się mój serial?
Jest Super 55 57.89%
Jest fajny 16 16.84%
Zapowiada się ciekawie 14 14.74%
Nie za bardzo mi się podoba : | 5 5.26%
Beznadziejny 5 5.26%
Głosujących: 95. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.08.2007, 14:13   #11
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Przypadkowe szczęście Ilony Dembek - serial obyczajowy

Mam już gotowy 5 odcinek. Jest jak dotąd najmroczniejszy ze wszystkich. Zmieniłem muzykę na bardziej pod klimat serialu. Myślę, że Wam się spodoba .

Odcinek 5 / Obejrzyj na YouTube

Ilona opłakuje swoją siostrę. Freeza próbuje przekonać ją, żeby oddała jej moc i przyłączyła się do niej. Gdy Ilona się nie zgadza, wiedźma próbuje ją przekonać siłą. Wysyła swoich sługusów, żeby się z nią rozprawili. Jednak Ilona jest sprytniejsza od nich i ich pokonuje. Zresztą nie sama, bo pomaga jej pewien nieznajomy mężczyzna. Oglądnij Przypadkowe szczęście i skomentuj! Zapraszam!
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.08.2007, 16:13   #12
The FerG
 
Zarejestrowany: 19.12.2005
Płeć: Mężczyzna
Postów: 562
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Przypadkowe szczęście Ilony Dembek - serial obyczajowy

5 odcinek jest super strasznie mnie wciągneło

Zauważyłem tylko jeden błąd że drzewo było przezroczyste ,ale to taki szczegół

Czekam na 6 odcinek :smirk:
The FerG jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.08.2007, 23:10   #13
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Przypadkowe szczęście Ilony Dembek - serial obyczajowy

Nakręciłem już 6 odcinek. Nie spodziewałem się, że mi to tak szybko pójdzie. Jest jak na razie najdłuższy, bo ma aż 07:53. Jest również naj-najmroczniejszy ze wszystkich dotychczas. Niegługo wstawię na YouTube. Zapowiadam 10 odcinków na I serię. Zaraz wstawię ten odcinek .

Jest nareszcie szósty odcinek. Miałem problemy z wrzuceniem na YouTube, ale już jest ok. Oglądać i komentować!

Odcinek 6 / Obejrzyj na YouTube

Ostatnio edytowane przez mario : 12.08.2007 - 00:47
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2007, 21:36   #14
zastepca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przypadkowe szczęście Ilony Dembek - serial obyczajowy

fajne Jak ty to robisz z tym znikaniem i ogniem? zrobiło się takie dramatyczne super!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2007, 21:56   #15
Nandelle
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przypadkowe szczęście Ilony Dembek - serial obyczajowy

Super podoba mi się czekam na 7 odcinek
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2007, 11:54   #16
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Przypadkowe szczęście Ilony Dembek - serial obyczajowy

Cytat:
Napisał zastepca
fajne Jak ty to robisz z tym znikaniem i ogniem?
Chodzi Ci o teleportowanie, tak? W każdym razie trzeba mieć InSIMenator. Jak masz InSIMenator'a, to klikasz gdziekolwiek na ziemi. Żeby się tam przenieść wciśnij 'Teleportuj tutaj' i sie teleportujesz . Ja akurat zmieniłem metodę teleportacji na znikanie, a nie to 'w obłoku', bo mi się nie podoba to. Co do ognia, to także trzeba mieć InSIMenator. Klikasz gdziekolwiek na ziemi, wybierasz opcję 'Edytory...' i tam dajesz 'Więcej...' aż znajdziesz 'Ustawienia własne InSIMenatora'. Pojawia Ci sie na ziemi taka gazeta. Klikasz na nią i wybierasz chyba 'Dodaj menu ognia', ale nie pamiętam dokładnie. Później, żeby wywołać pożar, klikasz gdziekolwiek na ziemi (tam gdzie chcesz ogień) wciskasz 'Inne...' i znajdź 'Pożar w tym miejscu' (czy jakoś tak). Jak chcesz ugasić wszystkie pożary, to również klikasz gdziekolwiek na ziemi, znowu wciskasz 'Inne...' i wybierasz 'Ugaś wszystkie pożary'. Mam nadzieję, że pomogłem .

Cieszę się, że serial się podoba. 7 odcinek przewiduję na czwartek 16.08. Pozdrawiam
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2007, 14:42   #17
Liv_Hanna
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przypadkowe szczęście Ilony Dembek - serial obyczajowy

Czy mnie wzrok zawodzi, czy w temat brzmi: Przypadkowe szczęście Ilony Dembek - serial obyczajowy, a tu niespodzianka, fantastyka jak się patrzy. Film się zacina (mam szybkie łącze, ładuje się w sekundzie), teksty drętwe, czasami niepotrzebne lub źle sformułowane. Co do
Freezy, skoro jest taka magiczna to może powinna "płynąć" nad ziemią a nie spokojnie po niej chodzić.
Mogłabym długo wymieniać takie rzeczy, ale nie chcę psuć oceny serialu "obyczajowego".
Podsumowując "serial" absolutnie mi się nie podoba. :con:
edit:
Skoro w temacie jest mowa o szczęściu, czemu Ilona przyłącza się do wroga i jest nieszczęśliwa?
Moja rada, koniecznie coś z tym zrób.

Ostatnio edytowane przez Liv_Hanna : 13.08.2007 - 14:48
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2007, 14:55   #18
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Przypadkowe szczęście Ilony Dembek - serial obyczajowy

Cytat:
Napisał Liv_Hanna
Czy mnie wzrok zawodzi, czy w temat brzmi: Przypadkowe szczęście Ilony Dembek - serial obyczajowy, a tu niespodzianka, fantastyka jak się patrzy. Film się zacina (mam szybkie łącze, ładuje się w sekundzie), teksty drętwe, czasami niepotrzebne lub źle sformułowane. Co do
Freezy, skoro jest taka magiczna to może powinna "płynąć" nad ziemią a nie spokojnie po niej chodzić.
Mogłabym długo wymieniać takie rzeczy, ale nie chcę psuć oceny serialu "obyczajowego".
Podsumowując "serial" absolutnie mi się nie podoba. :con:
Przykro mi, że Ci się nie podoba, ale jestem zmuszony wyjaśnić kilka zdań z Twojej wypowiedzi. Dziwne, że u Ciebie się zacina, bo mi jakoś nie. Tylko w niektórych momentach się trochę przycina i to tylko w 1 i 6 odcinku. A to co powiedziałaś o Freezie... to, że ktoś jest 'magiczny', to nie musi znaczyć od razu, że będzie "płynąć" nad ziemią, jak to określiłaś. Fakt, zastanawiałem się, czy nie zmienić jej sposobu poruszania się na ten, co ma duch. Ale po co? To by dopiero było sztuczne (nigdy nie widziałaś żadnych filmów fantasy, np. Władca Pierścieni bądź Harry Potter, gdzie Dumbledore czy Gandalf chodzą normalnie?) I jeszcze coś. Co do tytułu... to scenariusz z ogniem wymyśliłem dopiero w 2 odcinku, a z Freezą dopiero w 4. , więc gdy wstawiałem 1 odc. nie wiedziałem, że będzie fantastyczny, a nie można zmienić nazwy tematu (chyba zgłoszę do moderatora, aby zmienił nazwę w takim razie). I co do ostatniego zdania, to nie wiem, co masz na myśli pisząc słowo serial w cudzysłowie. Pozdrawiam.

EDIT:
Cytat:
Napisał Liv_Hanna
Skoro w temacie jest mowa o szczęściu, czemu Ilona przyłącza się do wroga i jest nieszczęśliwa?
Moja rada, koniecznie coś z tym zrób.
Wszystko się zmieni, a serial się jeszcze nie skończył. To, co przewiduję na zakończenie I serii, czyli do 10 odcinka, będzie nawiązywać do tytułu. Także nie martw się, wszystko mam pod kontrolą.

Ostatnio edytowane przez mario : 13.08.2007 - 15:03
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.08.2007, 20:06   #19
Ťsunäde
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przypadkowe szczęście Ilony Dembek - serial fantastyczno-obyczajowy

No,no.. ciekawy ten serial.
Bardzo mi się podoba... obejrzę jego wszystkie odcinki.
I napewno będę czekać na następne.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2007, 16:42   #20
zastepca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przypadkowe szczęście Ilony Dembek - serial fantastyczno-obyczajowy

Powinien już być siódmy odcinek. Daj go szybko proszę!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023