Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Kto wygra pierwszą edycję Simvision Song Contest?
B&R 1 25.00%
Gregory Frank 0 0%
Sofia 3 75.00%
Głosujących: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.05.2010, 15:45   #11
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Simvision Song Contest

moim zdaniem bardziej by to wypaliło w dwójce
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.05.2010, 18:00   #12
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: Simvision Song Contest

Cytat:
Napisał Michello Zobacz post
Dzięki. Zapraszam do udziału jako osoba głosująca.
O to możesz być spokojny Bardzo chętnie zagłosuję
Charionette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.05.2010, 18:10   #13
Michello
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gio Zobacz post
moim zdaniem bardziej by to wypaliło w dwójce
Nie zaprzeczam, ale nie mam dwójki, więc muszę robić w trójce. Zobaczymy jak wyjdzie

Cytat:
Napisał Charionette Zobacz post
O to możesz być spokojny Bardzo chętnie zagłosuję
Cieszę się bardzo

Ostatnio edytowane przez Liv : 28.05.2010 - 19:47
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2010, 12:21   #14
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Simvision Song Contest

Niestety nie ma w TS3 możliwości wygodnego kręcenia filmów. Nie ma boxów z animacjami, dogodnych ustawień kamery. Wziąłbym udział, ale gdyby to było robione w TS2. Natomiast nie podoba mi się pomysł z wymyśleniem choreografii do jakiejś piosenki. Znacznie ciekawsze byłoby show do zaśpiewanej piosenki przez siebie. Wtedy nie ograniczałoby się to tylko do ocenienia pląsów simów na scenie, ale również wokalu uczestników, chociaż wiem, że to rozwiązanie wymagałoby znacznie więcej pracy i nie byłoby tylu chętnych.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2010, 21:30   #15
Michello
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak już mówiłem, nie mam Sims 2. Zawsze możesz wziąć udział jako osoba głosująca Zachęcam.

Oto regulamin konkursu i harmonogram. Nigdy wcześniej nie tworzyłem żadnego regulaminu, więc proszę o wyrozumiałość, jeśli coś będzie nie tak smile.gif Poniżej harmonogramu karta zgłoszeniowa, którą można wysyłać od tej chwili na adres: [email protected]

REGULAMIN KONKURSU SIMVISION SONG CONTEST

I. ZASADY WTĘPNE:
-W konkursie może brać udział każdy, kto ma możliwość stworzenia w grze „The Sims 3” krótkiego filmu video.
-Uczestnik, aby wziąć udział w konkursie musi w pełni zaakceptować regulamin konkursu oraz wysłać kartę zgłoszeniową na adres e-mail: [email protected] podając wszystkie wymagane informacje.
-Uczestnik musi przestrzegać harmonogramu konkursu.
II ZASADY UCZESTNICTWA:
-Każdy uczestnik musi stworzyć do wybranego przez siebie utworu muzycznego film (taniec, śpiew itp.) na przesłanej przez organizatora konkursu scenie.
-Utwory muzyczne nie mogą się powtarzać, a ich długość musi się mieścić w granicach: 1min 30sek – 2min
-To, co znajduje się na scenie (m.in. oświetlenie) nie może być zmieniane lub kasowane przez uczestnika w żaden sposób.
-Uczestnik ma prawo dodawać na scenę przedmioty, które będą wykorzystane w występie.
-Uczestnik ma pełną kontrolę nad swoim występem tzn. on decyduje o zastosowanych w występie efektach, przedmiotach oraz o programie, w którym chce montować występ.
-Uczestnik oprócz filmu musi przesłać zdjęcie swojego zespołu (osób, które są na scenie), które będzie wyświetlone przed występem.
-Na zdjęciu musi się znajdować nazwa zespołu oraz pełny skład.
-Film oraz zdjęcie uczestnik musi przesłać na adres [email protected] w czasie zgodnym z założeniami harmonogramu.
-Ani film ani zdjęcie nie może być opublikowane wcześniej niż w czasie trwania konkursu.
III ZASADY GŁOSOWANIA (FINAŁ):
-Występy uczestników będą oceniane przez uczestników, publiczność oraz jury.
-Przelicznik głosów będzie równy: 50% (jury), 25% (uczestnicy), 25% (publiczność).
-W jury powinni zasiąść profesjonaliści, którzy w sprawiedliwy sposób ocenią wszystkie występy.
-Do publiczności może się zgłosić każda osoba, która chce ocenić występy (osoba ta musi być użytkownikiem forum Centrum Simów lub The Sims Polska, najpóźniej od 21 maja 2010)
-Uczestnicy nie mogą przyznać punktów swoim występom.
-Uczestnicy, jury oraz publiczność muszą przyznać następujące punkty: 10,8,6,5,4,3,2,1 w specjalnej karcie do głosowania, które należy następnie przesłać na adres [email protected] w czasie zgodnym z założeniami harmonogramu.
IV ZASADY KOŃCOWE:
-Wyniki konkursu powinny być opublikowane nie później niż tydzień po koncercie finałowym.
-Organizator jest zobowiązany ujawnić wszystkie głosy, które zostały oddane w trakcie konkursu (najpóźniej dzień po ogłoszeniu wyników konkursu)
-Zwycięzca konkursu ma prawo do organizacji kolejnej edycji konkursu oraz zmiany regulaminu w kolejnej edycji.
-Jeśli zwycięzca nie wyrazi na to zgody, prawo to przechodzi na uczestnika, który zajął drugie miejsce w konkursie itd.
-Nowy organizator jest zobowiązany do przeprowadzenia kolejnej edycji konkursu w czasie nie dłuższym niż 6 miesięcy od opublikowania wyników poprzedniej edycji.

HARMONOGRAM SIMVISION SONG CONTEST.
22.05-30.05 Przyjmowanie zgłoszeń uczestników.
31.05 Ogłoszenie pełnej listy uczestników.
01.06-13.06 Czas na zgłaszanie się osób, które chcą oceniać występy w czasie konkursu (publiczność).
01.06-13.06 Czas na przesłanie gotowego występu (wraz ze zdjęciem)
20.06 SIMVISION KONCERT FINAŁOWY!
20.06-22.06 Czas na przesłanie punktacji.
27.06 SIMVISION WYNIKI!
W przypadku, kiedy liczba zgłoszeń będzie większa od 10, odbędą się dwa półfinały (lub jeden), a dopiero potem finał!!!

KARTA ZGŁOSZENIOWA

NAZWA UŻYTKOWNIKA (FORUM): …
NAZWA ZESPOŁU: …
UTWÓR (TYTUŁ-ARTYSTA): …
Wysyłając kartę oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem konkursu i w pełni go akceptuję!

Przypominam, że na przesłanie karty zgłoszeniowej macie czas tylko do niedzieli!!!

Ostatnio edytowane przez Liv : 28.05.2010 - 19:47
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.05.2010, 14:59   #16
domis19981
 
Avatar domis19981
 
Zarejestrowany: 25.05.2010
Skąd: Katowice
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 22
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simvision Song Contest

Super pomysł, bardzo lubię Eurowizję, niestety, ale nie wystartuję w konkursie, ale za to z miłą chęcią mógłbym glosować w Konkursie.
domis19981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.05.2010, 15:49   #17
Michello
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simvision Song Contest

Cytat:
Napisał domis19981 Zobacz post
Super pomysł, bardzo lubię Eurowizję, niestety, ale nie wystartuję w konkursie, ale za to z miłą chęcią mógłbym glosować w Konkursie.
Od 1. czerwca będzie można się zgłaszać, więc zapraszam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.05.2010, 19:44   #18
Serafiel
 
Avatar Serafiel
 
Zarejestrowany: 27.05.2010
Skąd: where the human eye doesn't reach
Płeć: Kobieta
Postów: 188
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simvision Song Contest

a co to za piosenka na drugim filmiku ???

____________________
...
Serafiel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.05.2010, 09:16   #19
Michello
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simvision Song Contest

Przypominam! Dziś ostatni dzień przyjmowania zgłoszeń uczestników. To ostatnia szansa, aby wziąć udział w pierwszej edycji konkursu "Simvision Song Contest". Oto karta zgłoszeniowa, którą należy przesłać na adres [email protected]


KARTA ZGŁOSZENIOWA

NAZWA UŻYTKOWNIKA (FORUM): …
NAZWA ZESPOŁU: …
UTWÓR (TYTUŁ-ARTYSTA): …
Wysyłając kartę oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem konkursu i w pełni go akceptuję!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.05.2010, 12:13   #20
Michello
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simvision Song Contest

Podjąłem już ostateczną decyzję, a w sumie stworzyłem dwa plany. Plan A jest taki, że daję czas do najbliższej środy (do godz. 23:59) na przesłanie zgłoszeń. Z góry zakładam, że ten plan nie wypali i dalej nikt się nie zgłosi, ale chce dać szansę, bo może ktoś kto chce wziąć udział jeszcze tu nie zajrzał i przegapił termin (wiem, że to śmieszne xD). Zakładając, że plan A nie wypalił, pozostaje plan B, którego szczegółów nie będę zdradzał. Podsumowując, konkurs odbędzie się na 99%. Dlaczego tak mi zależy? Głównie dlatego, że na prawdę dużo czasu już poświęciłem i dużo prac wykonałem i bardzo by mi było tego wszystkiego szkoda. Po drugie 4 reżyserów zgodziło się być jurorami (a uwierzcie, że znalezienie ich zajęło mi cały tydzień tongue.gif).

Zgodnie z harmonogramem od jutra można się zgłaszać do publiczności. Jest 8 wolnych miejsc. Oto karta zgłoszeniowa, którą należy wysłać na adres [email protected] (w temacie proszę wpisać PUBLICZNOŚĆ)

KARTA ZGŁOSZENIOWA (PUBLICZNOŚĆ)

NAZWA UŻYTKOWNIKA (FORUM): ...
DLACZEGO TO WŁAŚNIE TY MASZ BYĆ W PUBLICZNOŚCI I OCENIAĆ WYSTĘPY?
Odp: ...

[To właśnie odpowiedź na to pytanie będzie decydowała o tym, kto zostanie przyjęty do publiczności.]
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023