Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.03.2013, 18:01   #21
Muffshelbyna
 
Avatar Muffshelbyna
 
Zarejestrowany: 02.03.2013
Skąd: Bayview <3
Płeć: Kobieta
Postów: 575
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki muffinki :D

No to jeszcze raz podziękuję Wam za opinie Zapraszam na odcinek 3 .

Minęło kilka cichych dni w związku Raya i Chandy. Nasz koniarz wychodził codziennie do stadniny, gdzie prowadził lekcje. Spędzał czas z Mariselą i końmi. Ami stała się jego najlepszą przyjaciółką. Niekiedy Ray myślał, że zwierzę naprawdę go rozumie i dokładnie wie, co on przeżywa.




Za to od czasu ostatniej kłótni każdy dzień Chandy wyglądał podobnie. Wstawała po dziesiątej, jadła lody albo inne, nie nadające się na pożywne śniadanie rzeczy. Potem szła do łazienki i przez resztę dnia drzemała smutno na kanapie albo oglądała telewizję. Bardzo cierpiała w ostatnim czasie. Z jednej strony kochała swego chłopaka i chciała go przytulić, pocałować, ale z drugiej była na to zbyt dumna.



Pewnego dnia Ray jak zwykle wyszedł do pracy. Na początku zajął się czyszczeniem jednego z koni, gdy nagle podeszła do niego Brandie.
- Ray, chciałabym coś ci powiedzieć- zwróciła się do niego, gestykulując zamaszyście- czekam na ciebie w biurze.

http://img16.imageshack.us/img16/426...enshot9483.jpg

Szczerze powiedziawszy, Ray obawiał się nieco rozmowy z Brandie. Choć z drugiej strony w jego karierze na razie wszystko odbywało się pomyślnie - Marisela bardzo go chwaliła, on sam miał podejście do koni, a u swych uczniów jeździectwa wzbudzał sympatię. Mimo to dość niepewnie poszedł do biura.



Za biurkiem siedziała Brandie. Pisała coś w paru notatnikach, liczyła pieniądze. Lecz, gdy zobaczyła, że wszedł tu jej pracownik, odłożyła długopis i kazała chłopakowi usiąść na fotelu.
- Ray, chodzi o to, że ten twój okres próbny już minął. – powiedziała poważnie
- I co?- spytał chłopak, kręcąc się nerwowo na fotelu.
- Nie bój się!- zaśmiała się Brandie – Hahaha, widzę, że ciebie łatwo można przestraszyć, mięczaku, co nie? No, więc Marisela opowiadała mi o tobie. Możesz mi wierzyć lub nie, ale...- w tym momencie zawiesiła tajemniczo głos.
- Mogę wierzyć lub nie... i co?- powtórzył Ray. Rany, ta babka była na serio wkurzająca.
- Baardzo cię chwaliła!- dokończyła triumfalnie Brandie- dlatego też...

http://img43.imageshack.us/img43/175...enshot9490.jpg



- ... jesteś przyjęty do nas na stałe, gratuluję, piąteczka!
- Hurra!- Ray wrzasnął z radości. Przybił szefowej piątkę i zerwał się z krzesła.
- To niesamowite, tak bardzo się cieszę, dziekuję pani- powiedział z niejakim wzruszeniem. Radość wypełniała go po brzegi.
- Nie ma za co, jesteś bajerancki, Ray!- śmiała się przełożona- a tak w ogóle, mów do mnie na ty. Nie lubię oficjalnych zwrotów- wyjaśniła.
- Mhm, dobrze.
Po tej rozmowie chłopak wyszedł z pomieszczenia i przysiadł się do siedzącej na ławce Mariseli.

http://img46.imageshack.us/img46/545...enshot9492.jpg

- Hej, a co ty taki wesoły, co?- zaśmiała się blondynka.
- Zostałem na stałe przyjęty do tej pracy, a więc mam powody do radości, nie?- krzyknął z entuzjazmem.
- Wow, zostaniesz u nas?- Marisela szczerze się ucieszyła -To fantastycznie!
- Dzięki, że mnie poleciłaś Brandie- uśmiechnął się Ray.
- Nie ma za co, ja zawsze mówię szczerze i staram się dostrzec dobre rzeczy w nowych pracownikach, a jeszcze jak kogoś polubię to wiesz- mrugnęła do niego porozumiewawaczo.
- Bardzo mi miło z tego powodu.
- A wiesz, dobrze, że wreszcie się nieco rozchmurzyłeś...bo ostatnio byłeś jakiś taki, no... zmarnowany? Rozkojarzony? Co się działo?- Marisela odważyła się zadać to pytanie.



- Co się stało? Właściwie to nic, człowiek ma gorsze lub lepsze dni- odparł wymijająco. Nie wiadomo dlaczego, wstydził się opowiadać przyjaciółce o kłótniach z dziewczyną.
- Skoro dzisiaj jest ten lepszy, może wybierzemy się gdzieś po pracy, na jakąś konną przejażdżkę?- zaproponowała nieśmiało.



- Jasne- odparł- tylko nie bezpośrednio po pracy, chciałbym wrócić do domu, przekąsić coś i powiedzieć o wszystkim mojej dziewczynie.
- Okej, w takim razie przyjdź tak koło 18.00 do stadniny, weźmiemy konie i przejedziemy się.
- Dobra, to jesteśmy umówieni- Ray pożegnał się z przyjaciółką i udał się w drogę powrotną do domu.

Tymczasem Chanda postanowiła wyjść z domu i odbyć krótką drogę choćby do skrzynki na listy. Ku jej niezadowoleniu, właśnie przyszły rachunki, które trzeba było zapłacić. Natomiast na samym dnie leżała jakaś błyszcząca koperta.



Chanda wyjęła ją i podekscytowana przeczytała, kto taki mógł ją wysłać. Gdy już się dowiedziała, mina jej zrzedła, a sama ona wręcz nie chciała otworzyć listu. Przemogła się jednak i zaczęła czytać. Już po pierwszych paru przeczytanych linijkach ze złością rzuciła kartkę gdzieś w dal.



To tyle czy tylko mi się wydaje, czy ten odcinek wyszedł trochę przykrótki? A tak w ogóle, jak Wam się podobał?

Ostatnio edytowane przez Kędziorek : 19.05.2014 - 17:04
Muffshelbyna jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.03.2013, 18:28   #22
Słodki Pan Ciastek
 
Zarejestrowany: 12.11.2012
Wiek: 22
Płeć: Mężczyzna
Postów: 512
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Rodzinki muffinki :D

Jak zwykle bardzo się podobał

No to szykuje się spotkanie Raya z Marisellą. Oby Chanda nie widziała bo wybuchła by z zazdrości
Odcinek fajny mam nadzieję, że szybko dodasz kolejny

Czekam na next
Słodki Pan Ciastek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.03.2013, 18:38   #23
Mile
 
Avatar Mile
 
Zarejestrowany: 19.04.2012
Skąd: Papeete
Płeć: Kobieta
Postów: 618
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki muffinki :D

To chyba Chanda sie zawiodla, nie dostanie wymazonej pracy szkoda bo moze zosatwilaby Raya, ktory jak widze ma sznase na rozwoj) Ta jego szefowa jest rzeczywiscie dziwna, ale na szczescie dala mu prace.

Ray musi teraz pieknie podziekowac Mariselli

Czekam na nexcik
__________________
Mile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.03.2013, 19:49   #24
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Rodzinki muffinki :D

No, no.. Chanda czekała, czekała i się chyba debiutu nie doczeka.. Przynajmniej tak mi się zdaje sądząc po jej zachowaniu. Ehh.. Ona naprawdę nie pasuje do AP i do Raya. Kiedy gościu teraz do niej przyjdzie to pewnie znowu skończy się kłótnią..

Natomiast Ray i Marisela tworzyliby uroczą parę Oboje kochają konie i wolną przestrzeń, pragną założyć rodziny, powinni się zejść jak najszybciej. Może z tej wycieczki będzie coś więcej.. Jeśli Ray pokłóci się z Chandą to może być to dla niego dobre odreagowanie, a wtedy między nim a Mariselą wiele może się zdarzyć

czekam na więcej
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2013, 13:43   #25
Muffshelbyna
 
Avatar Muffshelbyna
 
Zarejestrowany: 02.03.2013
Skąd: Bayview <3
Płeć: Kobieta
Postów: 575
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki muffinki :D

Jak zwykle dziękuję Wam za Wasze odpowiedzi Zaczynamy, odcinek 4

Chanda siedziała przez jakiś czas na niewygodnym krześle w kuchni i myślała nad treścią listu. To, co zostało tam napisane, było wręcz bezczelne i oburzające. ,,Araceli? Teraz? Nie, nie, nie! Co ona sobie w ogóle wyobraża’’- myślała ze złością.

http://img4.imageshack.us/img4/3595/screenshot9514.jpg

Teraz potrzebujecie zapewne wyjaśnienia. Otóż, Araceli jest dziewiętnastoletnią siostrą Chandy. Mieszkały one razem, jeszcze z rodzicami w Riverwiew. Siostry bardzo często się kłóciły. Araceli była uparta, i gdy już raz sobie coś postanowiła, to zawsze dążyła do celu, bezwzględu na to, jaką trudność miało owe zadanie. Ponadto była flirciarą, która zawsze chciała odbić Chandzie jej chłopaków (mimo tego, że była młodsza i jakby się mogło wydawać- mniej doświadczona). Ale o tym później. Z pewnością niedługo się przekonacie, jaka jest młodsza siostrunia Chandy. Wróćmy do treści listu. Otóż ta bezczelna, niewychowana osóbka OZNAJMIŁA, iż przyjeżdża do swej siostry na najbliższy weekend. Taki obrót spraw zdecydowanie nie był po myśli Chandy. Nie wyobrażała ona sobie pobytu siostry tutaj, w tym domu. Zresztą, prawie w ogóle nie chciała jej widzieć. Ale cóż było zrobić. Z zaciętą miną porwała list i wyrzuciła go do kosza. Następnie poszła ubrać się i umalować do łazienki. Chciała gdzieś pójść i rozerwać się.



http://img831.imageshack.us/img831/1...enshot9518.jpg

W momencie, gdy skończyła się mizdrzyć, do domu wszedł Ray.
- Hej kochanie, mam wspaniałą wieść!- oznajmił rozentuzjazmowany.
- Taaa? Czyżby? Nie sądzę-odpowiedziała Chanda, unosząc lekko brwi do góry.
- Chanda, zostałem przyjęty na stałe do stadniny!
- Aha. No fajnie. Gratuluję. Teraz muszę iść- odpowiedziała Chanda, nawet nie patrząc na swego chłopaka.
- Chanda, kochanie, jeszcze jedno. Mam dla ciebie prezent- Ray spojrzał na nią z miłością.
- Co to znów ma być?- spytała znudzona rudowłosa.




http://img26.imageshack.us/img26/122...enshot9522.jpg

Potrząsnęła pakunkiem i oddała go chłopakowi.
- Jeśli sądzisz, że taki prezent wystarczy na przeprosiny, to się grubo mylisz- wyrzekła złowieszczo- a teraz idę.
- Chanda, ale...- Ray spojrzał tylko za nią smutnym wzrokiem. Wyszła.





- No ale, prezent! Czemu nie chcesz go przyjąć?- zawołał jeszcze. Doznał okropnego uczucia przykrości i odtrącenia. Zacisnął jednak zęby i poszedł przebrać się w coś wygodnego na konną przejażdżkę.



Przegryzł jeszcze swój tradycyjny obiad,czyli zupkę w proszku, i szybkim krokiem wyruszył z domu w kierunku stadniny. W końcu doszedł tam i zobaczył, że Marisela już siedzi na koniu- pięknym arabie Indygo.
- Siodłaj Ami, wsiadaj i jedziemy!- śmiała się do niego Mari.
- Jasne- odrzekł, wsiadając na konia.

http://img26.imageshack.us/img26/623...enshot9533.jpg

Wyruszyli. Jechali spokojnie, kłusem. Zaraz dotarli do parku, gdzie trwał akurat festiwal sezonowy.
- Jaki piękny park!- wykrzyknął Ray – niesamowity! Nigdy go jeszcze nie widziałem.
- Tak to jest, gdy się w ogóle nie zwiedza miasta- stwierdziła Marisela – chcesz zejść z konia i pochodzić trochę?
Ray tylko skinął głową. Po chwili razem z przyjaciółką spacerował.

http://img17.imageshack.us/img17/425...enshot9540.jpg



Przez jakiś czas chodzili, mogłoby się wydawać, że bez celu. W końcu Marisela zaproponowała, aby usiedli na ławce i pogadali trochę.
- Co u ciebie słychać? Jak się układa z Chandą?- spytała dziewczyna.
- Mari...- głos Raya załamał się nieco. Nie chciał nikomu zwierzać się ze swoich problemów, ale z drugiej strony potrzebował wsparcia .
- Nie jest ciekawie – wyznał po chwili.
- Tak? – przyjaciółka spojrzała na niego współczująco.
- Ostatnio pokłóciliśmy się o wydawanie kasy. Od tego czasu praktycznie w ogóle nie rozmawiamy – westchnął Ray.
- Czemu o kasę? – zdziwiła się przyjaciółka – Chanda jest zakupoholiczką, na co wydaje pieniądze?
- Chanda, można by rzec, jest uzależniona od luksusu. Jej rodzice byli jednymi z najbogatszych obywateli Riverwiew. Mieli dochody ze sprzedaży i uprawy ziem. Zagwarantowali Chandzie i Araceli, jej siostrze, duże, pięknie wystrojone pokoje, spory spadek, samochody i wiele innych rzeczy. – opowiadał brunet.
- I Chanda tak wszystko to zostawiła, dla ciebie? – Mariseli wybałuszyła oczy.
- Niezupełnie. Pokłóciła się ze swoimi rodzicami o jakieś dokumenty spadkowe. Powiedziała mi, że ma dosyć swej familii i chce się wyprowadzić. Miałem nieco oszczędności, zaproponowałem wprowadzkę tu. Ona się zgodziła. Powiedziała, że w tym mieście zrobi wielką karierę i będzie bogatsza od rodziców. Cóż, marzycielka... Gdy jej starzy się dowiedzieli, to zrobili jej wielką awanturę. Pokłócili się niemalże na śmierć i życie. Powiedzieli, że jeszcze będzie tu gryzła biedę. Jak wiesz, Chanda jest bardzo przekorna. Tą przeprowadzką chciała coś udowodnić rodzicom. Jednak nadal nie może się przyzwyczaić do trudnych warunków finansowych. Na samym początku chciała wrócić do River, ale jej rodzice się nie zgodzili. No, tego to się nie spodziewała.



http://img811.imageshack.us/img811/4...enshot9546.jpg

http://img43.imageshack.us/img43/643...enshot9545.jpg

Marisela siedziała jeszcze przez chwilę, osłupiała. Nie mogła się nadziwić głupocie Chandy. Nie skomentowała jednak tego. Na głos powiedziała:
- Jej też ciężko jest przestawić się z życia wystawnego na skromne. Może zrób jej jakąś niespodziankę? Zaproś ją na randkę, kup kwiaty, pójdźcie do restauracji. Praw jej komplementy, dbaj o nią. Jeśli chcesz z nią być, musisz się tą dziewczyną w ten sposób zaopiekować, taki typ człowieka.
- Myślisz, że to coś da? Ja ją kocham, wiem, nie pasujemy do siebie, ale ją kocham, naprawdę. Nie chcę jej stracić, ale widzę, że wina leży też i po jej części – Ray był bardzo smutny.
- Może, gdy szczerze porozmawiacie, wszystko się ułoży? – przyjaciółka dodawała otuchy chłopakowi.
- Dobra, dziękuję ci za radę, spróbuję tak zrobić, teraz wracajmy na konie, przejedziemy się jeszcze – rzucił Ray. Wsiedli na konie i pogalopowali.



Jeździli jeszcze chyba z godzinę, w końcu, zmęczeni, zaprowadzili konie do stadniny. Pożegnali się i rozeszli w swoje strony. Tymczasem Chanda, zła i rozdrażniona, pojechała do klubu. Gdy chciała odreagować złość, zawsze się brała za ćwiczenia lub taniec. Tak więc teraz wywijała po parkiecie. Jednocześnie jednak rozmyślała nad swym życiem, które w ostatnim czasie wyglądało nieciekawie. Przede wszystkim, kłótnie z Rayem sprawiały, że Chanda czuła się wyczerpana. Miała dosyć taniego domku na obrzeżach miasta. Do tego musiała tu jeszcze przyjechać Araceli... swoją drogą, skąd ona zna adres? Możliwe, że od rodziców, ale podaliby jej? Próbowała się uśmiechać...



http://img90.imageshack.us/img90/437...enshot9575.jpg

Tańcząc, ryża ubolewała jeszcze nad swoją niedoszłą karierą piosenkarki. Dlaczego ten mężczyzna z ,,KMM’’ nie dzwonił do niej? Przecież od spotkania minął już prawie tydzień... Smutna, poczuła, że w obecnym stanie pocieszyłaby ją tylko zmiana standardu życia. Ale nie miała przy sobie zbyt wiele forsy, a resztę zarekwirował Ray. Niepocieszona, poszła do jakiegoś ciuchlandu. Nakupiła parę błyszczących fatałaszków jak i też eleganckich, stonowanych ciuchów. Zadowolona z zakupów, wróciła do domu. Naturalnie, taksówką. Wydała na to ostatnie simoleony. Natychmiast wbiegła do domu i zaczęła przymierzać oraz przeglądać się w nowo zakupionych ubraniach.
Potem przebrała się w piżamę i poszła oglądać serial ,,S jak Simoleon’’. Nigdzie nie widziała Raya. Widocznie był w drugim pokoju.

http://img339.imageshack.us/img339/8...enshot9555.jpg

Z zainteresowaniem wpatrywała się w ekran telewizora i wczuwała się w rolę dwudziestoparoletniej karierowiczki Anne, która zerwała ze swym biednym jak mysz kościelna chłopakiem. Zajęła się podrywem wysoko postawionego biznesmena. ,, A może ja też powinnam rozstać się z Rayem? Kocham go, leż cóż z tego, nie jesteśmy ze sobą szczęśliwi. Chyba będę musiała poznać jakiegoś bogatego gościa i z nim spędzić resztę życia... przynajmniej opływałabym w dostatki i luksusy’’- rozmarzyła się. Po chwili wyłączyła telewizor i z powodu zmęczenia usnęła na kanapie.



Koniec I jak wrażenia? Jesteście ciekawi siostry Chandy? Czekam z niecierpliwością na Wasze komentarze.

Ostatnio edytowane przez Kędziorek : 19.05.2014 - 17:06
Muffshelbyna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2013, 14:16   #26
Słodki Pan Ciastek
 
Zarejestrowany: 12.11.2012
Wiek: 22
Płeć: Mężczyzna
Postów: 512
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Rodzinki muffinki :D

Chanda tak się pokłóciła z Rayem, że nawet nie przyjmuje prezentów.... Smutne

Ray spotkał się z Marisellą. To musi mu na razie wystarczyć do szczęścia. Teraz nie może liczyć na Chandę.

Chanda chce zerwać z Rayem NIE!!!

Czekam na next
Słodki Pan Ciastek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2013, 14:33   #27
Mile
 
Avatar Mile
 
Zarejestrowany: 19.04.2012
Skąd: Papeete
Płeć: Kobieta
Postów: 618
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki muffinki :D

A niech z nim zerwie i poszuka sobie bogatego goscia, ale ona jest pusta, jak napisala kiedys Kedziorkowa jak najmniejsza lalka matrioszki.
Coś mi sie nie chce wierzyc w ta jej milosc do Raya.

Raya mi szkoda troche, bo stara sie i stara, ale nic mu nie wychodzi, nawet prezentu od niego nie przyjela.

Dobrze, ze chociaz z Marisella milo spedzil czas

Dawaj nastepny.
__________________
Mile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2013, 14:40   #28
zły chipsik wrogar
 
Zarejestrowany: 10.12.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 173
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki muffinki :D

hmm..nawet nie zdąże przeczytać całego odcinka a już next...a o odcinku napisze coś później
zły chipsik wrogar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2013, 14:54   #29
M3Lcik
 
Avatar M3Lcik
 
Zarejestrowany: 19.11.2011
Skąd: zTęCzOwEjDoLiNy
Płeć: Kobieta
Postów: 287
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki muffinki :D

Bardzo mi się podoba. Zal mi Raya. Widać,ze to dobry chłopka i stara się dla Chandy. Szkoda,że ona jest zbyt dumna by się dla niego troszkę zmienić. Tak jak pisałam w poprzędnim komentarzu (który zniknął,chyba go kosmici porwali) widze Change u boku jakiegos dzianegob goscia. Nie est ona dla Raya...ale to twoja bajka
__________________
Relax, it's just the game!♛


MOJE SIMY

M3Lcik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2013, 15:01   #30
Muffshelbyna
 
Avatar Muffshelbyna
 
Zarejestrowany: 02.03.2013
Skąd: Bayview <3
Płeć: Kobieta
Postów: 575
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki muffinki :D

Dziękuję bardzo, że czytacie mój temat i komentujecie Postaram się jutro dodać kolejny odcinek, ale mam problemy z grą- robię parę fotek i mnie wywala ... -,- Marl.89 widzę nowa czytelniczka Cieszę się, że Ci się spodobało, mam nadzieję, że będziesz tu jeszcze zaglądać. mile18 i Słodki Pan Ciastek jak zwykle wierni czytelnicy, dziękuję
Muffshelbyna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023