Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.10.2011, 23:44   #21
xometr
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Lubię tłumaczyć coś kobietom jesteście takie "techniczne". A teraz konieć sarkazmu i jedziemy. Prosiłem o ustawienie suwaka na maksa i wyłaczenie opcji uzywania ustawien aplikacji 3d gdyż własnie wtedy karta pobiera ustawienia z gry a wbrew pozorom to nie zawsze oznacza to samo. Co do ustawień kolorów to niestety to nie ma nic do rzeczy. Myślałem również o wersji pixel shader może tu jest pies pogrzebany. Twoja wersja to 4.0 u mnie jest już w wersji 4.1 dlatego ja nie widzę lakierowanych koników. Przydałby się ktoś jeszcze u kogo występuje ten efekt aby podał konfigurację swojego kompa. Masz ostatnią wersję sterowników?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.10.2011, 09:25   #22
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Cytat:
Napisał xometr Zobacz post
Lubię tłumaczyć coś kobietom jesteście takie "techniczne".
No to akurat tutaj się pomyliłeś i to na całej linii. Przy moich kompach robię wszystko sama, od A do Z... I jakoś systemy, obydwa, mi działają, tak samo gry.

I napiszę to po raz trzeci, gdyby wszystkie konie się błyszczały, byłaby to wina mojej karty, ale, że tak nie jest, znaczy, że gra jest już tak napisana. Na screenach od twórców też tak jest. Jakoś wątpię, żeby EA świadomie wypuszczało do neta screeny gry z lichych kompów. Może po prostu pokaż screena jakiegoś konia, to Ci powiem, czy moim zdaniem wyglądają tak samo jak u mnie czy inaczej...

Dla porównania, tak wygląda moja, dorosła klacz. Jak widać, nie ma problemów z teksturą, nic się nie błyszczy...
http://i.imgur.com/xToHD.jpg
A to jest Dziki Koń. Jak widać, sierść mu połyskuje, jakby był zrobiony z porcelany.
http://img51.imageshack.us/img51/483/screenshotty.jpg
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.10.2011, 14:57   #23
Justyna0307
 
Avatar Justyna0307
 
Zarejestrowany: 08.06.2011
Skąd: G*****
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 187
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Anie już wiem u mnie dzikie konie też błyszczą! może to tak żeby były "inne" niż te domowe? nie mam pojęcia
__________________
Starość nie radość, młodość nie wieczność ale SIMY FOREVER!!!
Moja Rodzina Newton ma już 25 simów <3

a co robię poza graniem w The Sims 3? oto mój blog http://justynamakeup.blogspot.com/
Justyna0307 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.10.2011, 16:00   #24
Kity
 
Zarejestrowany: 25.12.2008
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 22
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Mój problem polega na tym,że gra bez przerwy mi się wyłącza. Pojawia się białe okno i po chwili wyskakuje komunikat o wysłaniu raportu. Wcześniej nigdy nie wyłączały mi się simsy. Dodam,że gram na małym oknie.
Przez ten błąd odechciewa mi się grania ;/
Kity jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.10.2011, 16:29   #25
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Cytat:
Napisał Justyna0307 Zobacz post
Anie już wiem u mnie dzikie konie też błyszczą! może to tak żeby były "inne" niż te domowe? nie mam pojęcia
Źrebaki też są błyszczące... Ciekawe, czy gdyby przygarnąć dzikiego konia, to przestałby błyszczeć... Pomyślałam właśnie o czymś. Może to celowe zagranie EA? Dali dzikim koniom gorszą grafikę, żeby nie męczyć kompa?

I chciałam jeszcze nadmienić, że wymieniłam stery grafiki na nowsze. Miałam wersję 275, a zmieniłam na 280, czyli za dużo to się nie zmieniło. Żeby mieć pewność, że gra to zauważy, skasowałam wszystkie pliki cache gry, oraz plik options.ini, żeby gra mogła sobie opcje zresetować. Nic to w grafice gry nie zmieniło, ani na lepsze, ani na gorsze. No ale przynajmniej mogłam potwierdzić hipotezę, że to nie jest wina sterowników.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.10.2011, 17:16   #26
xometr
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
Źrebaki też są błyszczące... Ciekawe, czy gdyby przygarnąć dzikiego konia, to przestałby błyszczeć... Pomyślałam właśnie o czymś. Może to celowe zagranie EA? Dali dzikim koniom gorszą grafikę, żeby nie męczyć kompa?

I chciałam jeszcze nadmienić, że wymieniłam stery grafiki na nowsze. Miałam wersję 275, a zmieniłam na 280, czyli za dużo to się nie zmieniło. Żeby mieć pewność, że gra to zauważy, skasowałam wszystkie pliki cache gry, oraz plik options.ini, żeby gra mogła sobie opcje zresetować. Nic to w grafice gry nie zmieniło, ani na lepsze, ani na gorsze. No ale przynajmniej mogłam potwierdzić hipotezę, że to nie jest wina sterowników.
Ehh według ciebie przesiadka ze sterowników 275 na 280 to niewielka zmiana, cóż przemilczę to. Co do pomysłu że dzikie konie mają słabszą grafikę bo są dzikie i robią za tło jest nietrafione gdyż taki manewr występowałby tylko na najniższych detalach poza parcelą mieszkalną. Ty masz ustawienia na maksa więc nie tędy droga. Oglądałem Twoje screeny i nadal w mojej grze w SV żaden koń nie błyszczy. Zresztą dawałem screeny jak dzikie konie śpią na środku drogi to możesz zobaczyć czy są lakierowane czy nie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.10.2011, 17:32   #27
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Było ciemno i z daleka, więc ciężko było coś dostrzec.


Obejrzyj te screeny
http://www.modthesims.info/showthrea...17#post3671117

Jak widać, koń, na którym jedzie ten facet, się nie błyszczy. Normalne, to jego koń. Ale niżej są zdjęcia dzikich koni. Te już połyskują\błyszczą, nazwij to jak chcesz. To nie są moje zdjęcia... Prawdopodobieństwo, że ktoś inny ma taki sam komp jak ja, jest niskie. A tak jest już u mnie, u tamtej osoby z mts i jeszcze u Justyny... Drażni mnie, gdy ktoś usiłuje mi wmówić, że mam coś nie tak z kompem, skoro wszystko mi działa... Tak naprawdę, to takie rewolucje mam tylko w Simsach, a to nie jest jedyna gra, w jaką gram... Nowe gry śmigają mi na maksymalnych ustawieniach i jest OK

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 20.10.2011 - 17:53
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.10.2011, 18:19   #28
xometr
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Nic Ci nie wmawiam. Wierzę w to że pojawiają się u ciebie lakierowane konie. A prawdopodobieństwo że ktos ma taką samą karte graficzną jak ty jest akurat dość spore. To że odpalasz na niej gry w full detalach także nie dziwi bo jest to jeszcze w miare dobra karta. Jedynym jej minusem jest 512 mb ram a jak wiadomo świat gry w the sims 3 jest reenderowany w czasie rzeczywistym. Nie twierdzę że z Twoim kompem jest coś nie tak, poza tym efekt lakieru to nie przezroczyste konie więc po co robić całą aferę zwłaszcza że nawet nie posiadasz gry tylko caly czas męczysz to demo.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.10.2011, 19:53   #29
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
Moja karta to Radeon 9800 XT, czyli w pewnym sensie takie minimum jeśli chodzi o simy, ale dzięki za podpowiedź, jutro zaktualizuję sterowniki i dam znać, czy pomogło.
Niestety zmiana sterowników na nowsze nic nie pomogła. Ustawienia grafiki mam na maxa, a futerko nadal prześwituje.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.10.2011, 21:59   #30
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

ale tak Wam te konie przeszkadzaja strasznie tzn ich siersc ? nie mozna sobie wyobrazac ze lśniaca jest poprostu ?;p mnie w grze tak niektore tekstury wkurzaja ze.. ale co zrobic
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023