Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.05.2007, 22:53   #11
laureatka12
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Sekrety Tajnego Stowarzyszenia

No to ja się rozpiszę ;p
Rekrutacja:Trzeba zaprzyjaźnić się z trzema simami/simkami ubranymi w czarny garnitur z nadrukiem lamy.Trzeba byc z nimi przyjaciółmi.



Sposób przyjęcia do TS:ok.23 przyjeżdża limuzyna.Z niej wychodzi sim/simka,wrzeszczy na sima,kuje go w kajdanki i wsadza go do limuzyny.
Potem jadą do siedziby Tajnego Stowarzyszenia,gdzie sim dostaje stylowy garniturek i zostaje przyjęty do TS.



Siedziba TS:W niej mozna korzystać z nagród aspiracji/pracy.Siedzibę na początku tworzenia akademi/uniwersytetu (swojego) można wybrać bądź stworzyć(przy pomocy kodu changeLotZoning secretsociety ).

Nowe interakcje:

Tajny uścisk dłoni:Trzeba kliknąć na innym simie w baw się ---> tajny uścisk dłoni.UWAGA : Pojawia się przy każdym innym simie,lecz jeśli nie nalezy on do TS to może się obrazić.



"Popraw" oceny : Należy kliknąc w komputer--->uczelnia---> "poprawiaj" oceny .To chyba najlepsza opcja.Dzięki niej "poprawiamy"sobie stopnie.Polega to na włamywaniu się do szkolnej bazy ocen.Gdy klikniemy w tę opcję to wyskoczy nam okienko gdzie będzie pisać jaki jest stopień zagrożenia przyjechania policji oraz ile alarmów zostało włączonych.Dlatego trzeba co jakiś czas wylogowywać się(kliknąc w ikonkę w lewym górynym rogu ekranu,wtedy sim zakończy to co robi)i próbować ponownie.UWAGA:jeżeli sim ma zły humor lub zbyt mało punktów logiki,bądź po prostu zagapiliśmy się to może przyjechać policja,okrzyczeć sima,nałożyć karę w wysokości 450 $,skonfiskować komputer oraz simowi odbierze całą premię do oceny jaką sobie "dołożył" w TEJ sesji.Opcja ta jest dostępna na każdym komputerze tzn.nie tylko tym w siedzibie TS lecz także tym np. w akademiku.



Stylowy mundurek: Po tym jak sim dołączy do TS otrzyma go.Od tego czasu jeżeli będzie cały czas chciał w nim chodzić musi kliknąc w szafę --->zaprojektuj ubranie ---->ubranie codzienne ---->kostiumy(cało częściowe,sukienki itp.) i wybrać garniturek.



Dojazd do TS: Od momentu dostania się do TS twój sim będzie mógł do niego przyjeżdzać kiedy tylko będzie chcieć.Wystarczy że zadzwoni po transport i wybierze do Siedziby Tajnego Stowarzyszenia.



TS-Tajne Stowarzyszenie

No to chyba wszystkie Sekrety Tajnego Stowarzyszenia już znacie
Mam nadzieję że komuś się to przyda

Ostatnio edytowane przez laureatka12 : 05.05.2007 - 23:23
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.05.2007, 08:41   #12
Sandy
 
Avatar Sandy
 
Zarejestrowany: 30.01.2007
Skąd: Βιέννη
Płeć: Kobieta
Postów: 576
Reputacja: 12
Domyślnie

JEJQ, dziękuję. To mi się napewno przyda. Kiedyś jak moja simka poprawiała oceny przyjechała policja, bo ja nie wiedziałam jak temu zapobiedz Ale teraz już wiem. Wielkie dzięki
Sandy jest offline  
stare 06.05.2007, 18:25   #13
Anu$Qa
Guest
 
Postów: n/a
Question

hmm... =D czyli jak tam pojade... to jak moge z tamtad wrocic ? musze tam zostac do konca czy... jakos moge sie z tamtad wydosac ?
 
stare 06.05.2007, 19:25   #14
laureatka12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Możesz limuzyną wrócić :>
 
stare 14.05.2007, 08:37   #15
Sandy
 
Avatar Sandy
 
Zarejestrowany: 30.01.2007
Skąd: Βιέννη
Płeć: Kobieta
Postów: 576
Reputacja: 12
Domyślnie

Cytat:
Napisał laureatka12
Możesz limuzyną wrócić :>
Tak. Klikasz na telefon i wybierasz opcję. Proste prawda?
__________________
Tragedy is when I cut my finger. Comedy is when you walk into an open sewer and die.
- Mel Brooks
Sandy jest offline  
stare 15.05.2007, 06:55   #16
szejku
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie pomocy!!!!

Zacznę od tego....że instalowałem już niejedną gierkę, grałem w niejedna gierkę. Historia wygląda następująco: Dziewczyna poprosiła mnie o zainstalowanie dodatku : na studiach, który ściągnąła z neta i ... taki sam dodatek prędzej miała już na płycie. w czym rzecz? otóż...instaluję gierkę(gra nieorygyinalna) sims2 - odpalam..działa. ok..instaluję dodatek na studiach....i zainstalowałem..ale przy włączeniu gry pojawia się komunikat typowy, gdy gra żąda cracka(włóż płytę itp.). na cd 1 dodatku jest crack...ale... cd1 trzeba zrobić obraz deamonem albo innym programem, w obrazie w plikach jest folder crack, a w tym folderze 2 pliki- jeden mdf, czyli też obraz. Robię do tego obraz- i pojawiają się pliki takie, jak ma zwykła gierka- autorun, uninstall, itp. i jest tam też tSbin, Csbin. pytanie- co z tym mam zrobić? bo wychodzi na to, że crackiem jest nie jeden plik(zwykle powyżej 1mb taki sam jak ikonka gry)który trzeba wklić w odpowidnie miejsce,tylko obraz iluś tam plików. jak zainstalować dodatek na studiach jeżeli ktoś instalował ten dodatek albo wie jak to zrobić(może rozwiązanie tego jest banalne, tylk o tym ne wiem) proszę o pomoc! to jest mój numer gg jakby coś..6328980. z góry dziękuję!
 
stare 16.02.2009, 18:46   #17
aneta_zyleta
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Tajne stowarzyszenie

dzięki za to tajny uścisk dłoni pojawiało mi się to czasem i simy sie tylko kłociły bez głosu nie wiedziałam że to od tego i że trzeba kliknac na kogos z TS
 
stare 13.03.2009, 13:46   #18
domi0
Guest
 
Postów: n/a
Idea Odp: Tajne stowarzyszenie

Cytat:
Napisał .error Zobacz post
Musisz się zaprzyjaźnić z trzema takimi. Wtedy w nocy przyjedzie po ciebie czarna limuzyna, a z niej wyjdzie facet/facetka, opieprzy sima, a później zakuje go w kajdanki i wrzuci do limuzyny. I wtedy pojedziesz do tajnego stowarzyszenia... Później będziesz tam mógł jeździć za pomocą opcji na telefonie...
A gdzie można znaleźć tych gości? :*
 
stare 13.03.2009, 14:44   #19
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Tajne stowarzyszenie

Na parcelach publicznych w otoczeniu studenckim.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 17.03.2009, 23:30   #20
rocktechnika
 
Avatar rocktechnika
 
Zarejestrowany: 01.12.2008
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 205
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Tajne stowarzyszenie

Ha, troszkę skołowana jestem.
Miałam rodzeństwo w jednym akademiku. Jeden z braci (akurat kosmita) poznał inną moją Simkę, zamieszkali razem we własnym domku studenckim, zaręczyli się. I ten oto Student jako jedyny (jak do tej pory) miał możliwość "poprawiania ocen" poprzez komputer mimo że nigdy nie rozmawiał nawet z kimś z TS :o Dodatkowo co któryś Sim ma "tajny uścisk dłoni", choć nigdy nie dawało to pozytywnych rezultatów
Ale z tym poprawianiem ocen, to chyba jakiś błąd gry był... Jak myślicie?
rocktechnika jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023