Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.04.2008, 18:30   #41
..::lOvE::..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowa Simowa Telewizja! - Pytania

A gdyby ktoś nagle zrezygnował ? Co w tedy dzieje się z godziną poświęconą na ten serial ? I czy grozi to jakimś wyrzuceniem ,ze stacji ?

Ostatnio edytowane przez ..::lOvE::.. : 22.04.2008 - 18:31 Powód: literówka.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.04.2008, 18:40   #42
19OlusiaSims92
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowa Simowa Telewizja! - Pytania

Aha. Sory że tak pytam ale nie mogę sie doczekać. A to już za tydzień i jeden dzień! Czy będzie jakiś program - chodzi mi oto, że np: mój film będzie emitowany o godz 12.00 czyjś tam o 13.00. Będzie takie coś? A istotne mnie męczy pytanie! Czy autor jednego serialu może zrobić drugi serial i go wrzucić na waszą ramówkę?

EDIT: A czy będą jakieś kategorie produkcji? np: filmy, seriale, reklamówki, pokazy mody, teledyski? I jeszcze jedno. Mój kuzynek jest anglikiem i też ma simsy i też nagrywa filmy a nie zna polskiego. Czy zrobicie jakąś specjalną kategorię na produkcję zagraniczne i czy zrobicie jakieś wersję językowe dla TVS?

Ostatnio edytowane przez 19OlusiaSims92 : 22.04.2008 - 18:54
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.04.2008, 13:36   #43
juice
 
Avatar juice
 
Zarejestrowany: 03.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 752
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Nowa Simowa Telewizja! - Pytania

Mozna dawać filmy pełnometrażowe i robić je we dwójkę? ;D
juice jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.04.2008, 14:12   #44
P_aula
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowa Simowa Telewizja! - Pytania

Cytat:
Napisał ..::lOvE::..
A gdyby ktoś nagle zrezygnował ? Co w tedy dzieje się z godziną poświęconą na ten serial ? I czy grozi to jakimś wyrzuceniem ,ze stacji ?
Autor filmu/serialu/teledysku równocześnie z umieszczeniem go w dziale z naborem do TVS wyraża zgodę na jego publikację w TVS. Nie może dojść do sytuacji, w której autor danego filmu po ustaleniu ramówki nagle rezygnuje z emisji filmu. Myślę, że do takich przypadków raczej nie dojdzie :-).

Cytat:
Napisał 19OlusiaSims92
Czy będzie jakiś program - chodzi mi oto, że np: mój film będzie emitowany o godz 12.00 czyjś tam o 13.00. Będzie takie coś?
Ojj, raczej nie ma na to szans! Zaczynamy praktycznie od zera, z pewnością Użytkownicy nie zgłoszą tak dużej ilości filmów, żebyśmy mogli pozwolić sobie na emisję kilku produkcji dziennie! ;-) Druga rzecz to to, że większość filmowców zgłosiła już swoje filmy do innej TV (tam nabór był zdecydowanie szybciej), a jak wiecie nie możecie zgłaszać produkcji, które były bądź w niedługim czasie będą emitowane w innych TV (nie dotyczy teledysków).

Jednocześnie mam nadzieję, że za jakiś czas dojdziemy do poziomu nadawania do kilku filmów dziennie ;-).

Cytat:
Napisał 19OlusiaSims92
Czy autor jednego serialu może zrobić drugi serial i go wrzucić na waszą ramówkę?
Jak najbardziej tak!

Cytat:
Napisał 19OlusiaSims92
A czy będą jakieś kategorie produkcji? np: filmy, seriale, reklamówki, pokazy mody, teledyski?
Oczywiście :-). Oprócz Waszych produkcji, pojawi się także kilka naszych serwisowych, m.in. jeden stały cotygodniowy program.

Cytat:
Napisał 19OlusiaSims92
Mój kuzynek jest anglikiem i też ma simsy i też nagrywa filmy a nie zna polskiego. Czy zrobicie jakąś specjalną kategorię na produkcję zagraniczne i czy zrobicie jakieś wersję językowe dla TVS?
Sprawa wygląda tak, że aby emitować filmy zarówno z Polski jak i zza granicy, musimy mieć zezwolenie ich autorów ;-). Na razie planujemy publikację produkcji polskich filmowców. Może za jakiś czas o tym pomyślimy :-).

Cytat:
Napisał Númenessä
Mozna dawać filmy pełnometrażowe i robić je we dwójkę? ;D
Jasne, że tak!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.04.2008, 18:10   #45
19OlusiaSims92
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowa Simowa Telewizja! - Pytania

Kolejne pytanie
Czy jak będzie gotowa ramówka to jak np: kilknę na odcinek czyjegoś serialu to wtedy wyświetli się ekran na stronie TVS czy zrobicie link do YouTube?
A czy wiecie w jakim programie sie robi loga TV?
I jeżeli ja robię serial z odcinkami to co ile czasu muszę wstawiać kolejne odcinki i czy za "zaniedbanie" filmu będą jakieś "kary" np: zbananowanie na forum albo wyrzucenie z TV? xP
Acha i czy zrobicie coś w rodzaju "Film wieczoru" albo "Film dnia" albo jakieś cykle jak w TVN?

EDIT: Ale dlaczego nie przyjmujecie filmów z innych TV? Ja wiem że to bez sensu ale weźcie np: film Jamesa Camerona "Titanic" raz był emitowany na Polsacie a chyba w 2004 leciał na TVP1

Ostatnio edytowane przez 19OlusiaSims92 : 23.04.2008 - 18:15
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.04.2008, 05:57   #46
..::lOvE::..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowa Simowa Telewizja! - Pytania

Nabór jest do 30 kwietnia , więc muszę się zastanowić , bardzo mnie korci , ale byłaby to moja pierwsza poważniejsza produkcja.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.04.2008, 13:18   #47
krystek2165
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowa Simowa Telewizja! - Pytania

Ja zacznę robić produkcję dopiero od następnego tygodnia prawdopodobnie, bo mój brat do szkoły wyjeżdża na weekend. Jeśli nie będzie reinstalu systemu to dam jakiś zwiastun mojego nowego serialu lub teledyski, ewentualnie dam coś jak SimWiadomości.

Co do tych SimWiadomości: Można robić coś takiego?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.04.2008, 15:11   #48
Nesta
 
Avatar Nesta
 
Zarejestrowany: 10.11.2007
Skąd: Skąd:
Płeć: Kobieta
Postów: 90
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nowa Simowa Telewizja! - Pytania

Czy można zgłosić videostory które ukazało się tutaj?
I, jeżeli już wiadomo, jakie będą kategorie produkcji? Czy np. zwykły user może robić simowe wiadomości, i tak dalej...
Nesta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.04.2008, 16:39   #49
P_aula
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowa Simowa Telewizja! - Pytania

Cytat:
Napisał 19OlusiaSims92
Kolejne pytanie
Czy jak będzie gotowa ramówka to jak np: kliknę na odcinek czyjegoś serialu to wtedy wyświetli się ekran na stronie TVS czy zrobicie link do YouTube?
Wszystkie produkcje wyświetlane będą na stronie ;-).

Cytat:
Napisał 19OlusiaSims92
A czy wiecie w jakim programie sie robi loga TV?
Oczywiście, że wiemy!

Cytat:
Napisał 19OlusiaSims92
I jeżeli ja robię serial z odcinkami to co ile czasu muszę wstawiać kolejne odcinki (...) ?
Wszystko będzie zależało od ilości produkcji oraz od samej ramówki . Szczegóły ustalać będziemy już po 30 kwietnia.

Cytat:
Napisał 19OlusiaSims92
Czy za "zaniedbanie" filmu będą jakieś "kary" np: zbananowanie na forum albo wyrzucenie z TV?
Nie będziemy nikogo zmuszać ani "poganiać" do tego, żeby szybciej kręcił filmy, kolejne odcinki etc. Nie na tym rzecz polega. Jeśli ktoś zaprzestanie produkcji jakiegoś serialu, po prostu gorąco podziękujemy tej osobie za współpracę ;-).

Banów na forum za to nie będzie

Cytat:
Napisał 19OlusiaSims92
Acha i czy zrobicie coś w rodzaju "Film wieczoru" albo "Film dnia" albo jakieś cykle jak w TVN?
Oczywiście planujemy coś takiego ;-). Szczegóły po 30 kwietnia :-).

Cytat:
Napisał ..::lOvE::..
Nabór jest do 30 kwietnia , więc muszę się zastanowić , bardzo mnie korci , ale byłaby to moja pierwsza poważniejsza produkcja.
Nic nie stoi na przeszkodzie za tym, aby spróbować! :smirk:

Cytat:
Napisał krystek2165
Co do tych SimWiadomości: Można robić coś takiego?
Jak najbardziej!

Cytat:
Napisał Lily
Czy można zgłosić videostory które ukazało się tutaj?
Tutaj, czyli gdzie? ;-) Jeśli na forum, oczywiście tak . Jeśli w innej stacji, niestety nie ;-).

Cytat:
Napisał Lily
I, jeżeli już wiadomo, jakie będą kategorie produkcji? Czy np. zwykły user może robić simowe wiadomości, i tak dalej...
Szczegóły na temat kategorii filmów etc. opublikujemy już po 30 kwietnia. Oczywiście, możecie tworzyć właściwie wszelkie produkcje - filmy, seriale, teledyski, wiadomości, programy rozrywkowe etc.! :-) Wybór jest naprawdę bardzo duży!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.04.2008, 18:08   #50
19OlusiaSims92
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowa Simowa Telewizja! - Pytania

A możecie mi powiedzieć co to za program do tworzenia loga. Plissska. I skąd go można ściągnąć, oki?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023