Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.11.2011, 19:14   #1431
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

@dzieki wielkie, staram sie by simy byly w miare ladne, bo szczerze jestem bardzo wybredna ogolnie mam z 3 meskie oraz 3 damskie "szkielety" czyli gotowych simow i lekko je przerabiam na taki wyglad na jaki mam ochote koniec koncow jak zauwazycie dokladniej simy sa prawie takie same, tylko troszeczke sie roznia - dla podpowiedzi robie simow w wieku doroslym, nie mlodym doroslym, gdyz pozniej sie "znieksztalcaja" gdy wchodza w wiek dorosly, a dzieci nie zmieniam wygladu majac nadzieje, ze urodza sie w miare ladne xD chociaz niekiedy...maja nos szerokosci 2 cm albo usta jak malpa O.o wtedy nrass i poprawiam "od wieku doroslego" i ich odmladzam

Dla ciekawosci - Kaori stworzylam na szkielecie Hikari Tanaki, a Stevena - Kai'a Tanaka

btw pojawi sie nowy sim.... zrobiony wedlug kolejnego szkieletu mojego starego sima <ja all moje simy zapisuje w wieku ml.doroslym>

Ostatnio edytowane przez eyvee : 30.11.2011 - 19:16
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.12.2011, 14:17   #1432
M3Lcik
 
Avatar M3Lcik
 
Zarejestrowany: 19.11.2011
Skąd: zTęCzOwEjDoLiNy
Płeć: Kobieta
Postów: 287
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Piątek z pietnaście 20.00 byłem już u prgou drzwi Honey. Zza sciany slyszałem sączący się głos wokalistki country. Brrr...nie lubie takiej muzyki,no ale to nie ja wyprawiam impreze.
Drzwi otworzyła mi gospodyni w....seksi wdzianku! I nagle mnie olśniło. Prócz mnie nie było żadnych innych gosci.
-Witaj Steve złotko.Chyba ci nie przeszkadza,że wyprawiłam mały bankiecin sam na sam...
Przeszkadza? Oczywiście,że nie! W sumie byłem sam z Osobistością. Czy mozna chcieć czegoś więcej??



Zeby nie wyjsc na tępaka zaczołęm prawić Honey komplementy.

Śmiała się jak nastolatka i zaproponowała drinka. Po kilku głębszych zaciągneła mnie do jacuzi a potem na góre do sypialni w celu "przetestowania mojego węża pożarowego"....testowalismy się tak aż do białego rana i omało co nie spóżniłem się do pracy.











W ciągu kolejnych dni odwiedzałem ją bardzo często i w czasie pracy i po pracy. Za każdym razem czas z nią spędzony upływał baaardzo przyjemnie.





Niestety moje zauroczenie słodką Honey nie mogło oczywiście trwac wiecznie. Któregoś popołudnia gdy akurat miałem wolne wybrałem się na głępszego do "Wodopoju".Darowałem sobie spotkanie z Honey.Chciałem wreszcie pogadać z kumplami.Ile to przecież można baraszkowac w łóżku,a z Honey w sumie nic innego nie robilismy.
Gdy dochodziłem do baru zauwazyłem ją w objęciach niejakiego J.J-innej osobistości z AP. Gdy teraz sobie przypomne jak się zachowałem to aż mi samemu głupio,że zachowałem się jak dzieciak. Jednak wtedy aż się zagotowałem.Podeszłem do nich,szarpnołem ją za ramie i wygarnołem co sobie o niej myśle. Jeżeli myslałem,że zacznie mnie przepraszać,tłumaczyc się czy coś no to grubo sie myliłem. Zasmiałą mi się w twarz i zaczeła ostro ochrzaniać.
-Co ty sobie myślałeś,że założymy rodzinę? Będę ci gotowała i prała? Steve czy ty nie skumałeś,że to tylko romansik? Jakbyśmy wyglądali,ja gwiazda a ty...strażak. Jesteś śmieszny.
Miała racje.Jestem smieszny,i wtedy to do mnie boleśnie dotarło. Co ja właściwie sobie wyobrażałem,że naprawde ze chce ze mną być? Porażka na całej lini...






__________________
Relax, it's just the game!♛


MOJE SIMY

M3Lcik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.12.2011, 16:55   #1433
inseparable
 
Avatar inseparable
 
Zarejestrowany: 29.11.2011
Skąd: Bel Air, LA / Wroclove.
Płeć: Kobieta
Postów: 366
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

@Marl.89 - nie wiem, bo może to tylko ja tak mam i nie obraź się ale te zdjęcia mnie po prostu przerastają... psują mi cały plastusiowy, simowy urok ;d ale nie bierz tego do siebie, ja jestem nienormalne, jestem ufo i wgl

@eyvee - a weź mi nie opowiadaj tu jakichś magicznych historyjek, bo ja mam problemy z packgakesami a ty mi tu o jakich magiach opowiadasz jeszcze się nakręce na to i... to się dobrze nie skończy xd

a wracając do temetu...

RODZINA EVERHARD

przepraszam, że to wszystko tak pobieżnie ale to wszystko się działo jakoś zaraz po premierze zwierzaków (to była moja rodzinka ''testowa'' na konie, ale jakoś ją polubiłam... xd) i wtedy jakoś nie skupiałam się zbytnio na screenach

Natalie postanowiła zaźrebić Diverse, żeby się takie fajowe geny nie zmarnowały


W tym czasie sama postanowiła rozwijać swoje życie towarzyskie Oto poznany w mieście eee... Thomas chyba




A jakże inaczej mogłoby się to skończyć ?



Natalie w ciąży ^^ (a z tyłu jej żółw Tofik, którego znalazła nad jeziorem)


Nadeszły dni porodów. Diverse urodziła małego, suodziutkiego ogierka o imieniu Dival...


... a Natalie córeczkę Rosalyn <3 (przepraszam @Justyna, ale jestem zakochana w tym imieniu )


Oczywiście następnego dnia były urodziny (nie jestem w stanie zdzierżyć za długo noworodków ;/)


I oto Rose w wieku małego dziecka . Jezus Maria, ona jest taaaaka SUODKA ;*


''Przecież nie będziesz wiecznie sikać do pampersa, bo zbankrutuje! xd''


eee... wykręt dłoni?


hahahahahhahaha!


''Uciekajcie póki możecie!'' - Księżna w akcji xd



+ BONUS
''Wessana przez poduszkę''


cdn. może wreszcie się coś ciekawszego wydarzy xd
inseparable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.12.2011, 17:15   #1434
M3Lcik
 
Avatar M3Lcik
 
Zarejestrowany: 19.11.2011
Skąd: zTęCzOwEjDoLiNy
Płeć: Kobieta
Postów: 287
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Milkie_wey-ale spoko,nie kazdemu musi sie podobac. Tylko wytłumacz co ci sie nie podoba? Historyjka? Bo nie kumam tego plastusiowego urku Simsów
__________________
Relax, it's just the game!♛


MOJE SIMY

M3Lcik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.12.2011, 17:45   #1435
inseparable
 
Avatar inseparable
 
Zarejestrowany: 29.11.2011
Skąd: Bel Air, LA / Wroclove.
Płeć: Kobieta
Postów: 366
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

@Marl.89 - ogólnie grafika
inseparable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.12.2011, 18:05   #1436
Justyna0307
 
Avatar Justyna0307
 
Zarejestrowany: 08.06.2011
Skąd: G*****
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 187
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

milkie_way15 cieszę się że imię się podoba

eyvee super kurcze wiedziałam że będzie coś między Amelią i Tomoyą

Marl.89 jakie to życiowe ah te kobiety

anie ja uwielbiam twoją obrazkową rodzinkę moja tak samo przedstawiona jest

wszyscy oczywiście macie super historie ale nie komentuje każdej bo tu taki ruch że nie nadążam a jeszcze sama chce pograć a czasu nie mam
__________________
Starość nie radość, młodość nie wieczność ale SIMY FOREVER!!!
Moja Rodzina Newton ma już 25 simów <3

a co robię poza graniem w The Sims 3? oto mój blog http://justynamakeup.blogspot.com/

Ostatnio edytowane przez Justyna0307 : 02.12.2011 - 08:23
Justyna0307 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.12.2011, 07:37   #1437
M3Lcik
 
Avatar M3Lcik
 
Zarejestrowany: 19.11.2011
Skąd: zTęCzOwEjDoLiNy
Płeć: Kobieta
Postów: 287
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

milkie_way15- własnie ta plastusiowa grafika juz mnie nudzi,wiec sobie wyostrzam zdjecia w programie
Justyna0307-he he lubi jak coś się dzieje w zyciu moich Simów bo wydaje mi się wtedy ono prawdziwsze. Nie lubie takiej monotonii typu :rodzi się,chodzi do szkoły,bierze slub,ma dzieci,umiera...lubie troche namieszać,a w zyciu Steve'go jeszcze nie raz namieszam



Edit: Kilka zdjęć Steve'go z Best'em bo przez te romanse zaniedbuje psa

















Best i jego nieletnia koleżanka Baba Marsall

__________________
Relax, it's just the game!♛


MOJE SIMY


Ostatnio edytowane przez M3Lcik : 02.12.2011 - 10:22
M3Lcik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.12.2011, 10:15   #1438
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Rodzina Ćwir z Sunset Valley


Wszyscy macie świetne rodziny! Temat rozwija się w tak oszałamiającym tempie, że nie sposób nadążyć za wszystkimi postami, jeśli się nie przegląda go na bieżąco...

Mała Renata...


Mariusz po tanim prysznicu... Jaka też zimna ta woda!

Melmanem trzeba się zajmować, Mariusz lubi tego urwisa. Gdy Melman podrośnie, trzeba go będzie podrzucić jakimś sąsiadom, lub oddać do adopcji... Nie mamy miejsca na trzy zebry...


Bartosz jest coraz lepszy w grze na pianinie, ma już publiczność, swojego ojca, Mariusza...

Lassie ma nowe legowisko. Psisko wkrótce się zestarzeje i będzie musiała wygrzewać stare kości w domu....

Bartosz i Tito jadą do stadniny...


Bardzo lubię tą przeszkodę. Czy Was też denerwują te znaczki od pogłębiania cech zwierzaka, nad jego głową? Ciężko zrobić zdjęcie, tak by głowa Sima nie tonęła w tym znaczku.

Trening obejmuje też bieganie...

Jakiż słodki przytulas....

Nie wiedzieć czemu, Bartosz do szkoły pojechał skuterkiem, zamiast autobusem...

Zebry w komplecie, fajne mam stadko, co nie?

Widok z dachu rezydencji Ćwirów, jest po prostu... imponujący!
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.12.2011, 12:45   #1439
Justyna0307
 
Avatar Justyna0307
 
Zarejestrowany: 08.06.2011
Skąd: G*****
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 187
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Anie skąd to legowisko dla Lessie?
__________________
Starość nie radość, młodość nie wieczność ale SIMY FOREVER!!!
Moja Rodzina Newton ma już 25 simów <3

a co robię poza graniem w The Sims 3? oto mój blog http://justynamakeup.blogspot.com/
Justyna0307 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.12.2011, 12:47   #1440
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Dałam linka w słowie "Legowisko", przy tym zdjęciu...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023