Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.04.2012, 20:07   #2331
Stephenowa
 
Avatar Stephenowa
 
Zarejestrowany: 03.01.2011
Skąd: Castle Rock
Płeć: Kobieta
Postów: 568
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

[QUOTE=milkie_way15;1521893.. ale nwm czy pamiętacie, kiedyś, tak ponad 100 stron temu, była taka historia, że dziecko miało morelowe włosy
[/QUOTE]

To była moja rodzinka! A mały był synem Steve Rea i Shina jakiegośtam. Słodko,że ktoś pamięta te starocie.

Uwielbiam Wasze rodziny i mimo że sama nie dodaję ( ze względu na to, że ta gra mnie irytuje ostatnimi czasy), to codziennie czytam co tam u Waszych simów. Wszyscy są śliczni, wampiry są fajne, dzieci urocze a zwierzęta zabawne. Cóż więcej rzec?
A żeby moderatorzy mnie nie zjedli, to dodaję 3 zdjęcia (zrobione jak ostatnio grałam, zanim gra mnie do pulpitu wywaliła. </3).

Serafima nadal szkoliła swój wokal.. (Czy ja mam jakiegoś buga, skoro ona nie ma jeszcze ani jednego skilla umiejętności wokalnych, czy takie po prostu nie istnieją a ja sobie coś ubzdurałam? ;o)

W chwilach wytchnienia, gdy nie śpiewała grała sobie w piwniczny bilard..

Lub całowała się z chłopakiem.


Dziękuję, dobranoc.
__________________
Just you and I.
Stephenowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.04.2012, 20:08   #2332
Stephenowa
 
Avatar Stephenowa
 
Zarejestrowany: 03.01.2011
Skąd: Castle Rock
Płeć: Kobieta
Postów: 568
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Cytat:
Napisał milkie_way15 Zobacz post
.. ale nwm czy pamiętacie, kiedyś, tak ponad 100 stron temu, była taka historia, że dziecko miało morelowe włosy
To była moja rodzinka! A mały był synem Steve Rea i Shina jakiegośtam. Słodko,że ktoś pamięta te starocie.

Uwielbiam Wasze rodziny i mimo że sama nie dodaję ( ze względu na to, że ta gra mnie irytuje ostatnimi czasy), to codziennie czytam co tam u Waszych simów. Wszyscy są śliczni, wampiry są fajne, dzieci urocze a zwierzęta zabawne. Cóż więcej rzec?
A żeby moderatorzy mnie nie zjedli, to dodaję 3 zdjęcia (zrobione jak ostatnio grałam, zanim gra mnie do pulpitu wywaliła. </3).

Serafima nadal szkoliła swój wokal.. (Czy ja mam jakiegoś buga, skoro ona nie ma jeszcze ani jednego skilla umiejętności wokalnych, czy takie po prostu nie istnieją a ja sobie coś ubzdurałam? ;o)

W chwilach wytchnienia, gdy nie śpiewała grała sobie w piwniczny bilard..

Lub całowała się z chłopakiem.


Dziękuję, dobranoc.
__________________
Just you and I.
Stephenowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.04.2012, 08:13   #2333
easey
 
Avatar easey
 
Zarejestrowany: 18.03.2012
Skąd: jajecznica
Płeć: Kobieta
Postów: 951
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

eyvee- Jaka Mary Lou jest śliczna<33 Super rodzinka.
Stephenowa- Nie ma takich umiejętności. Tzn. ja nie mam. I fajna rodzinka, Serafima jest śliczna. Uwielbiam te włosy xD

Ok, więc mam nowe zdjęciaaa! xD

Akemi rozmawia z Kaori Niedługo pewnie przyjeżdża.

Przysnęło się



Pierwszy raz w ts widzę świetliki!

Laptop się zepsuł -.-'..

Akemi sobie medytuje

Słooodziak :3

Kto to jest? Zgadniecie?
easey jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.04.2012, 11:53   #2334
suomii
 
Avatar suomii
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 579
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

eyvee, easey, przez te wasze simy aż mi się zachciało wampirami grać <3 może zrobię jakiegoś.. ?

a żeby nie było offtopa, to wstawię zdjęcie:



wprawdzie miały być gołębie, no ale ptaki to ptaki
__________________
suomii jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.04.2012, 12:51   #2335
easey
 
Avatar easey
 
Zarejestrowany: 18.03.2012
Skąd: jajecznica
Płeć: Kobieta
Postów: 951
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

suomii- zrób wampira, zrób! Będzie więcej.

A ja mam nowe zdjęciaa.


Tak, tak Kaori wróciła ze szkoły z internatem. Przed wyjazdem relacje Akemi i Kaori były bardzo dobre, a teraz się trochę pogorszyły Codziennie kłótnie..

'Bezpański kot' pod domem. Jeszcze sobie śni o jedzeniu.. No i musiałam go przygarnąć Co dwa koty to nie jeden.. :3

A Kaori często odwiedzała plażę. Mogła sobie pograć w szachy. Uwolnić się od kłótni...

I dołączyłą się do niej pani, która miała na imię Glenda xD

Zmieniłam jej trochę wygląd xD

Na kanapie niewygodnie Lepiej tu.

Akemi i Marco jadą na darmowe wakacje !
easey jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.04.2012, 15:13   #2336
Miscellaneous
 
Avatar Miscellaneous
 
Zarejestrowany: 22.04.2011
Skąd: The City of Wonder
Płeć: Kobieta
Postów: 372
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

@myrtek - Mina Alice gdy widziała te wszystkie zakochane pary jest rozwalająca xD
@easey - Kaori jest śliiczna <3 szkoda, że moim simom nigdy nie rodzą się ładne dzieci
@Stephenowa - Haha, morelowe włosy Serafima jest bardzo ładna

Ok, nie przedłużam. Prawie przypadkowo pozabijałam moich simów

Rodzina Winslet/Ashfield


Winda nadal nie odpuszcza...

[IMG]http://i40.************/25gxqfd.jpg[/IMG]

Nie najlepszy dzień... Scarlett nie miała nic do roboty, więc po prostu siedziała na łóżku, przez 3 godziny. (Przepraszam, to zdjęcie jakoś nie wyszło, i nie dało się zrobić go z innego kąta)

[IMG]http://i41.************/18zvnn.jpg[/IMG]

Niespodziewanie, Liam wszedł do pokoju dziewczyny, i postanowił ją przeprosić. Usiadł koło niej, i się wytłumaczył.

[IMG]http://i43.************/9zq8uo.jpg[/IMG]

Dał jej nawet mały przencik na przeprosiny, na nim była kartka. "Czytałaś dużo romansideł, więc powinnaś rozpoznać. Dwa słowa, jedno zaczyna się literą K, a drugie kończy się na literę Ę."

[IMG]http://i41.************/5n7ixi.jpg[/IMG]

Scarlett szybko to rozszyfrowała, i zorientowała się, że czują do siebie to samo. Ale chyba za daleko zaszli... Hmm..

[IMG]http://i44.************/34s2kq9.jpg[/IMG]

Kilka dni później, Scarlett zaczęła źle się czuć. Liam kazał jej pójść do lekarza, ale ona po prostu go wyśmiała i powiedziała że to przez jedzenie na urodzinach koleżanki.

[IMG]http://i41.************/2dhcsn7.jpg[/IMG]

Ale następnego dnia Scarlett wszystko przemyślała. Okazało się, że jest w ciąży. Dowiedziała się na plaży

[IMG]http://i39.************/16jq7k.jpg[/IMG]

Ale nie miała pojęcia, co na to powie Liam. Gdy przyszła do domu, zdecydowała mu powiedzieć. Strasznie chciała, żeby się ucieszył.

[IMG]http://i44.************/xcvcdx.jpg[/IMG]

No, czasami marzenia się spełniają! Strasznie ucieszył się na wieść, że będzie ojcem.

[IMG]http://i43.************/ru9p37.jpg[/IMG]

I postanowił zrobić Scarlett małą niespodziankę. Gdy ona spała w domu, on kupił wszystkie rzeczy potrzebne dla ich nowego dziecka. Gdy już wstała, on pokazał jej jak urządził pokój. bardzo jej się to spodobało, i mu podziękowała (oba telefony dzwonią )

[IMG]http://i43.************/eoa2t.jpg[/IMG]

Mijały dni, miesiące, (moi simowie praktycznie nic nie robią -.-) aż pewnego dnia się zaczęło. Liam zawiózł Scarlett do szpitala, i okazało się, że to są bliźniaczki! Dwie dziewczynki. Postanowili dać im na imię Laya i Sharii.

[IMG]http://i39.************/34nppp0.jpg[/IMG]
[IMG]http://i42.************/vze9nm.jpg[/IMG]
[IMG]http://i39.************/bgqo1e.jpg[/IMG]

CDN... Nie chciało mi się nic wymyślać
__________________
Klichael & Mika<3 <3.
Miscellaneous jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.04.2012, 19:47   #2337
shotshe
 
Avatar shotshe
 
Zarejestrowany: 26.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 109
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Wasze historie czytam codziennie, tylko nie chce mi się dodawać mojej ;d

myrtek98 kocham twoją historię ♥

easey ehh te nastolatki ;d

eyvee już widzę Willa - przystojniacha nastolatka i jego siostrzyczkę przepiękną jak Kate. William i Kate- czy to przypadek? ;d

.Catti. dzięki że wróciłaś

milkie_way15 te oczy <3

Rodzina Leo

Amelia wróciła do formy po ciąży.



Wspominała brata patrząc na zdjęcie jego i Rozalii. Bardzo za nimi tęskniła, ale wiedziała, że układa im się dobrze.



Uczymy się chodzić w łazience ;d



Zgłodniałam!



Zabawa..



I znowu nauka.



Robimy babeczki z przepowiedniami





Mniam, mniam ;d





To spojrzenie - bezcenne



Opiekunką na szkolnej wycieczce Amelii była jej babcia! ;d (mama Morgana)



W sobotę, no logiczne, że Melody nie miała lekcji. Młodsza siostra postanowiła jej wywinąć kawał i pomalowała jej buzię.





Biedny potargany tygrysek ;d



Pech chciał, że odwiedził ją Travis.



I zaczął się śmiać ;d



Melody wybiegła jak oparzona do łazienki.



Gdzie zmywała okropny makijaż wykonany przez Vivian.







Po chili do łazienki wszedł Travis.



Zaczęła go przepraszać nie wiadomo za co.



On ją po prostu mocno przytulił.



Travis:"Przepraszam, że cie okłamywałem ale ja nie mogę tak dłużej z tym żyć. Nie jestem gotem , nigdy nie byłem i nie chcę. Zrobiłem to dla ciebie, inaczej byś na mnie nie zwróciła uwagi wtedy, gdy mieliśmy śpiewać karaoke."



A ona chwyciła go po prostu za rękę.



I w końcu.





Tylko się nie połknijcie ;oo



Ale Melody trapiło jeszcze jedno.
Melody: " Wiesz już trochę się znamy to i ten tego wiesz ja.."
Travis: "Tyy.?"



Melody: "No widzisz, bo ja"
Travis: " Tak ja cię też"





Ręka na ręce. Jakie to piękne


Mina Melody wyraża jedno "udało się, jesteśmy razem!"



Melody czuła, że to nowy rozdział w jej życiu i ufnie patrzyła w oczy Travisa.




Czy zmienią swój styl? c.d.n.
shotshe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.04.2012, 13:04   #2338
tallje
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

eyvee, kocham czytac twoje historie <3
myrtek, historia Alice jest świetna XD <lezy>

no ale do rzeczy: wreszcie sie przemogłam i wstawiam historię mojej rodziny : D

Rodzina Clark



Alice mieszka już całkiem długo (6 simowych tygodni) w Apaloosa Plains. Jest pogodną, wesołą simką. Zna dużo osób w mieście, ale przyjaźni się tylko z najwyżej trzema, w tym swoją najlepszą przyjaciółką, Aoulette Ptak.

Wprowadziła się do małego domku z łazienką, sypialnią i kuchnio-jadalnio-salonem razem ze swoim wiernym psiskiem, Alexem, dzielnym poszukiwaczem skarbów : D..

który śpi razem z nią C: (niekoniecznie śniąc o tym samym...)....

...z Anabell, ciekawską klaczą i zdobywczynią wielu, a może niewielu pucharów, która tak jak swoja pani kocha długie przejażdżki...


...oraz z córką Anabell i Bobo Konia, pięknego, dumnego jednorożca, Elffy, która nie odstępuje mamy na krok 8D

Anabell i Bobo poznali się wcześnie, udało im się zaprzyjaźnić ( swoją drogą "rozmawiali" o baardzo ciekawych rzeczach >D ), a później wszystko potoczyło się samo, pani Belli zaadoptowała jednorożca, no i...ten tego :3
No ale niestey, Alice widząc, jak jednorożec się męczy na jej ciasnym podwórku, wypuściła go do dziczy 8(

Ali nie lubi ciężkiej pracy w biurach, dlatego przeszła na samozatrudnienie jako ogrodniczka, co bardzo pasuje jej zwierzakom, bo podjadają pani jabłka i marchewki : S

Pewnego dnia usłyszała w mieście, że do miasta wprowadziła się nowa rodzina, co zdarzało się rzadko. Zaintrygowana poszła pod adres, w którym mieli mieszkać nowi sąsiedzi, zapukała i bardzo się zdziwiła. W drzwiach stał jej kolega z liceum, Jack. Alice przyjaźniła się z nim w szkole, jednak po jej wyjeździe do AP kontakty się urwały. Jack zaprosił dziewczynę do środka swojego nie do końca umeblowanego domu, zaparzył herbatę i pogadali sobie jak serdeczni przyjaciele. Wkrótce okazało się, że Jack przyjechał do takiego spokojnego miasta, by odpocząć od zgiełku w Sunset Valley. No i "przy okazji" zobaczyć się z Alice.

Jednak jak wiadomo, psy mają bardzo dobry węch...W szczególności Alex, który już po chwili, razem z całą gromadką stał przed domem Jacka i drapał w drzwi. Kiedy obydwoje wyszli, w odpowiedzi na pytające spojrzenie Jacka, Alice zaproponowała spacer. Oczywiście, razem z zwierzakami...

+ BONUS

Namnożyło mi się strasznie dużo gnomów ogródku, sama nie wiem skąd

A tu Bobo z Alice. Prawda, że pięknie razem wyglądali? =(

dzięki za uwagę, bo trochę tego wyszło...= D
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.04.2012, 18:46   #2339
easey
 
Avatar easey
 
Zarejestrowany: 18.03.2012
Skąd: jajecznica
Płeć: Kobieta
Postów: 951
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

.Catti.- Laya i Sharii na pewno będą śliczne
shotshe- Hahah, biedny tygrysek
myrtek- Jak zwykle super. A te randki.. hahha xD
omega- Super zwierzaki :p Alice jest śliczna.

A ja straciłam zapis, nie mogło mi go odczytać i niechcący usunęłam wszystkie pobrane simy i w tym straciłam trochę dodatków + wszystkie skiny. Ale zrobiłam new rodzinkę i postaram się już nic nie zepsuć

Żeby nie było, wstawiam fotkę mojej nowej simki Megan. ( też jest wampem )
easey jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.04.2012, 15:10   #2340
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Ile zdjec ;D nie nadazam za wami hehe

easey - jejciu ale Kaori jest sliczna, szkoda, ze zepsula ci sie rodzinka, a chcialm ja zeswatac z moimi simami
suomii -te kaczki byly przeboskie co je wyczarowal haha xd
myrtek - Alice twarda baba, nie da sobie wmowic, ze jest zakochana hahahaha! Ciekawe co ta spryciula wymyslila ;D
Catti - Scarlett i Liam wkoncu razem ;D ciekawe jakie brzdace im sie urodza...
shotshe - Melody i Travis podejrzewam, ze zmienia swoj image
omega - sliczna ta twoja simka ;D, a jej jednorozec Bobo przeslodki ;3

Rodzina "Dracule" ciag dalszy

Mary Lou juz nauczyla sie bycia wampirem ;p



Przytulaski rodzenstwa ;]


Oraz zabawa w "a ku ku" ;]


Kate probowala swoich sil w golfa xd


Mihawk potajemnie uczyl Williama ;p


A w wolnym czasie szedl lowic ryby ;]


Moj lokaj z Mary Lou na rekach ;p


No i dzieciaki dorosly - Will stal sie zbuntowanym geniuszem...


...zas Mary Lou spokojna schludna dziewczynka.


Mary czesto bawila sie z swoja zabawka i jej spiewala.


Lubila takze po tacie lowic ryby w parku


Kate rozwijala umiejetnosci swojej corki z malowania, a ona chlonela te wiedze jak gabka ;D


Will oczywiscie byl fanem muzyki...chwycil gitare i po 3 minutach gral jak zawodowiec O.O...


Oczywiscie Will powoli stawal sie rozpoznawalny wsrod mlodych talentow


Mary Lou bardzo lubila szkole i odrabiala z wielka pasja zadania domowe.


A Will zamiast isc do szkoly...poszedl z przyjaciolka do knajpki O.o <sam od siebie! Z jakas miastowa...>


Oczywiscie oboje mieli swoje powody nie pojscia do szkoly - William z nudow, a Katri <tak miala na imie simka> nie nauczyla sie na sprawdzian.


Pech chcial, ze dwojke przylapala sasiadka ze SPA matki Will'a.....oj lepiej nie wracac do domu.


Oczywiscie Will chcial sie wytlumaczyc, udalo mu sie matke udobruchac...


Ale z ojcem nie mial latwo xD wkoncu dostal kare...wiedzial, ze nie idzie zartowac w tych sprawach z ojcem, wiec potulnie wyczekal swoja kare...



Kate malowala coraz to ladniejsze i cenniejsze obrazy


Tutaj dzieciaki jada grzecznie do szkoly William juz mial przerabane, bo mlodsza siostra miala go pilnowal, a przekupic jej nie szlo xd


Mihawk ku zaskoczeniu wszystkich kupil wielkiego araba i nazwal go Hawkeye


Hawkeye byl bardzo energiczny i lubil sie scigac po dzialce Draculow.


Oczywiscie gdy nikogo nie ma w poblizu trzeba sie jakos po grzbiecie podrapac xd


Wieczorne galopowanie z Mihawkiem to juz tradycja ;]


Pozniej trzeba sie dobrze odzywic i napic, przed nastepnym wyscigiem ;p


"Po co robisz te nudne zadania domowe? To jest takie bezsenswone..."
"Nie bede sluchala twoich nudnych wykladow Will. Daj mi spokoj, bo znowu tata posle cie do kata he he "
"Ty..." - kochajace sie rodzenstwo xD


Pwnego dnia Will przyszedl do domu z Katri...mieli przygotowac prezentacje szkolna na dzien sportu. Dziewczyna nie czula sie pewnie przez ich ostatni numer i czula sie nieswojo....jeszcze rodzice Willa okazali sie wampirami z rodowodem...
Na szczescie Kate spokojnie przywitala mlodziez i zaprosila Katri do srodka.


Dziwne, ale nagle Will spowaznial i zabral sie do roboty, a nie leniuchowal jak zawsze...
"Jak chce to potrafi....a moze, ze rodzice sa w poblizu?..." - myslala dziewczyna.


Niestety z Mihawkiem nie bylo tak milo....Katri nie spodobala sie Mihawkowi, jeszcze byla czlowiekiem, czego nie tolerowal...dziewczyna starala sie jak mogla, ale Mihawk wydawal jej sie straszny...po czym pobiegla na gore do Willa.


Oczywiscie triumf Mihawka nad biedna Katri nie trwal dlugo, gdyz Kate wziela meza na bok i zaczela mu wypominac jego zachowanie...Mihawk tak czy siak stawal przy swoim, ciezko bedzie go przekonac...


Mary Lou zaprosila swojego kolege ze szkoly wampira, wiec Mihawk nie mial sie czego czepiac xD


Na 2 pietrze w pokoju Willa, mlodziez zajmowala sie przygotowaniem prezentacji - Katri robila wyklad Willowi, ze jego wena tworcza trwala tak dlugo jak byla jego matka w poblizu xd


William stwierdzil, ze ma lepsze rzeczy do roboty niz robienie jakiejs tam pracy, ktora zobi sie w 5 minut.....no tak Will przeciez jest geniuszem i nie potrzebuje na nic poswiecac czasu, bo zajmuje mu to ledwie chwile.


Wkoncu William przekonal Katri i oboje zaczeli sie wyglupiac, opowiadac zarty itp itd.


Nawet sami nie wiedzieli kiedy, ale zaczelo cos pomiedzy nimi iskrzyc...


Will i Katri czesto jezdzili razem do szkoly i spedzali czas razem...czyzby to byla milosc? A moze nagle zauroczenie?


Kate siedzac sama w domu zajmowala sie Hawkeye'm - szczotkowaniem jego sierci i czyszczeniem kopyt ;]


Mihawk po robocie czesto przesiadywal w bibliotece szukajac nowych informacji na temat...wszystkiego


William zaczal trenowal swoje cialko..ciekawe czemu xD


Czy Mihawk zaakceptuje Katri? Jak sie potocza losy Willa i jej przyjaciolki Katri? Jaka przyszlosc czeka mala Mary Lou?

cdn
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023