Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.07.2010, 11:44   #11
Arkia
 
Zarejestrowany: 23.04.2010
Skąd: Kielce
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?

Ooo, tak. Leniuchowanie w 2 było marzeniem. No i zwróćmy się też do realizmu: kto wyjeżdża na wakacje, żeby badać grobowce i szukać zleceń? Szkoda kasy! Ja jeśli w ogóle wyjeżdżam na wakacje, to po to, żeby kupić trochę reliktów i innych rzeczy, i tyle. Czasem też, żeby się czegoś nauczyć. Za to wakacje w 2 były u mnie obowiązkowe! Miałam pokoleniową rodzinkę, więc strasznie dużo ludziów xD Nie chciałam wyprowadzać staruchów (nawet zaraz obok), bo by mi się ich wnuki zestarzały, a oni by jeszcze żyli. Nie lubiłam przeskakiwać z rodziny do rodziny. Wakacje były odpoczynkiem dla mnie (od tej wielgaśnej rodziny) i dla simów. Zawsze brałam dwójkę simów. Zwykle po ślubie, lub zaraz przed staniem się dziadkami. Aaach, pamiętam jak Tryton i Renest nawet 2 razy byli na wakacjach... Pierwszy raz po ślubie... Obydwoje tak się opalili, że opalenizna im nie chciała do końca życia zejść! Rene w większości się opalała i zbierała muszelki, a Tryton pływał w morzu i uczył się tańczyć w ogniu... Drugi raz pojechali do Trzech Jezior, tuż przed zestarzeniem się... Haha! Tryton cały czas zwalał żonę z bali... xD To się wkurzyłam i kazałam jej rzucać do tarczy. Mieszkali pod namiotem... Tak, to były prawdziwe wakacje... A nie uganianie się za zleceniami i badanie grobowców. Ja osobiście tego nie lubię, więc co mam na nich niby robić, co? Zadowalają mnie jedynie umiejętności, imiona zagranicznych simów (w 2 mnie wkurzało, że pojechałam do Wioski Takemizu, a tam był Edward Siodełko jako tubylec, albo kto inny...) i relikty. Ale z tymi ostatnimi też się nie postarali. Bo ja nie łażę po grobowcach, a chce mieć relikty. To je mogę wykopywać ze śmieci (takie porozrzucane kupki po całym terenie). Ale gdzie te śmieci są? Nie wiem. Będę wiedziała, jak będę miała Łzę Horusa, czy coś takiego. Ona mi pokazuje, gdzie są relikty i te kupki śmieci. Ale żeby ją kupić, potrzebuję wizy i antycznych monet. A gdzie mam to niby zdobyć, ja nienawidzę łazić po grobowcach, co?! Nie, z tym dodatkiem się nie postarali. Zgadzam się, że powinny być jakby 2 tryby. Znaczy się... Przykładowo dodaliby jeszcze jakąś tam wyspę z dżunglą. I tak: dżungla i Egipt byłyby do zadań, do badania, niebezpieczeństwa. A Chiny i Francja (czyli typowe, spokojne miasta) byłyby do odpoczynku. Można by się kąpać w specjalnych basenach i gorących źródłach w Chinach, można by degustować nektary i robić zdjęcia we Francji... Można by się zakochać w tubylcu, który oprowadzał rodzinkę po zabytkach... Powtarzam po raz trzeci: nie postarali się.
Arkia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.07.2010, 18:58   #12
eS_guy
 
Avatar eS_guy
 
Zarejestrowany: 24.02.2010
Skąd: ...
Płeć: Mężczyzna
Postów: 194
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?

Mam zdanie jak większość. Kiedy jadę na wakacje w dwójce jest to przyjemność. Taki jest dla mnie sens wakacji Zdecydowanie rzadziej będę wyjeżdżał na wakacje w trójce. Ktoś dobrze wcześniej zauważył że nawet nie ma sensu brać tam dzieci
Tak więc w Wymarzonych Podróżach chciałbym zmienić sposób spędzania wakacji, na bardziej wypoczynkowy Kurort na plaży, biwak w lesie, sporty śnieżne w górach i takie tam
eS_guy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.07.2010, 00:16   #13
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,219
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?

Wiecie, ponieważ lubię gry RPG (mówiąc w dużym uproszczeniu), to łażenie po grobowcach mi nie przeszkadza. ALE - no właśnie, ale. Są tacy, co podróżują, aby wypoczywać, a o nich niestety zapomniano. Zabrakło czegoś dla "typowych turystów" - pamiątek, koszulek, atrakcji takich jak kąpiel w morzu i rzucanie siekierami. Doskonale pamiętam, jak śmiałam się, gdy mój Sim czytał napisy na tym pniaku w dwójce. Krótko mówiąc - pomyśleli o domorosłych Larach Croft i Indianach Jonesach, ale nie pomyśleli o Janku Kowalskim, który chce pozwiedzać zabytki albo poopalać się na plaży.
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2010, 22:02   #14
muffindance
 
Avatar muffindance
 
Zarejestrowany: 05.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 1,059
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?

O tak! Odpoczynek w "dwójce" był obowiązkowy! Na wakacjach w simach 2 nie było nawet tak dużo rzeczy do zwiedzania. ;p Najbardziej brakuje mi opalania w Wymarzonych Podróżach. Moje simka leżała plackiem na okrągło XD.
Moi simowie na wakacje już nie jeżdżą bo mają wypełniony poziom wizy i wszystko zwiedzali. Nieraz jadę tylko kupić relikty i pykać fotki.
muffindance jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.08.2010, 15:02   #15
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,219
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?

Udało mi się w końcu zainstalować Wymarzone Podróże i bardzo mi się podobają. Nawiasem mówiąc, oryginalny tytuł dodatku to "World Adventures" czyli - "światowe przygody" - wygląda na to, że jest dla awanturników i poszukiwaczy przygód z samego założenia. Że przetłumaczyli to na polski tak, a nie inaczej, to inna sprawa... To nie są wczasy dla leniuchów. Może zrobią jeszcze jakiś dodatek, stricte "wakacyjny" - kąpiele w morzu, opalanie i leżenie na plaży(to akurat nie dla mnie - nigdy nie lubiłam się smażyć się na słońcu, a odkąd kiedyś spiekłam sobie plecy na odkrytym basenie, unikam opalania w ogóle), i ew. zwiedzanie jakichś zabytków jak typowy turysta. Jak mówię, mnie się dodatek podoba, mam tylko mały problem ze znalezieniem tego topora do rozbijania skał... ale sobie poradzę. Chyba.
Aha, nie byłam jeszcze w Egipcie, więc może tam będę mogła się do czegoś przyczepić
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2010, 20:18   #16
Saheli019
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?

Zgadzam sie z resztą. W sumie nie miałam wakacyjnych TS2,ale TS3 troche mnie zawiodło. Owszem zwiedzanie grobowców jest nawet ciekawe,ale brakuje mi podstawowych rzeczy: opalania się,morza, przewodnika,który by oprowadzałpo kraju,no i nie ma co robić z dziećmi. A uz najbardziej denerwuje mnie brak tubylców! We Francji szukałam męża dla mojej Simki i byli tylko żonaci,albo starzy... no i szkoda że nie można się przeprowadzic za granicę...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2010, 13:06   #17
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?

Brakuje mi, tak jak większości, simowego odpoczynku. Ok, to łażenie po grobowcach jest fajne nawet, ale jak się to przejdzie, to nie ma się praktycznie nic do roboty. A tak, gdyby można było się poopalać na plaży, wykąpać w morzu, polepić zamki z piasku... Zawsze by się coś znalazło. W Dwójce zawsze lubiłem te wypady na wakacje, a w Trójce... no cóż. Jest jak jest.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2010, 16:52   #18
Noemi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?

zgadzam się. To bardziej przypomina przygodówkę ; a ja wolałbym, aby moja simka wylegiwała się na plaży, robiła zamki z piasku, jakby chciała przeżyć przygoda to polazła do Wielkiej Stopy itd. a nie walczyła z mumią i bawiła się z pułapkami.
Sims 2 podróże były lepsze :{
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.11.2010, 20:34   #19
maciu67
 
Zarejestrowany: 08.11.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 101
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?

chciałbym żeby w WP w każdym miejscu była magiczna postać np. we Francji duch napoleona.
maciu67 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.01.2011, 20:31   #20
patryk916
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?

Ja bym chciał,żeby było więcej krajów do zwiedzania,oraz brakuje mi takiego miejsca do poleniuchowania i wypoczynku(np.parcela na wzgórzu w Egipcie z pięknym widokiem,leżakami,wieżą stereofoniczną,biblioteką,siłownią oraz basenem).
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023