Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.07.2013, 20:26   #21
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Cytat:
Napisał Apocalypsa Zobacz post
ale jak wam się czyta wypowiedź, w której ktoś klnie nagminnie?
A jak ma nam się czytać wypowiedź, która ma więcej gwiazdek niż liter? Ja np. takie zagwiazdkowane słowa na ogół omijam, z racji, że są to przekleństwa, to nie są mi zazwyczaj potrzebne do zrozumienia całego zdania, gdyż stawia się je raczej jako wulgarne przerywniki w wypowiedzi.

@kubuss, popieram.
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.07.2013, 20:30   #22
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Cytat:
@ up: Twoje odpowiedzi są, więc spokojnie
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale czy to znaczy, że ta ankieta jednak nie jest anonimowa? Poprzednie edycje były, więc trochę dziwne... Albo może kubuss po prostu się podpisał, nie wiem bo nie mogę sprawdzić.

Apocalypso, nie wiem, czy te "bezsensowne warny" to była aluzja do mnie (możliwe, bo non-stop o tym gadam), ale jeśli tak to nietrafiona. A to dlatego, że swojego warna, którego uważam za bezsensowny, dostałem od Gingersa (przypomnę raz jeszcze, że miał wygasnąć miesiąc temu...). Za łamanie regulaminu w offtopie natomiast chyba nikt warnów nie dostaje, bo wszyscy byliby już pobanowani (przecież odpowiednia pula warnów=ban, a skoro tyle osób łamie regulamin, notorycznie używając przekleństw...)
Cytat:
od teraz w offtopie mozecie [...] pisać nie na temat
Eeee...

Ach, i w sumie nadal nie wiem, co mi to da, że ocenię sam siebie
Warto także zauważyć, że rok, dwa lata temu, kiedy rządziła inna ekipa, forum również upadało, zegar źle działał, userów ubywało, nie działały opcje w postach etc. nie było takich zażartych kłótni pomiędzy administracją a użytkownikami. A najwięksi "kłótliwi" (do których nieskromnie zaliczyłem też siebie) już (jeszcze) się udzielali.
Na tym zakończę, a swoje żale wyleję w ankiecie, kiedy będę mógł.
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 01.07.2013, 20:30   #23
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Cytat:
Liv - nie przypisuj sobie zbyt wiele w tej kwestii
To Ty uważasz, że sobie przypisuję... Inaczej nie byłoby tej uwagi.

Apocalypsa, wychodzi, że jesteś większą żyletą niż ja xDD
Warnowanie za marudnika?! xDDD Jesteśmy tylko ludźmi, trudno w kryzysowej sytuacji nie rzucić jedną ku*wą (btw, od czegoś ten temat jest...), albo nawet kilkoma. Jeśli nawet żaden/żadna z Was nie bluzga gdy ma "doła", to starajcie się uszanować fakt, że inni mogą zachowywać się skrajnie inaczej i żadne inne słowa prócz wulgaryzmów nie są w stanie wyrazić ich frustracji czy innych negatywnych emocji.
Napisała to osoba, która nie przepada za przekleństwami i stosuje je je w ostateczności.

Cytat:
od teraz w offtopie mozecie [...] pisać nie na temat
Ojej xDD To będzie trudne
Cytat:
nie było takich zażartych kłótni pomiędzy administracją a użytkownikami
Ciekawe spostrzeżenie, chrupciu. Mi się wydaje, że wtedy userzy bardziej ufali administracji.

Cytat:
// "jakby ktoś jej teraz zabrał super moda, userzy by ją zjedli na przystawkę "
umarłam
Przykład innej reakcji:

Ostatnio edytowane przez Liv : 01.07.2013 - 20:48
Liv jest offline  
stare 01.07.2013, 20:36   #24
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

MPS - ankieta owszem jest anonimowa, jednak ja nie kryję swojego zdania, gdyż wyrażam je z własnej nieprzymuszonej woli. gdy kogoś krytykuję bądź pochlebiam chcę żeby wiedział od kogo to idzie.

// "jakby ktoś jej teraz zabrał super moda, userzy by ją zjedli na przystawkę "
umarłam

Ostatnio edytowane przez kubuss : 01.07.2013 - 20:42
kubuss jest offline  
stare 01.07.2013, 21:13   #25
Alcioo :33
 
Avatar Alcioo :33
 
Zarejestrowany: 20.09.2012
Skąd: Polska
Płeć: Mężczyzna
Postów: 603
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Cytat:
Napisał kubuss Zobacz post
// "jakby ktoś jej teraz zabrał super moda, userzy by ją zjedli na przystawkę "
umarłam
Kubuss, też 'umarłam' XD

Bjork- barrdzoo na + <3

Ok, pisaliście wcześniej (nie pamiętam kto zaczął) o wulgaryzmach. W "Jak oceniasz pracę Ilonny" pojawiło się mnóstwo krytyki, osób, którzy znali historię z blackiem, i słowem 'chamstwo"
Nie tylko on został potraktowany warnem za coś takiego XD

Nawiązując jeszcze do pracy Ilony. To, że przesadza z warnami, i STRASZNIE, ale to strasznie naużywa swojej władzy. Ok, rozumiem, że daje dużo wypowiedzi na temat The sims 4, ale to chyba za mało żeby nosić status "super moda", prawda? To z nowinkami o TS4, to jedyna zaleta, którą pokazuje Ilona.

Gingersie. Dużo osób napisało, ża nadużywasz władzy, i strasznie chcesz postawić na swoim, że Twoje słowa nie mogą być podważane, i one są najważniejsze. W 100% SIĘ ZGADZAM <3 Piszą również, że Twoje podejście do userów jest bardzo negatywne. KuWa 100% PRAWDY <3
"Za bardzo się panoszy ze swoim "adminem""- z życia wzięte <3
Kubussie, Twoja wypowiedź tutaj jest boska :3

Motyka- dużo nie można napisać, bo praktycznie nie ma o kim.

Apocalypsa- neutral, nie widujemy się

Charionette- praktycznie neutral, ale z malutkim plusikiem

Więcej nie piszę, bo prawie nie ma co :3

Jak polecą "Hejty" czm piszę tu, to już wyjaśniam. Tam byłem pierwszy, a nie wiedziałem, ze warto się rozpisywać, więc lekko rozpisałem się tu
Alcioo :33 jest offline  
stare 01.07.2013, 21:34   #26
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,946
Reputacja: 33
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Ja chcę w tej kwestii powiedzieć tylko tyle, że czytając ten temat ma się wrażenie, że userzy, i to jedni z najdłużej aktywnych/"najpopularniejszych", nie ufają administracji, co moim zdaniem nie świadczy o grupie adminów/modów dobrze.
Cytat:
przecież władza jest dla ludzi, a nie ludzie dla władzy.
Po prostu się nad tym zastanówcie.
__________________


Ostatnio edytowane przez Meryam : 01.07.2013 - 22:18
Meryam jest offline  
stare 01.07.2013, 21:39   #27
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Szczerze, zrobili tą ankietę, a wy nadal narzekacie na tą administracje/moderacje w temacie. MACIE DO TEGO ANKIETĘ, no proszę was. ; |
Wszędzie, gdzie tylko nie spojrzę, widzę "ach ta administracja/moderacja" ... to się już robi nudne
__________________
Lubie jest offline  
stare 01.07.2013, 21:46   #28
Alcioo :33
 
Avatar Alcioo :33
 
Zarejestrowany: 20.09.2012
Skąd: Polska
Płeć: Mężczyzna
Postów: 603
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Cytat:
Napisał Lubie Zobacz post
Szczerze, zrobili tą ankietę, a wy nadal narzekacie na tą administracje/moderacje w temacie. MACIE DO TEGO ANKIETĘ, no proszę was. ; |
Wszędzie, gdzie tylko nie spojrzę, widzę "ach ta administracja/moderacja" ... to się już robi nudne
Boshe, człowieku! ja, np napisałem, ponieważ wyraziłem swoją opinię tam jako pierwszy, a na początku nie wspominali nic o tym żeby się rozpisywać.
Co do "ach ta administracja/moderacja" Niech ruszą swoje upoważnione tyłki i poznają ludzi, jacy oni są, czy to oni z natury, czy nie, czy warto z nim prowadzić wojnę. Osoby, które są na wyższym stanowisku powinny świecić przykładem, a nie kłaść deski pod nogi osobom, które wypominają im błędy lub nie zgadzają się z ich wyborem/zdaniem- Tak Ilona, Ciebie mam na myśli.
Czy to się robi nudne? KuWa, nie! Czym więcej osób zacznie wypominać błędy, i nie przestraszy się czerwonego/zielonego nicka i rangi, tym administracja zrobi krok w przód do zmiany składu, a tak na marginesie, to zmiana się bardzo przyda ;*

oczywiście nie do wszystkich adm/mod jest ten tekst
Alcioo :33 jest offline  
stare 01.07.2013, 21:48   #29
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,946
Reputacja: 33
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Cytat:
Napisał Lubie Zobacz post
Szczerze, zrobili tą ankietę, a wy nadal narzekacie na tą administracje/moderacje w temacie. MACIE DO TEGO ANKIETĘ, no proszę was.
Och, jakiż zaszczyt nas kopnął, utworzyli ankietę, WOOOOOW, brawo, oby tak dalej!
__________________

Meryam jest offline  
stare 01.07.2013, 21:58   #30
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

ah no tak, zapomnieliśmy że jest ankieta. w ankiecie możemy anonimowo opierd*lić dupy administracji i moderacji, a na forum będziemy się do nich uśmiechać i przytakiwać. no przecież to tak działa. razi Cię w oczy prawda o innych, czy jesteś strażnikiem teksasu? i bronisz forum przed opiniami niepochlebnymi dla spółdzielni? ustosunkuj się.
kubuss jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023