Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.08.2011, 16:35   #21
jaja
 
Avatar jaja
 
Zarejestrowany: 14.07.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 185
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę wrócić z wakacji do domu

kopie zapasowe robią się automatycznie bad- to jest zwalony zapis, mozesz wyrzucic od razu, a backupa zamień jak napisałam; jeśli jest sprzed wyjazdu do Chin to będzie ok.
A na następnych wyjazdach zapisuj lepiej oddzielnie podróż, będzie łatwiej jak znów coś się walnie
jaja jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.08.2011, 09:43   #22
Fisia
 
Avatar Fisia
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę wrócić z wakacji do domu

Właśnie od razu tak sobie pomyślałam i zanim moja Simka zaplanuje wyjazd zapisuję grę, tuż po wróceniu z wakacji też zapisuję. Najbardziej wkurzyłam się jak zbudowałam sobie w Chinach domek od podstaw i to był domek wakacyjny mojej rodzinki. Więc chcę zapisać grę, a tu Błąd 12 |:[ Chciałam porąbać mojego laptopa na kawałki za to, chociaż to wina gry No dobra, to ja sprawdzam teraz czy wróci, czy nie.
Edit: Arrgh, zaraz rozwalę płytę... Teraz ładuje się do jeszcze mniejszej części i jest zawiecha, nawet muzyczki nie ma :/ To znaczy kursor się rusza, ale po 10 minutach czekania pasek nie ruszył się o milimetr :/ Nawet nie dało się z gry wyjść, musiałam wyłączyć kompa ;(

Ostatnio edytowane przez Fisia : 30.08.2011 - 10:07
Fisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2011, 11:08   #23
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę wrócić z wakacji do domu

U mnie niestety .backup jest jeszcze jak moje simy są w Chinach. Dlatego stanu sprzed wyjazdu na wakacje nie przywrócę, ale zastanawiam się co stałoby się gdybym odinstalowała Wymarzone Podróże? Czy moi simowie aktualnie przebywający na wakacjach zniknęliby, czy znaleźli się automatycznie w Sunset? Ktoś tak robił?
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2011, 11:41   #24
Fisia
 
Avatar Fisia
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę wrócić z wakacji do domu

Ja raz tak robiłam, i Simka stała tam gdzie przed zainstalowaniem dodatku. Tzn jak ma się WP ale nie wyjeżdża się na wakacje, powiedzmy minął jeden Simowy dzień, to jak odinstalujesz ten dodatek czas znowu będzie ustalony na dzień wcześniej Jakby nigdy tego nie było.
Fisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2011, 13:25   #25
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę wrócić z wakacji do domu

No a moje simy są obecnie na wakacjach i w momencie odinstalowania dodatku nadal tam będą. No i co potem, jak na powrót zainstaluję WP, czy od razu trafią do Chin? Chyba nie?
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2011, 19:26   #26
jaja
 
Avatar jaja
 
Zarejestrowany: 14.07.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 185
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę wrócić z wakacji do domu

nie polecam, kiedy odinstalowałam bezuzyteczny miom zdaniem dodatek, save, które były z nim zapisane nie działały, co więcej walnęla się gra. tzn bardziej niz zwykle
musialam zrobic reinstal i zainstalowac ten badziew też oczywiście (nie mowię o WP, są super
tym bardziej, jesli Twoje simy są na wakacjach, dziwnie by było gdyby po usunięciu dodatku były jak gdyby nigdy nic w rodzinnym miescie, jak o, tak bez bugów?? trzeba miec mocne nerwy

Ostatnio edytowane przez jaja : 30.08.2011 - 19:28
jaja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2011, 19:28   #27
Fisia
 
Avatar Fisia
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę wrócić z wakacji do domu

Searle, jak znowu zainstalujesz dodatek Sim/ka będzie z powrotem na wakacjach
Fisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.08.2011, 07:49   #28
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę wrócić z wakacji do domu

Tak, jak pisałyście: po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu nadal pasek powrotu do domu nie ładuje się do końca.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.09.2011, 12:25   #29
jaja
 
Avatar jaja
 
Zarejestrowany: 14.07.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 185
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę wrócić z wakacji do domu

Searle, pewnie brakuje Ci jakiegos uaktualnienia gry, tzn myślę, że któryś z późniejszych dodatków naprawił te blędy z WP, które powodowały, że na wakacje nie dało się pojechac, a jak już to wyszło, to nie było paska z simami, czy też jak w temacie... miałam takie problemy, i to często (wyjeżdzałam ze 3 razy zanim wakacje "załapały" poprawnie, jeżeli w ogóle), a jak juz się udało to byłam bardzo zdziwiona, i się baardzo cieszyłam, ze to sąsiadka kupiła ten dodatek a nie ja
Już od dawna WP działają mi dobrze, lepiej niz miasto docelowe. No, poza tymi znikającymi od czasu do czasu ikonkami miejsc w podglądzie miasta w Chinach, ale to da sie przezyc
jaja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.09.2011, 15:05   #30
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę wrócić z wakacji do domu

Moja gra jest aktualna, więc nie wiem z czego to wynika. Najpewniej zapis jest wadliwy, bo na wakacjach przebywa 6 simów. Teraz próbuję wrócić do domu parami. Dwie simki spośród tych, co mieli wrócić do domu jakoś się zacinały. Miały okienko Wróć do domu, ale tylko zegnały się i stały w miejscu. Zabiłam je kodem. Teraz spróbuję wrócić ostatnia parą do domu i zobaczę, czy pasek się załaduje.

Swoją droga głupio jest w trójce, że trzeba powrócić z wakacji, by grać w mieście. W dwójce można było grać simami, które na wakacje nie wyjechały.
A może jest jakiś sposób by grać tymi, co w domu zostali (zostało mi niemowlę i teraz dwoje simów rzekomo tam wróciło).
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023