Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.06.2009, 16:47   #11
Ogórek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra Się Wyłącza Automatycznie!!!

No cóż, gnębi mnie ten sam problem. TS2 śmigały bez problemu, TS3 też 'śmigają', natomiast po ok. 10-20 minutach gry się wyłączają. No tak, robić często save, ale to denerwuje. Nie ma nikt sposobu, żeby temu zaradzić? Bo zabawa jest przednia, tylko żeby się nie wyłączało. Na czas gry wyłączam wszystkie procesy, które mogłyby przeszkadzać grze (np. gg, przeglądarkę internetową, jakieś tam programiki) ale to nic nie daje. Nie gram na pełnym ekranie (gdy grałam na pełnym to się wyłączało po 5 minutach.)
Seryjnie, nie ma żadnego sposobu na to? Taka boska gra D:
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.06.2009, 10:07   #12
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra Się Wyłącza Automatycznie!!!

Nie znam się na tym, ale... może zmiana rozdzielczości ekranu pomogłaby?
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2009, 10:12   #13
Mizia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra Się Wyłącza Automatycznie!!!

Spróbuj przeczyścić kompa w środku jak już poprzednicy się wypowiadali- to naprawdę nie boli, a czasami to jedyny i bardzo skuteczny sposób. Nie na wszystko są cud programy...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2009, 17:15   #14
sephora
 
Avatar sephora
 
Zarejestrowany: 26.05.2003
Skąd: warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,175
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra Się Wyłącza Automatycznie!!!

tez sadze, ze to dobry pomysl, bo mi rowniez nie chodzily simsy 2, ciagle wylaczal mi sie komputer.. a teraz po przeczyszczeniu jak maselko?
sephora jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2009, 17:25   #15
lilQ
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra Się Wyłącza Automatycznie!!!

Gra się wyłącza ze względu na przegrzany procesor. Powinnaś nałożyć pastę od nowa - najlepiej niech zrobi to informatyk. Drugą przyczyną mogą być programy działające w tle.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2009, 21:12   #16
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra Się Wyłącza Automatycznie!!!

Wczoraj kupiłem sobie takie talerze na półkach (z zestawu kuchennego)w store, włączyłem grę i wszedłem do Riverview, lecz dosłownie na końcu ładowania gra sama mi się wyłączyła i tak z 5 razy, myślałem, że to coś z kompem, ale jednak to było przez te talerze usunąłem je i mi się przestało wyłączać x3
dżin. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.07.2009, 10:50   #17
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Gra Się Wyłącza Automatycznie!!!

Temat trochę stary, ale odświeżam, bo może jeszcze nie wszyscy pozbyli się problemu samoczynnie wyłączającej się gry.
Przeczyszczenie komputera to dobry pomysł, o czym kilka osób napisało już w tym temacie, ale mój komputer był czysty, a pomimo to gra się wyłączała. Okazało się, że komputer miał zwyczajnie za gorąco i pomogło postawienie go w przewiewnym miejscu z odkręconą obudową
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.07.2009, 00:45   #18
Narcyz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra Się Wyłącza Automatycznie!!!

Mi sie jak narazie wylaczyla dwa razy gdy akurat wykanczalam dom szlak by to trafil ;/

Ale komputer jest napewno "czysty" w srodku xD i wszystkie inne programy mialam wylaczone nawet antywira (bo strasznie zacina kompa) wiec jaki jest tego powod??

Ale swoja droga zapisuje co jakis czas na wszelki wypadek xD

Co do TS2 to tak mi sie czasem robilo ale nie usuwalo tylko tak jakby resetowalo gre cala, tak jakbym ja usunela i wgrala jeszcze raz xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.07.2009, 23:20   #19
Beep
 
Zarejestrowany: 22.09.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 236
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Gra Się Wyłącza Automatycznie!!!

Gra wyłącza mi się w trakcie ładowania - po animacji, a przed wyborem na którym zapisie gry chcemy grać. Tylko reinstalka mi została? Ktoś miał może taki problem?
__________________
Beep jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.07.2009, 12:27   #20
izka1985m
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra Się Wyłącza Automatycznie!!!

Hejka,

Od wczoraj nie moge grac w simsy 3. Wlacza plyte, ta laduje gre, a po kilu sekundach wszystko sie wylacza. Na pulpicie pokazuje sie komunikat:
'Funkcja rozciagania pulpitu jest aktualnie wlaczona. Aby mocwlaczyc rozciaganie pulpitu na tym ekranie nalezy wylaczyc pulpitrozciagany'.
Chcialabym zaznaczyc, ze operuje winows vista i nie ma tam jak w xp. w panelu sterowania zmiany rozdzielczosci... Prosze o pomoc.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023