Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.01.2014, 12:32   #11
Volturia
 
Avatar Volturia
 
Zarejestrowany: 29.10.2008
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 876
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Arousal

Przyjemnie nakręcone, tyle w zasadzie
troche nie skumałam jej wicia przed lustrem - zastanawiałam się, czy ona tak kusząco się przegląda czy coś się już zaczęło dziać i wije się z bólu

Chętnie znów obejrzę coś Twojego ;]
__________________
Well well well...
Volturia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.06.2014, 20:44   #12
Daisy
 
Avatar Daisy
 
Zarejestrowany: 10.03.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 206
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Arousal

Arousal naprawdę pozastawia dużo miejsca do własnej interpretacji. Gdy obejrzałam pierwszy raz nasunęło mi się na myśl, że jest jej ze sobą dobrze, ma miły samotny wieczór dla siebie i postanowiła spędzić go przyjemniej w swoim własnym towarzystwie Jednak jak go drugi raz obejrzałam stwierdzałam że ona ma jednak w sobie jakiś smutek, depresję i nawet jeśli przeżyła jakieś chwile uniesienia nie były one do końca tak dobre i zadowalające. Simka jest bardzo piękna, ma śliczne oczy i piegi. Jak zobaczyłam jej włosy pod prysznicem trochę mi się nie spodobały te pasemka ale potem w sypialni w drugiej fryzurze wygląda już o niebo lepiej. Ujęcia pod prysznicem boskie – zmysłowe. Końcówka…. Nie wiem, wydaje mi się że ona żyje ale leży w bezruchu patrząc w jeden punkt myślami będąc zupełnie gdzie indziej, może w jakimś szczęśliwszym świecie.

Faktycznie jest trochę krótkie, ale uważam że przekazuje to co miało przekazać skoro skłania do tylu przemyśleń.

Muzyka jest dopasowana idealnie, daje fajne tło ale nie przytłacza swoją obecnością. Nie będę się powtarzać o doskonałych ujęciach bo Ci się znudzi
Daisy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
arousal, don, machinima, teledysk


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023