Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.02.2015, 13:18   #1
Alice<3
 
Zarejestrowany: 05.01.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Post Family name zamiast nazwiska

Właśnie zagrałam w The SIms 2 Osiedlowe Życie, grałam w to juz dużo razy, ale pojawił się dziwny błąd.
Patrzyłam rodziny w blokach i w niektórych (głównie w tych moich) zamisat nazwiska rodziny w okienku pojawiał się napis: "family name' czy coś takiego i każda taka "rodzina" miała fundusze 10 000 $ (jak naciskałam na to, by zagrać włączał się tryb budowania, nie było rodziny), w niektórych rodzinach był sam kot,nastolatek lub dziecko(bez dorosłego) chociaż powinna tam być cała rodzina. Jak chciałam zagrać w moją rodzinę w jakimś domku, to jej tam nie było, tak jej większości rodzin.
Patrzyłam w Miłowie było wszystko normalnie, nic się nie zmieniło, więc ten błąd jest tylko w Jaskini Pokrzyku. Wyłączyłam grę, mając nadzieję, że jak włącze to znów wszystko bedzie normalnie, ale tak nie było. Powróciły 2 rodziny, w które chciałam zagrać, lecz reszta nadal pełna błędów. Zagrałam w jedną rodzinę z psem i każdy miał te same pragnienia o karierę (nawet pies, który był w pasku ludzi, zamiast zwierząt), a do tego nikt nie miał żadnej aspiracji, był sam drzewie geneaologicznym oraz zmieniły się każdemu co cie kręci a co odrzuca (psu się nie pokazywały, było puste pole) a pies dziwinie chodził (tak jakby "latał" w powietrzu) i mógł wykonywać interakcje takie same jak simów (chociaż nie można kierować zwierzętami), więc kazałam mu ćwiczyć przed telewizorem, to baardzo dziwnie wyglądało czasami jak chcę między simami wykonać interakcje, to nie da się, bo znikają natychmiast.Niedługo postaram się wstawić screeny. Co mam zrobić, czy zepsułam otoczenie? Czytałam skutki i przyczyny psucia się otoczenia, lecz nic nie mam z tamtych rzeczy, ale też nic nie robiłam.
PS.Był ten temat w dziale The Sims 2, ale od tygodnia nikt nie odpowiada i zadałam w złym dziale, więc skopiowałam mój post i wstawiam drugi raz, tylko, że tutaj. Mam nadzieję, że ktoś odpowie.
Alice<3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.02.2015, 12:29   #2
kopiejka33
 
Zarejestrowany: 19.02.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 25
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Family name zamiast nazwiska

masz dodatki z neta? najczęściej one psują grę.
nie chcę być złym doradcą ale przez dodatki musiałam wyrzucić moją kolekcję TS2 bo nawet po reinstalce i formacie kompa się grać nie dało.
co gorsza takich wirusów się nabawiłam że wgl się pracować na kompie nie dało.
dlatego jestem ich wrogiem ;/
może usuń folder downloads? reinstalka pewnie będzie konieczna
kopiejka33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2015, 16:15   #3
CademZoe
 
Avatar CademZoe
 
Zarejestrowany: 28.09.2014
Skąd: Bieszczady ;>
Płeć: Kobieta
Postów: 58
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Family name zamiast nazwiska

Może wywołałaś błędy otoczenia? Tutaj opisane jest, czego nie wolno robić w grze forum.thesims.pl/showthread.php?t=63136
__________________
.
CademZoe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023