Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.08.2005, 18:14   #141
Nacia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

[QUOTE=Metka] Potem Kasandra ożeniłą się z Piotrem Jakimśtam [QUOTE]
:laugha: Kręciłyśmy sobie kiedyś z qmpeleami bekę z takich klasowych buraków i zadawałyśmy takie <na pozór> niewinne pytanka:
-Ej, Kaśka, ożenisz się kiedyś...?
-Pewnie tak, no przecież nie zostnę starą panną, no co wy...
-Ej, Marcin, wyjdziesz kiedyś za mąż...?
-Mówiłem już, że nie lubię dziewczyn!
My z nich tam sikałyśmy, oni najwyraźniej nie widzieli różnicy pomiędzy "wyjściem za mąż" a "ożenieniem się" i bardzo się dziwili jak wiłyśmy się ze śmiechu. hehe
Pzdr-Nca
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.08.2005, 11:16   #142
..::Nefretka::..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

- No więc Oleńka dorastała. Wyszła za Dona(nie chciało mi się nim grać i został jaki był) Ale ten ją zdradził z pokojówką. Olka zabrała bliźniaki( ) i wyprowadziła się do kolejnego łamacza serc( ten romansował z prawie całym Miłowie) zwanym All Piszczel. Tomek i Tosia(bliźniaki) dorastały. W dniu kiedy miały stać się nastolatkami wybuchł pożar i Tomek spalił się a żeby nie było mu smutno to spaliłam jeszcze jego matkę. I Tosia została z Allem. Ale niestety smutno jej było bez rodziny i umarła(przez uderzenie Satelitą :wacko: :wacko: :wacko: )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.08.2005, 16:10   #143
Margierytka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmmm! Wywaliłam poprzednią wersję gry i zaczęłam wczoraj z kopyta. Lavaggio mnie wytrzebiło z weny architektonicznej. I poszłam na maxa. Pograłam sobie 14 godzin z rzędu. Tym razem nieschematycznie.
A więc :
Damian nie z Andżeliką a Lilianną - . Leca na siebie jak meserschmitty. Mają trzech chłopaków. /IMO układ 100X lepszy od układu z Andżeliką. Andżelika jakoś kiepsko leciała na Damiana./

Mortimer nie z Diną, a z Niną - mają bliżniaki w wieku szkolnym - parkę - Norberta i Natalię. Kolejna super parka - naprawdę świata za sobą nie widzą.

Don z Diną - mają bliźniaki w wieku szkolnym - parkę - Darię i Doriana. Nie wiem jak dalej będzie z Donem, ale na razie ciężko zakochany w żonie.

Kamerdyner Rodziny Makbetów z Kaśką Langerak. W sumie służba powinna sie trzymac razem. Wyprowadzili się i mieszkają w laboratorium. Na razie robią karierę naukową.

Andżelika studiuje razem z Patrykiem Makbetem. Powiedzmy że studiują bo w kółko sie obściuskują.

Siędzę, patrzę, ręce zacieram. Nieschematyczne zagrania dają często nieoczekiwanie pozytywne rezultaty. W sumie nie musiałam zbytnio ingerować, oni tak jakoś sami z siebie...

A Daniel... Siedzi z Marysia i odkąd Kaśka wydała sie za Kamerdynera nie fika i nie ma głupawych pomysłów.

Kasandry i Marzycieli nie ruszałam, ale od dawna wiem, że to nie jest dobry związek.

Ostatnio edytowane przez Margierytka : 29.08.2005 - 16:19
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.09.2005, 21:04   #144
semus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie się troszkę pokomplikowało. Na ślubie Kasandry z Donem był malutki pożar (bo Kasandra robiła grilla) i spaliło się kilka osób m.in. Mortimer, który ratował imprezę i gasił pożar oraz Nina Kaliente. Mimo wszystko ślub się zakończył i Kasandra ożeniła się z Donem. Wszystko było fajnie, gdyby nie martwy Mortimer (duch). Don był tak przerażony, że po którymś straszeniu padł na zawał serca (beczka śmiechu). Kasandra się załamała. I żyje tak do dziś. Tymczasem u rodziny Widmo na Dziwnowie Oliwce udało się przeżyć!!!! Spełniałem jej marzenia dniem i nocą, aby udało się kupić eliksir. Oliwka poszła na emeryturę i odzyskała stracone niegdyś dziecko- Nerwusa Jakiś. Natomiast Ofelia urosła na piękną kobietę i wyprowdziła się do Miłowa, bo pragnęła normalniej żyć (zapomniała o Oliwce).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.09.2005, 10:40   #145
Adi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Czemu ninie i donowi zawsze rodzą się bliźniaki? W mojej grze też. Może to ma zwiazek z pragnieniam romansowania?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.09.2005, 12:51   #146
maniak simsów 2
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie Don Lotario ożenił się z Kasandrą Ćwir. U Biedaków wybuchł pożar, w którym zginął Błażej i Balbina.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.09.2005, 13:05   #147
Patison
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Litość do Simów

Widzę, że nikt nie ma litość do biednych Simów , ja także nie. Lubię grać w ciemno tzn. Nie planować, gdzie Simy zamieszkają, jakiej pracy się podejmą, ile dzieci będą miały... Wszystko dzieje się, jak los sobie zażyczy . Niestety, teraz nie mam Simów, ale za jakichś miesiąc znowu wrócę do gry...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.09.2005, 15:26   #148
Rendy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

u mnie Don zarwał z Kasandra przed ołtarzem a Kasandra wpadla w depresje u biedaków balbina urodzila i jiest w ciazy z jakims facetem kapulet wszyscy nie zyja a w domu zamieszkali julia z romeo (bo tylko oni przerzyli)noi tyle
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.09.2005, 16:53   #149
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wiecie, gdy czytam niektóre posty włosy mi stają dęba =. Czy wy lubicie ukatrupiać simów, czy ja mam tylko takie dziwne wrażenie?. No taa, sama pisałam, że ukatrupiłam, ale to były śmierci przez przypadki (tj. testowanie kodu boolProp..., pożary itp.). No, nie ważne, w każdym razie ostatnio jeszcze bardziej nałogowo gram w simsy i oto ciąg dalszy moich 'postępów' (eeem, czy to brzmi głupio?). I może taq dla urozmaicenia dam fotki do wydarzeń, bo niby po co pstrykać focie i nic z nimi nie robić, nie?
Tak mam:
Damiana Biedaka i Andżelikę Przyjemniak wysłałam na studia. Oczywiście oboje ukończyli je z wyróżnieniem. Potem, standard, pobrałam ich ze sobą...

(wiem, że brzydka fryzka i sukienka, ale co mi tam, ślubu nie cofnę)
I co opiszę dalej? Po nocy poślubnej mieli wpadę... (jak prawie wszyscy moi simowie). Andżelika urodziła córkę, którą ponownie nazwałam Ola . Obecnie ich córa jest dzieckiem, a oni sami wiodą sobie spokojny (zapracowany) żywot.

Balbina zaszła czwarty raz w ciążę ze Sławomirem . Urodziła chłopca Łukasza...


Błażej Biedak oczywiście również skończył studia i dorósł. Potem wziął ślub z podstawioną przeze mnie simką... a tą simką byłam ja w simsach <lol>.

Nie trza chyba zaznaczać, że po nocce poślubnej znowu była, ekhym, wpada i niestety urodziły się... czworaczki... Ich imiona to: Julia, Andżelika, Beata i Dawid . Na razie zaprzestałam gry tą rodziną, iż zapewne miałabym problem z wychowaniem tej czwórki dzieciaczków...

No to przejdźmy do Przyjemniaków... Marysia i Daniel wciąż piękni i młodzi (taa, znajomość kodów czasem się przydaje). Tym razem urodził się chłopak; Adrian, a mówię Wam, gębę ma tak masakrycznie małą i wąską, że aż szkoda na niego patrzeć!!:1smutny:. Andżela już wyszła za Damianka itd. Liliana obecnie na studiach ze Szczepanem. Marlena Marzyciel w ciąży z Dariuszem, jeszcze oczywiście nic nie urodziła, bo inaczej bym napisała... Hmm, Esmeraldzie i Janowi urodziły się trojaczki, dupa sałata, trzech facetów: Michał, Piotr i Artur (imionka by mój tata...<lol>). Lucyna stała się nastolatką...

No, staruszkowie z rodzinki Próchno też mieli swoje pięć minut. Do kompletu i na osłodę ostatnich dni zaadoptowałam im dzieciaka. Jak na złość jest to chłopak. Rudy, w okularkach i z wielką gębą... cóż, przeżyje się

Dina już dumnie nosi nazwisko Ćwir. Mortimera i jej bliźniacy(Szymon i Wiktor) są na razie małymi dziećmi i strasznie podobni do ojca. Kasandra w ciąży z Donem , oczywiście pobrałam ich. Nina rówież była z nim w ciąży . Urodziła im się córa Tina (xP)
A tak planuję, co by zdziałać:
Maćka Biedaka (trzeciego syna Balbiny) zeswatam z Lucyną Hak, pójdą se na studia i inne takie, potem wezmą ślub, życie jak z bajki, bla bla bla.... Kasandra urodzi Donowi dzieciaka, a potem przyłapie go na zdradzie z... którąś tam, obojętnie którą. Potem z nim zerwie (no ba) i wykombinuję jej tam kogoś. Damian i Andżela osiągną szczyt karier, nie pamiętam jakich... będą jeszcze mieli dwójkę dzieci. Lily i Szczepan skończą studia, pobiorą się, no a ile będą chcieli dzieci, tyle dostaną... Żadnych planów więcej nie mam i już raczej żadnego posta tu nie napiszę, chyba, że z foteczkamiI nic więcej Wam już nie powiem, bo nie pamiętam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.09.2005, 17:19   #150
Kash
Guest
 
Postów: n/a
Arrow

A ja znowu miałam reinstalowane Simy i oto, co udało mi się zdziałać
- Kasandra rzuciła Dona, a ścislej mówiąc to dala się przyłapać na zdradzie z Darkiem Marzycielem. Wkrótce potem została panią Marzyciel i cała rodzinka zamieszkała w domu rodzinnym Kasandry.
- Don nie zraził się nieudanym związkiem (a szczerze mówiąc to się nawet ucieszył) i miał romans jednocześnie z Niną i Diną Kaliente. Potem ożenił się z kasią langerak i staraja się o dziecko.
-Dina zastała kochanka w łóżku ze swoją siostrą. Rzuciła go, po czym rzuciła się w ramiona Danye Belluci (wym. Danie Belluczi), który przejął jej nazwisko. Teraz starają się o bobaska
- Nina zaszła w ciążę, ojcem dziecka jest oczywiście Don. Na razie mieszka sama i czeka na narodziny.
- Balbina Biedak zyje sobie w spokoju, Błażej jest już małym dzieckiem, a Damian zaliczył pierwszy pocałunek z Andżeliką Przyjemniak. Czekają teraz na trzecie dziecko, najprawdopodobniej Pawła. Zapoznała się też z bogatym sąsiadem

A oto co zamierzam dalej zrobić:
- Liliana Przyjemniak oczywiście wyjdzie za Szczepana Marzyciela, zamieszkają w dużym domu i będa mieli conajmniej trójkę dzieciaków.
- Andżelika Przyjemniak i Damian Biedak też się pobiorą, ale oni zamieszkają w małej chałupce i ogranicza się do jedynaka.
- Balbina Biedak wyjdzie za bogatego sąsiada (mój sim), zostanie przy swoim nazwisku i zaopiekuje się dwójką dzieci, które jeszcze nie dorosły. Błażej spiknie się z córka Diny/Niny/Kasandry albo kogokolwiek innego, a trzeci syn też kogoś tam sobie znajdzie...
- Kasandra i Darek będa mieli dwójkę dzieci, a te dzieci oczywiście znajdą sobie kogoś, może jedno zostanie wolnym strzelcem.
- Don i kasia będa mieli dwójkę dzieci, ale rozwiodą się i Kasia zostanie w domu, a Don zamieszka obok. Potem jednak Kasia wyprowadzi się z dziećmi do większej willi.
- Aleksander Ćwir ożeni się z Lucynką Hak. Będa mieli jedno albo dwójkę dzieci.

No i to chyba tyle...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023