Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.12.2011, 20:31   #621
Sharise
 
Avatar Sharise
 
Zarejestrowany: 01.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 55
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Wszystkie zostały usunięte, aby simowe rodziny mojego autorstwa mogły zamieszkać w ich domach ;p
Sharise jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.12.2011, 23:01   #622
LovettBon
 
Avatar LovettBon
 
Zarejestrowany: 07.05.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 199
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Nic o Kamaszach? A to taka fajna rodzinka ;p

Zrobiłam simkę, która miała być bardzo piękna, ale zaniedbana i nieśmiała - nazywa się Magda Lejek. Magda wprowadziła się do niewielkiego mieszkanka na przedmieściu, a na współlokatorkę wzięła sobie imprezowiczkę która ją zepsuła i zrobiła z niej Femme Fatale ;p Jednym z wielu kochanków Magdy był Generał Bolesław, a że urodziło się jej dwóch uroczych bliźniaków (owoce szalonych przygód na wyspie Twikki czy jakoś tak), a sama Magda zaczęła się powoli starzeć, to postanowiłam ją ustatkować i wydać za Bolesława

Damazy dorósł i zrobiłam z niego takie ciacho, że nawet ja sama w życiu bym nie pomyślała że szkaradny Damazy może być taki piękny. Jego wrednego brata wywaliłam na studia ale nic z nim nie robię, a Bartłomieja uśmierciłam bo mnie wkurzał - straszny nudziarz. Bliźniaki Magdy (Piotr i Janek) są już nastolatkami i oczkami w głowie ojczyma Generała Bolesława. Chłopaki to totalne lekkoduchy i nie chce mi się ich postarzać bo fajnie na nich patrzeć, kojarzą mi się z Weasley'ami z Pottera

Ku rozpaczy Generała Bolesława Damazy zapuścił włosy, brodę i otworzył drogerię. Chciałam z niego zrobić sima kochającego inaczej (na złość Bolesławowi), ale przypomniało mi się, że po Dziwnowie pałęta się dorosła bezdzietna simka jednej z moich wielopokoleniowych rodzin i coś czuję, że Erika i Damazy będą stanowili piękną parę : )

Kilka zdjęć:

Chłopaczki:



Generał Bolesław i Damazy:




Damazy doradzający zmianę fryzury jednej z klientek


Ostatnio edytowane przez LovettBon : 23.12.2011 - 23:03
LovettBon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.12.2011, 20:31   #623
Dalia10
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Gdzieś.....
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ja bardzo lubię grać w Miłowie, ale praktycznie w każdym otoczeniu (tych z dodatków też) dość długo grałam.
Miłowo:

Kaliente
Jako fanka wielodzietnych i spokojnych rodzin musiałam panny Kaliente troszkę poprawić. Ninę wyswatałam z Donem, którego też poprawiłam, a po nocy w Trzech Jeziorach dołączyły do nich bliźniaki (czy tylko mi ona zawsze rodzi dwoje dzieci??), które dostały imiona Agata i Agnieszka. Dina wyszła za Langraaba i mają córkę Flavię.
Lotario
<patrz wyżej>
Marzyciel
Tutaj chyba najwięcej zmieniłam. Dariusz ożenił się Kasandrą. Ona urodziła mu bliźniaczki: Patrycję i Marlenę (po pierwszej żonie Dariusza),a potem synka Grzesia i córkę Asię. Wtedy Szczepan ukończył studia i ożenił się z Lilianną. Mają dwie córki: Weronikę (małe dziecko) i Samantę (niemowle).
Biedak
Damian ożenił się z Angelą, ale wcześniej miał dziecko z kobitką od chińszczyzny - Izkę. Obecnie mieszka spokojnie z Angi i z Błażejem (młodszym bratem) w mieszkaniu. Balbina opiekuje się synem Arkiem.
Przyjemniaczek
Marysia i Daniel zerwali, ale wcześniej mieli syna Olafa.

gre innymi rodzinami opisze tak: wpadłam, zobaczyłam, wypadłam

inne miasta opiszę kiedyś... jak mi się zechce...
Dalia10 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.12.2011, 20:55   #624
Hinata
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Don Lotario uciekł z kobierca ślubnego przed Kasandrą. Więc spiknęłam tego podrywacza z Niną Kaliente. Wszystko szło dobrze, tylko Kasandra nerwowo się załamała, ale niewiele potem wyszła za Marzyciela. Urodziła mu córeczkę, Nancy. Nina i Don nie mieli dzieci, żyli razem aż do śmierci. Dina, która całkowicie przerobiłam, wzięła sobie za męża Mortimera, który niewiele potem zmarł. Blondynka żyła sama z pozostawionym majątkiem. Dorosły już syn Mortiego się wyprowadził. W rodzinie Przyjemniaczków, Liliana i Andżelika nadal prowadziły ostre kłótnie. Jednak, gdy ich ojciec rzucił żonę dla pokojówki Kasi Langerak, pod wpływem emocji pogodziły się. Wspólnie odrabiały lekcje, etc, etc. Marysia umarła przez pożar. Andżelika gdy dorosła wyszła za Damiana Biedaka, zaś Liliana wyjechała przed tym na studia.
Ogólnie, uwielbiałam grać maxisowymi rodzinkami tylko w Miłowie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.02.2012, 14:56   #625
Mixy
Guest
 
Postów: n/a
Smile Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Miłowo

Ćwir
- Mam zamiar przywrócić Bellę i ponownie ożenić ją z Mortimerem. Kasandra porzuciła Dona przed ołtarzem, i rzuciła się w ramiona Dariusza Marzyciela (są zaręczeni). Aleksander stał się nastolatkiem i zamierza iść na studia.
Kaliente - siostry zmieniły wygląd.
Lotario - nic się nie zmieniło.
Przyjemniaczek - nic się nie zmieniło.

Werona


Kapulet - Dom tej rodziny przeszedł remont, bo nie podobał mi się ten ponury wystrój. Julia zerwała kontakty w Romeem i zmieniła wygląd, Hermia i Tybalt również. Konstanty pogodził się z Patrykiem i znalazł sobie laskę .
Montek - Patryk pogodził się z Konstantym, a Romeo już nie jest z Julią.
Jutrzenka - nic się nie zmieniło.

Dziwnowo

Kowal - Jasiek się wyprowadził, Janka i ta żona Technika (jak ona miała?) zmieniły wygląd.
Jedynak - wszystkie wydałam za mąż i wyprowadziłam.
Papużka - Cecylia i Lucjan rozwiedli się, ta pierwsza zmieniła wygląd, wprowadził się do niej Anastazy Samotnik.
Zmrok - strasznie tam namieszałam, szkoda gadać. Ofelia się wyprowadziła.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2012, 12:50   #626
wiruski
 
Zarejestrowany: 14.11.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 5
Reputacja: 10
Grin Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?


Tera ja
Ćwir-wprowadziłam mrocznego do ich domu
jest on tylko na początku 2 sek. później znika(boje się tam grać)

Przyjemniaczek-Marysia przyłapała męża na zdradzie z Kaśką a Kasia wylądowała do skrzyni rodzin.

Marzyciel-nic

Lotario- zamieniłam go w wilkołaka

Biedak-Balbina urodziła Marcinka Błażej stał się dzieckiem.

Kaliente- nic

Na razie tyle bo prawie wcale nie gram rodzinami z maxisa.(chyba tylko w święta ale zobaczymy)No i mam problem nie na temat jak mam sie pozbyć kosiarza? bo on mi od razu znika z panelu rodziny.
wiruski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2012, 19:44   #627
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ćwir: Kasandra wyszła za Marzyciela, na razie nie mają nowych dzieci. Do Mortimera wprowadziła się Dina, ale jako że Morti lubił jeździć na przejażdżki samochodem, Dina zapraszała wtedy jednego ze swoich siedmiu kochanków i wiadomo co. Wpadła trzy razy, ale Morti myślał,że to jego. Potem przyłapał Dinę na zdradzie i w ramach buntu przeproadził się do Marzycielów. Nie wiedział, że Dinie to się spodoba. Aleksander został w domu, dorósł i teraz są najgorszymi wrogami z Diną, są parą z jakąś miastową, a i w międzyczasie był na studiach. Ma trójkę dzieci z tą miastową, ale bez ślubu.
Przyjemniaczek: Daniel (?) zdradził żonę z Kaśką, żona przeprowadziłą się do Biedaków, bo Balbina to jej najlepsza przyjaciółka. Ich syn ożenił się z Lilianą (czy tam, która była jego laską) i wprowadzili się do domu, zbudowanego przeze mnie.
Biedak: Damian wprowadził się do tej swojej. Synowie Balbiny dorośli i na razie mieszkają razem. Balbina i była żona Daniela wiodą nudne życie, wolne od facetów.
Lotario: z Niną wpadli cztery razy, nie chcą się opiekować tymi dziećmi, dwójkę zabrała opieka, do pozostałej dwójki mają opiekunkę, która siedzi u nich 24/7,podczas, gdy oni imprezują. Często odwiedza ich Dina i oczywiście Don jest jednym z jej kochanków.
__________________

Piękna sygna by Lubie <3
Filleable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.04.2012, 17:57   #628
mucha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Temat idealny dla mnie. Gram w Miłowie, właśnie Maxisowskimi rodzinami.

Stan na dziś jest następujący:
Próchno zostali wprowadzeni do rodziny Przyjemniaczek, gdzie umarli, jako, że byli emerytami. (Wbrew pozorom, nie umarli ze starości. Tak, zabijanie simów sprawia mi radość. ^^)

Rodzina Przyjemniaczek się rozpadła - Marysia przyłapała Daniela na zdradzie z Kasią Langerak, została sama w domu, gdyż Daniel wyprowadził się razem z Kasią i zamieszkali razem. Angelika poszła na studia, Liliana zaś dorosła w domu. Marysia zestarzała się (po drodze adoptując jeszcze dziecko i psa, które potem zostały oddane) i umarła pozostawiając po sobie pusty dom.
Losy Angeliki: Poszła na studia, poznała tam Cecylię Puch, z którą zamieszkała, w której się zakochała i z którą stworzyła związek. W czasie trwania studiów Cecylia poznała jednego z wampirzych hrabiów, z którym postanowiła romansować, w międzyczasie sama zostając wampirzycą. Angelika przyłapała ją na zdradzie, ale wkrótce sobie wybaczyły, chociaż w Cecylii nadal drzemie miłość do wampirzego hrabiego. Obecnie skończyły studia, mieszka z nimi Damian Biedak.
Losy Liliany: Póki co wyprowadziła się z domu i jako dorosła zamieszkała z - również dorosłym - Szczepanem Marzycielem.
Losy Daniela: Zamieszkał z Kasią Langerak, obecnie, mimo tego, iż Kasia dorobiła się jeszcze córki Magdy z Donem Lotario, są już po ślubie. Daniel jest na emeryturze.

Mortimer Ćwir umarł, zostawiając po sobie jeszcze dwójkę dzieci - Gretę i Henryka (bliźniaki) z Diną, z którą zdążył jeszcze wziąć ślub. Kasanda przyłapawszy na zdradzie Dona wyszła za Dariusza Marzyciela i ma z nim malutką córeczkę Cynthię. Aleksander zaś poszedł na studia, gdzie poznał Antoninę Nietak, z którą postanowił spędzić życie - obecnie mieszkają w starym domu rodziny Ćwir.

Don Lotario, straciwszy Kasandrę skupił się na siostrach Kaliente. Dina z małymi dziećmi póki co przestała go interesować, zaręczył się za to z Niną, co wcale nie oznacza, że przestał romansować. W międzyczasie został również ojcem dziecka Kasi Langerak (obecnie Przyjemniaczek).

Co do rodziny Biedak, najstarszy syn, Damian wyprowadził się, aby zamieszkać z Angeliką. Błażej zginął w nieszczęśliwym wypadku w basenie, najmłodszy zaś syn, Edwin poszedł na studia. Balbina rozpoczęła pracę w polityce, gdzie poznała drugiego męża, Zdzisława Siniaka. Z nim doczekała się bliźniaków, Abelarda oraz Łucji. Balbina, krótko po przejściu na emeryturę zmarła, pozostawiając samego Zdzisława, który niedługo potem znalazł kolejną żonę, Adelę. Abelard w tym czasie zbyt blisko zaprzyjaźnił się z przywódcą wilczego stada i został wilkołakiem.

Rodzina Hak została skasowana z kosza rodzin, co było błędem i próbuję to naprawić.

Póki co chyba tyle, w głowie mam cały scenariusz dotyczący wszystkich rodzin, ale zobaczymy czy uda mi się go zrealizować. (:

Ostatnio edytowane przez mucha : 07.04.2012 - 14:24 Powód: poprawki estetyczne (:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.04.2012, 17:23   #629
Miku-Chan
 
Avatar Miku-Chan
 
Zarejestrowany: 26.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 126
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ćwiry:
Mortimer będzie z Diną. I może będą mieli 2 dzieci i jakieś zaadoptują. Dina stanie się normalną matką a dzieci będą się kłócić ale w gruncie rzeczy to normalne u rodzeństwa.
Kasandra zapewne zostanie żoną dużego Marzyciela. I pewnie będą mieli dzieci, hmm może jeszcze będzie bonus w postaci mszczącej się żony Marzyciela, ale to się jeszcze zobaczy. xD
Nina będzie z Donem tylko pozmieniam im cele życiowe czy jakos tak.
Przyjemniak zostanie przyłapany i weźmie ślub z Kaśką, wywalą go z roboty i wgl bd biedny młahaha.
Siostry się pogodzą i może wraz ze swoimi chłopakami wyjadą na studia, ale tego pewna nie jestem bo dużo z tym zachodu =w=.
Przyjemniakowa pewnie będzie sama ale będzie wieść wesołe życie na maksa.
Biedak stanie się ładna xD I będzie miała pasję do gotowania, zrobi mega remoncik domu i wychowa cudem dzieciaki xD.
Może zrobie z najmłodszego złodzieja a z "średniego" policjanta, byloby ciekawie xD

Jeśli kogoś ominęłam to sorry
Miku-Chan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.04.2012, 18:06   #630
Psychosis
 
Avatar Psychosis
 
Zarejestrowany: 31.01.2010
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 383
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Miłowo:

Ćwir: W dniu ślubu Kasandry i Dona, wydało się że Don jest dwulicowym zdrajcą. Na oczach wszystkich całował się z Diną. Oczywiście Mortimer z nią zerwał, a Kasandra raz na zawsze pożegnała Dona. Mortimer zaczął natomiast zalecać się do pani Przyjemniaczek co zrodziło się w romans. Kasandra zaczęła nowe życie w rodzinnym domu ćwirów, natomiast Mortimer z aleksandrem wyprowadził się i zamieszkali z panią Przyjemniaczek w małym domku.

Przyjemniaczek: Małżeństwo dorosłych przyjemniaczków jest już przeszłością, rozeszli się z powodu, że każde znalazło sobie nową połówkę. Dziewczyny wyjechały na studia, ale po powrocie z nich, zamieszkają z ojcem i Kasią Langerek.

Innymi rodzinami nie gram, ale wszystko przedemną
Psychosis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023