Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.12.2014, 16:48   #1
Misiu
 
Zarejestrowany: 06.12.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2
Reputacja: 10
Question The Sims 3 Wymarzone podróże- nie widać Simów

Witam. Mam oryginalną grę i dodatki: Wymarzone podróże, Zwierzaki, 4 pory roku i Generacje i gdy chcę wyjechać na wakacje, mapka się wczytuje np Paryż, i jak się wczyta to wszystko jest ale nie mam żadnych Simów do kontroli. Po prostu jakby wszyscy Simowie sobie umarli i ich nie ma. Czy ma ktoś pomysł jak kto naprawić?
Misiu jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.12.2014, 18:48   #2
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: The Sims 3 Wymarzone podróże- nie widać Simów

Tzn. nie widać ich w grze, tak? Często mam ten sam błąd po wyjściu z CASu i zazwyczaj pomaga zapisanie gry, potem simowie się pojawiają. Dobrze, nie znam się w takim razie

PS Chyba "pokolenia", a nie "generacje"
__________________

Ostatnio edytowane przez Hebe : 06.12.2014 - 19:40
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.12.2014, 19:22   #3
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: The Sims 3 Wymarzone podróże- nie widać Simów

Zapisanie niczego nie naprawi. Nie mogę teraz znaleźć posta gdzie podane było rozwiązanie, ale z tego co pamiętam to w savie należy usunąć plik wakacyjnego otoczenia i jeszcze raz wyjechać na wakacje. Oczywiście przed tą operacją należy zrobić kopię zapasową savea, żeby można było go przywrócić w razie jakby coś nie zadziałało
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.12.2014, 20:10   #4
Misiu
 
Zarejestrowany: 06.12.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Wymarzone podróże- nie widać Simów

A jaki to konkretnie plik?
Misiu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.12.2014, 12:43   #5
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: The Sims 3 Wymarzone podróże- nie widać Simów

Skopiuj folder Moje Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Saves/nazwasave'a w bezpieczne miejsce, np na pulpit. Potem z tego folderu który kopiowałeś (nie z pulpitu tylko z tego oryginalnego) usuń plik który ma w nazwie miejscowość do której wysłałeś swoich simów i spróbuj czy zadziała (miałem kiedyś ten sam problem i rozwiązałem go w taki sposób, ale nie gwarantuje niczego, jeśli save nie będzie działał przywrócisz ten z pulpitu).'

Przepraszam, wprowadziłem Cie w błąd. Znalazłem już posta gdzie podane było rozwiązanie tego problemu.

Cytat:
Napisał Margierytka z SimsDesign
Już ci mówie co powinieneś zrobić...

Wywal z \My Documents\Electronic Arts\The Sims 3\Saves\[Nazwa_twojej_okolicy] zapis nazwany bodajże TravelDB.package i kolejny dotyczący chin China_[tu jakieś numerki]ExportDB.package i kolejny z numerkami i China_[tu jakieś numerki].nhd.

Potem robisz katalog mods w \My Documents\Electronic Arts\The Sims 3\

Wrzucasz do niego mod MasterController stworzony przez twallana. Mod składa się z dwóch plików .package

NRaas_MasterController_v.46.zip - właściwy mod
NRaas_MasterController_PopupMenuStyle.zip - styl grafiki menu'

http://www.the-isz.com/nraas/index.php?topic=80.0

Obydwa pliki umieść w katalogu Mods/Package - tam gdzie umieszcza się wszelkie dodatki.
Zawiera opcje dotyczacę resetu miasta, simów...

Oraz kolejny mod zwany NRaas_Overwatch

Najnowszy patch do The Sims3 P posiada szereg błędów. Jednym z nich, jest zbieranie i magazynowanie przedmiotów, które po wykorzystaniu w scenariuszu gry, stały się niepotrzebne i powinny być usunięte.
(dotyczy to głównie samochodów i różnych przedmiotów w inwentarzu - w plecakach Simów) Wyczyszczenie tych rzeczy powoduje że nie generują się błędy.

http://www.the-isz.com/nraas/index.php?topic=394.0

NRaas_Overwatch_v.22.zip
NRaas_Overwatch_PopupMenuStyle.zip

Po odpaleniu gry i wejściu na rodzinną parcele sima klikasz w najbliższy komputer lub laptop. Wybierasz opcje NRass --> Miasto oraz resetujesz wszystko. Potem Zajmij się zmarłymi. Jeśli są tam zgubione duchy to utworzysz dla nich urny. Zresetuj też parcelę rodzinną sima. Overwatch działa automatycznie i nic z nim nie rób.

To że w Chinach nie ma Twojego sima oznacza jedno nie dokonał się prawidłowo eksport Twojego sima do travel DB. On fizycznie tam nie pojechał. Przed wyjazdem uwaga to ważne... Spróbuj wyedytować okolicę wakacyjną. Odwiedzić jakąkolwiek parcelę w trybie edycji miasta i coś w niej zmienić. Potem zapisać. Wrócić do gry Zrobić zapis miasta pod inna nazwą i dopiero wtedy wyjechać na wakacje.
Tylko pamiętaj, żeby ściągnąć wersję moda odpowiednią do Twojej aktualizacji

Ostatnio edytowane przez Vanitas : 07.12.2014 - 12:52
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.12.2014, 17:51   #6
Orbit
 
Avatar Orbit
 
Zarejestrowany: 13.12.2014
Skąd: Kraków.
Płeć: Kobieta
Postów: 13
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Wymarzone podróże- nie widać Simów

A ja mam tak: Kiedyś pojechałam do Francji, i pojechałam, przyjechałam, ale następnego dnia ( W realu) kiedy weszłam do gry moich Simów nie było, znaczy połowa Simów była, ale innych nie było. Ale kiedy wróciłam do domu wszyscy już byli. Więc rozwiązaniem mogłoby być także powrót do domu.
Orbit jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023