Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.07.2009, 11:16   #131
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

No moje się krztuszą nawet jak jedzą płatki zbożowe przy połowie głodu przed pracą.

no ale nieważne,po prostu kiedy gram w simy włączam sobie muzykę żeby nie słyszeć tych żałosnych dźwięków ;p
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.07.2009, 16:45   #132
Beep
 
Zarejestrowany: 22.09.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 236
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

Moje simy krztuszą się nawet kiedy mają mały głód i jedzenie doskonałej jakości. Swoją drogą nie zwróciłam uwagi, czy krztuszą się podczas jedzenia ambrozji.
__________________
Beep jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.07.2009, 19:10   #133
Szynszyl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

Ostatnio jedna z simek często mi się "zawiesza" w pozycji noszenia niemowlaka na ręku -.- Nieważne, czy właśnie siedzi przy stole, śpi czy też kąpie się, co jakiś czas nagle "wstaje" z tą nieszczęsną ręką

  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.07.2009, 19:16   #134
Kuban
 
Avatar Kuban
 
Zarejestrowany: 03.05.2009
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 94
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

Miałem podobnie z wynoszniem śmieci bo mój im super szpieg poszedł nawalać przestępców z niewidzialnymi śmieciami I niestety nic na to nie poradzisz... Njazwyklejszy błąd gry
Kuban jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.07.2009, 13:04   #135
perry
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

W mojej ulubionej rodzinie facet miał w wyposażeniu Pomocnika kolekcjonera, a babka kupę warzyw, owoców i innych rzeczy, które wyhodowała czy tam złowiła i jeszcze miała menedżera nastrójnika. taka byłam z tego dumna, ale potem postanowiłam przenieść się na chwilę do wolffów obcykać ich dom, bo mi się strasznie spodobał. Nie byłam nawet jednego dnia u nich, wracam do starej rodziny, a tam u tych gostków w wyposażeniu tylko jakieś durne książki! Nie wyłączałam postępu historii, ok, ale jakim prawem to wszystko zniknęło!!?? Rozumiem, jakby sprzedali, ale żadnych pieniędzy za to nie dostałam, a taki pomocnik kolekcjonera to chyba 12000 simoleonów kosztuje! Dziękuję za takie coś. Ktoś wie o co chodzi?

Aha, jak kończy się wyzwanie, to o co biega z tymi nagrodami? bo mi się wyświetla, że sim skończył wyzwanie i niech zajrzy do dziennika po nagrodę czy coś takiego. A, i przy ukończonych wyzwaniach jak wchodzę do dziennika pierwszy raz to przy gwiazdkach pojawia mi się taki zielony znaczek- co to może oznaczać?? Bo później on znika i jest tylko ta gwiazdka.

Ale jeszcze jedna durnota, czemu za ukończenie wszystkich wyzwań nie ma żadnej nagrody? Człowiek się namęczy, a na końcu nic nie dostanie. do bani z takim czymś.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.07.2009, 14:41   #136
mmi80
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

Zdarzyło mi się to już drugi raz: po urodzinach zostają świeczki a raczej płomyki, nawet jak się tort sprzątnie to świeczki nie znikają. Po prostu wiszą sobie w powietrzu. Jest możliwość usunięcia tego? Czy to błąd EA (mam oryginalną grę) czy moja wina przez ściąganie z neta dodatków?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.07.2009, 21:37   #137
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

Cytat:
Napisał perry Zobacz post
W mojej ulubionej rodzinie facet miał w wyposażeniu Pomocnika kolekcjonera, a babka kupę warzyw, owoców i innych rzeczy, które wyhodowała czy tam złowiła i jeszcze miała menedżera nastrójnika. taka byłam z tego dumna, ale potem postanowiłam przenieść się na chwilę do wolffów obcykać ich dom, bo mi się strasznie spodobał. Nie byłam nawet jednego dnia u nich, wracam do starej rodziny, a tam u tych gostków w wyposażeniu tylko jakieś durne książki! Nie wyłączałam postępu historii, ok, ale jakim prawem to wszystko zniknęło!!?? Rozumiem, jakby sprzedali, ale żadnych pieniędzy za to nie dostałam, a taki pomocnik kolekcjonera to chyba 12000 simoleonów kosztuje! Dziękuję za takie coś. Ktoś wie o co chodzi?
Tak, już się robi przy zmianie rodziny aktywnej. Nic na to nie da się poradzić. Nawet łatka tego nie naprawia.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.07.2009, 12:23   #138
Beep
 
Zarejestrowany: 22.09.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 236
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

Podobno działa umieszczenie wyposażenia poszczególnych simów w wyposażeniu rodziny. Aha, pomocnik kolekcjonera kosztuje ileś tam punktów szczęścia życiowego, nie simoleonów
__________________
Beep jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.07.2009, 12:57   #139
Upadła Dusza
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

Zauważyłam błąd w okazjach (może i nie błąd, ale tak nie powinno być )
Mam sima, jest na ostatnim poziomie kariery wojskowej. Pracuje tylko w poniedziałki. Dostał okazję z pracy, jakiś nabór dzieci w szkole, miał na to czas do czwartku. Zrobiłam to we wtorek i pisało żeby iśc do pracy aby ukończyć (czy jakoś tak), dalej pisało że do czwartku, pomyślałam sobie że może do następnego, ale niestety. W czwartek o jakiejś tam godzinie wyskoczyło okienko, coś pisało, nie pamiętam co, ale okazja przepadła. I tak miałam już dwa razy. Troche bezsensu skoro pracuje w poniedziałki, a okazje ma do zrobienia do jakiegoś dnia, to nigdy tego nie zrobi :/

Ostatnio edytowane przez Upadła Dusza : 10.07.2009 - 14:04
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.07.2009, 22:45   #140
Keramzyt
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

Gdy sim tańczy pojawiają się na nim (!), nie na radiu te takie "czarne dziury". I tojest takie fuj...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023