Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.05.2009, 10:23   #41
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

możesz zostać wspólnikiem - to kosztuje od 6-7 tysięcy simoleonów,po pewnym czasie możesz wykupić cały budynek (jakieś 20-30 tysięcy)
klikasz na budynek,i jeśli masz w funduszach wymaganą sumę,to pokazuje się opcja "zostań wspólnikiem/wykup udziały" (nie pamiętam dokładnie)
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.05.2009, 10:26   #42
magda_kaulitz
 
Avatar magda_kaulitz
 
Zarejestrowany: 21.05.2008
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 381
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

A ile trwa ciąza??
__________________
Hamburg (dpa) - Fani Tokio Hotel nie muszą już dłużej czekać: Nowy album magdeburskiej teenie rock grupy ukaże się w pierwszym tygodniu października i nazywa się Humanoid. Tak poinformował David Jost niemieckiej agencji prasowo informacyjnej.

"Bill Kaulitz chciał, by na całym świecie album tak samo się nazywał.", tłumaczy Jost. Słowo Humanoid pochodzi z języka Science-Fiction i oznacza "coś podobnego do człowieka".

(...)
tłum. by TokioHotelPoland.com (TokioDream)
magda_kaulitz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.05.2009, 11:28   #43
aneczka90-90
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał centaurea_cyanus Zobacz post
a ja zadam jeszcze raz pytanie, bo na tamto odpowiedziala mi tylko irbis ;p
a wiec, jakie macie parametry komputera i jak wam chodzi w zwiazku z tym gra?


pentium 4
3ghz
1,5gb ram
ge force 9400gt

gram na takich ustawieniach jak widac i gra troche haczy, ale szczegolnie mi to nie przeszkadza, bo zdazylam sie przyzwyczaic po the sims 2

  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.05.2009, 11:38   #44
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał magda_kaulitz Zobacz post
A ile trwa ciąza??
tak jak w dwójce z tym,ze nie ma filmików,jak jest druga czy 3 faza,jak dla mnie to jest lepiej jak w 2
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.05.2009, 12:35   #45
hyena
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

mam pytanie dotyczące rzeczy które można kolekcjonować. Gdzie jest to nieszczęsne terrarium w którym można trzymać owady? Wiem że można oddać owady do laboratorium (czy to ma wogóle jakiś cel oprócz kasy?).

Czy z kosmicznymi skałami można zrobić coś jeszcze oprócz postawienia ich na podłodze?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.05.2009, 16:46   #46
>>>FiShIp<<<
 
Zarejestrowany: 09.07.2005
Skąd: KrK
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 66
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Ja mam pytanie do tych co już grali.chodzi mi o ślub, tzn. czy jest coś takiego jak było w dwójce czyli łuk ślubny czy po prostu tylko tak normalnie biorą w domu bez przyjęcia i gości?Bo przeszukałem wszystko i nie znalazłem czegoś takiego....;/
>>>FiShIp<<< jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.05.2009, 16:57   #47
aneczka90-90
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

moja simka zmarła na parcelu publicznej podczas wykonywania pracy. w jaki sposob jej nagrobek moge przeniesc na cmentarz badz chociazby do domu? w trybie budowania nie mozna, do plecaka sima takze schowac nie moge

chcialabym wybudowac dom, tylko, ze nie odpowiada mi polozenie dziale4k dostepnych w grze. czy sa dostepne nowe, puste parcele, ktorym sama wybiore polozenie i bede mogla zaczac budowe domu?

Ostatnio edytowane przez aneczka90-90 : 24.05.2009 - 17:24
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.05.2009, 01:30   #48
'Mu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Umieściłam graficzki z jakich korzystałam w TS2 w katalogu "Paintings". W przeciwieństwie do wcześniejszej części można malować na trzech rozmiarach płótna. Wszystkie tworzone przez moją simkę obrazy są standardowe.
Jak malować własne obrazy? Dodawane graficzki posiadają jakieś specjalne wymagania?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.05.2009, 08:44   #49
DaRyJa )}|{(
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Ja mam jedno pytanko do tych którzy już grali (bądź nie)... Pod tym linkiem jest coś jakby demo TS3: http://thesims3.ea.com/view/pages/si...anguageCode=pl ... i tam można zapisać się na kurs np. medytacji albo kupić książkę "medytacja dla początkujących"... moje pytanie brzmi czy w grze także są możliwości zrobić jakiegoś kursu, oraz czy jest możliwość uczenia sie z tej książki medytacji... Z góry dzięki za odpowiedzi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.05.2009, 09:02   #50
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał 'Mu Zobacz post
Umieściłam graficzki z jakich korzystałam w TS2 w katalogu "Paintings". W przeciwieństwie do wcześniejszej części można malować na trzech rozmiarach płótna. Wszystkie tworzone przez moją simkę obrazy są standardowe.
Jak malować własne obrazy? Dodawane graficzki posiadają jakieś specjalne wymagania?
Nie grałam jeszcze w TS3, ale może musisz mieć tak jak w TS2 pewien poziom umiejętności, żeby malować własne obrazy?

DaRyJa )}|{( to nie demo, tylko taka mini gra, która ma ci umilić czas oczekiwania na premierę
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
faq, owoc życia


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 41 (0 użytkownik(ów) i 41 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023